Lifestyle Srebrny makijaż oczu - krok po kroku

Srebrny makijaż oczu – krok po kroku

-

Sprawdzi się także u platynowych blondynek, chłodnych brunetek i czarnowłosych. Odradzam natomiast taki makijaż osobom mocno opalonym, ponieważ będzie się gryzł i da bardzo kiczowaty efekt. Srebro nie jest też korzystne dla ognistych rudzielców. Makijaż w srebrze najlepiej podkreśli brązowe i niebieskie tęczówki.

Srebrny makijaż oczu
http://makeupjournal.net

Makijaż w kolorze srebra, metaliczny i połyskujący, jest bardzo wyrazisty i dominujący. Idealny na wieczór, będzie doskonałym wyborem na sylwestra, andrzejki czy inną całonocną imprezę. Przez swoją wyrazistość nie nadaje się jednak na dzień.

Srebrny makijaż oczu 2
http://myhijab.info

Wykonanie makijażu oka w srebrze nie jest trudne, potrzebne będą: baza pod cienie, srebrny cień do powiek, czarny eyeliner i czarna kredka, a także miękka srebrna lub biała kredka. Rzecz jasna potrzebny jest też tusz do rzęs. Jeśli chcecie, by makijaż miał karnawałowy charakter, można na koniec dodać na powiekę srebrnego brokatu.

Instrukcja krok po kroku:

1. Na całą powiekę nakładamy bazę pod cienie, rozsmarowujemy ją równą, cienką warstwą.
2. Na powiekę ruchomą nakładamy dość obficie srebrny cień. Staramy się uzyskać intensywny efekt, można tego dokonać, nakładając cień na mokro lub używając cienia w kremie.
3. Nakładamy cień również w wewnętrznym kąciku oka.
4. Na górnej powiece, blisko linii rzęs malujemy kreskę eyelinerem.
5. Dolną powiekę podkreślamy czarną kredką, łączymy linie górnej i dolnej powieki.
6. Rozcieramy dolną kreskę z odrobiną srebrnego cienia w stronę wewnętrznego kącika.
7. Białą lub srebrną kredkę nanosimy na linię wodną dolnej powieki.
8. Tuszujemy rzęsy i gotowe!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Jaki namiot kupić?

Kupując namiot pamiętajmy o tym, że ma on nam zapewnić komfort i bezpieczeństwo snu w trakcie weekendowych wypadów, kempingów czy dłuższych wypraw. Dlatego do kwestii wyboru tego właściwego trzeba podejść z duża rozwagą i wiedzą o tym, na co należy zwrócić uwagę przy zakupie.

Problemy z czytaniem – jak pomóc dziecku?

Dzieci, które wykazują problemy w nauce czytania i pisania określa się jako dyslektyczne. Trudności te wynikają z opóźnienia rozwoju funkcji psychomotorycznych, do których zalicza się percepcję wzrokową, słuchową, sprawności motorycznej, jak również lateralizacji. Współdziałają one ze sobą, dlatego wszelkie odchylenie od normy jednej, powoduje kłopoty w sprawnym funkcjonowaniu pozostałych.

Zobacz też

Co grozi za niezatrzymanie się do kontroli drogowej?

Kierowca, który nie zatrzymuje się do kontroli drogowej, musi liczyć się z konsekwencjami w postaci mandatu, punktów karnych, a nawet z zakazem prowadzenia pojazdów.

Gdzie znaleźć tanie artykuły szkolne?

Poszukiwanie tanich artykułów szkolnych, zwłaszcza w okresie rozpoczęcia roku szkolnego, może być wyzwaniem dla wielu rodziców i uczniów. W...

Indywidualny trening personalny

Dlaczego warto postawić na indywidualny trening personalny? Warszawa oferuje rozwiązanie, które pozwala połączyć potrzebę aktywności fizycznej z dostosowanym do...

Może Cię zainteresuje: