Jeśli mamy pewność, że mysz jest poprawnie podłączona, nie instalowaliśmy sterowników do innej myszy lub nie odinstalowaliśmy ich przypadkiem to winą może być:

1. Wyczerpanie baterii (w przypadku myszy bezprzewodowej)
2. Chwilowe zawieszenie sprzętu (zalecane ponowne podłączenie myszki)
3. Pojawienie się nowej aktualizacji (zalecane pobranie nowej ze strony producenta)
3. Spalenie się kabla (w przypadku myszy przewodowej)
4. Uszkodzenie gniazda w komputerze (P/S2 lub port USB) – wskazane podłączenie innego urządzenia w miejscu, gdzie wcześniej podłączona była nasza mysz
5. Spalenie się laseru w myszce – myszka laserowa (nie świeci)
6. Mysz się rozkalibrowała (zalecane odłączeniem a następnie przeczyszczenie myszy)
7. Błąd w rejestrze urządzeń spowodowany zainstalowaniem nowego typu urządzeń zewnętrznych (zalecane odinsalowanie nowych urządzeń i ponowne sprawdzenie działania myszy)
8. Naturalne zużycie – złośliwość rzeczy martwych to czynnikm którego nie ominiemy (zwłaszcza jeśli mysz służyła nam przez lata), więc jeżeli sprawdziliśmy poprzednie metody, to najprawdopodobniej będziemy zmuszeni nabyć nową.

Czy mieliście kiedyś problem z działaniem myszki? Jak sobie poradziliście? Czekamy na Wasze komentarze!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułCo lepsze – myszka bezprzewodowa czy przewodowa?
Następny artykułJaka drukarka jest lepsza – laserowa czy atramentowa?

Łukasz Bernacki – z wykształcenia politolog specjalizujący się w Dziennikarstwie i Public Relations. Pracował jako Redaktor w serwisach Gery.pl oraz Team Leader w spółce Redefine, należącej do Grupy Polsat. Zajmował się przede wszystkim pisaniem różnego rodzaju artykułów, recenzji, zapowiedzi i newsów dotyczących branży elektronicznej rozrywki, nowych technologii oraz świata kina. Współpracuje również z Wydawnictwem Internetowym CATALIST oraz bierze czynny udział w rozwoju sceny e-gamingowej największego polskiego serwisu o tej tematyce Honmaru.pl.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Od najmłodszych lat interesowałem się branżą elektronicznej rozrywki, kinematografią oraz nowymi technologiami. Z wiekiem postanowiłem połączyć swoją pasję z przelewaniem myśli na papier, co zaowocowało pracą w ogólnopolskich redakcjach poświęconych wymienionym tematykom.

Hobbystycznie jestem również związany z rozwojem e-gamingu w naszym kraju za pośrednictwem strony Honmaru.pl – organizuję liczne turnieje oraz rankingi w rozmaite gry, a od niedawna również biorę aktywny udział w organizacji turniejów offline w popularne bijatyki (Tekken 6, Mortal Kombat).

W wolnej chwili lubię sięgnąć również po dobrą książkę. Nie stronię przy tym od regularnego uprawiania sportu z naciskiem na rower i koszykówkę. Regularnie ćwiczę także taniec towarzyski w każdej postaci oraz uwielbiam podróże na niezbadane jeszcze przeze mnie lądy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here