Sprawdzi się także u platynowych blondynek, chłodnych brunetek i czarnowłosych. Odradzam natomiast taki makijaż osobom mocno opalonym, ponieważ będzie się gryzł i da bardzo kiczowaty efekt. Srebro nie jest też korzystne dla ognistych rudzielców. Makijaż w srebrze najlepiej podkreśli brązowe i niebieskie tęczówki.

Srebrny makijaż oczu
http://makeupjournal.net

Makijaż w kolorze srebra, metaliczny i połyskujący, jest bardzo wyrazisty i dominujący. Idealny na wieczór, będzie doskonałym wyborem na sylwestra, andrzejki czy inną całonocną imprezę. Przez swoją wyrazistość nie nadaje się jednak na dzień.

Srebrny makijaż oczu 2
http://myhijab.info

Wykonanie makijażu oka w srebrze nie jest trudne, potrzebne będą: baza pod cienie, srebrny cień do powiek, czarny eyeliner i czarna kredka, a także miękka srebrna lub biała kredka. Rzecz jasna potrzebny jest też tusz do rzęs. Jeśli chcecie, by makijaż miał karnawałowy charakter, można na koniec dodać na powiekę srebrnego brokatu.

Instrukcja krok po kroku:

1. Na całą powiekę nakładamy bazę pod cienie, rozsmarowujemy ją równą, cienką warstwą.
2. Na powiekę ruchomą nakładamy dość obficie srebrny cień. Staramy się uzyskać intensywny efekt, można tego dokonać, nakładając cień na mokro lub używając cienia w kremie.
3. Nakładamy cień również w wewnętrznym kąciku oka.
4. Na górnej powiece, blisko linii rzęs malujemy kreskę eyelinerem.
5. Dolną powiekę podkreślamy czarną kredką, łączymy linie górnej i dolnej powieki.
6. Rozcieramy dolną kreskę z odrobiną srebrnego cienia w stronę wewnętrznego kącika.
7. Białą lub srebrną kredkę nanosimy na linię wodną dolnej powieki.
8. Tuszujemy rzęsy i gotowe!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here