Miłość Afrodyzjaki naturalne

Afrodyzjaki naturalne

-

Naturalne produkty wzmacniające popęd seksualny stosowano już w czasach starożytnych, doskonale znane są także tradycji ludowej. Ich skuteczność jest częściowo mityczna, w niektórych przypadkach udowodniono jednakże korzystny wpływ afrodyzjaków na potencję.

Do grona najpopularniejszych afrodyzjaków zaliczamy niektóre pokarmy oraz napoje. Okazuje się, że kawa działa energetyzująco nie tylko na nasze ciało, pobudza także nasze zmysły, zwiększając ochotę na intymne zbliżenia. Wzmocniony efekt otrzymamy dodając do naparu cynamonu i koziego mleka. Afrodyzjakiem są także owoce morza oraz szampan.

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, jak wielka pobudzająca moc tkwi w warzywach, często używanych w naszej kuchni. Marchewka, seler i pietruszka zaliczają się do najskuteczniejszych afrodyzjaków. Szczególnie intensywne działanie przypisuje się pietruszce. Podobno w minionych wiekach używano jej nawet w domach publicznych. Pietruszka, poza wzbudzaniem ochoty na igraszki, usuwa opory psychiczne, dzięki czemu możemy realizować najśmielsze fantazje.

Niektóre zioła także mają szczególne właściwości, dzięki którym zaliczane są do grona afrodyzjaków. Wśród nich znajduje się pieprz, który rozszerza naczynia krwionośne wpływając korzystnie na potencję.

Naturalne afrodyzjaki mogą okazać się równie skuteczne, co środki farmakologiczne na potencję. Warto jednak pamiętać o tym, że niezdrowy styl życia, otyłość, częste spożywanie zbyt dużych ilości alkoholu także ma niekorzystny wpływ na jakość naszego życia seksualnego. Zanim zatem sięgniemy po afrodyzjaki zadbajmy o siebie.

Uwaga!

Uwaga panowie, bazylię powinny spożywać jedynie kobiety, na które działa ona pobudzająco. Należy pamiętać, że mężczyźni, którzy dodają do posiłków nadmierne ilości tego zioła mogą mieć problemy z erekcją.

Wierzycie w działanie afrodyzjaków? Stosujecie jakieś?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Jak położyć kamień naturalny na ścianie?

Obecnie bardzo modne są naturalne materiały budowlane stosowane do wykończeń domów i mieszkań. Jednym z nich jest bez wątpienia kamień naturalny, stosowany jako wykończenie elewacji na zewnątrz i coraz częściej wewnątrz budynków. Można nim wyłożyć dowolną ścianę w domu, kominek itp. Można go także różnie układać. Najbardziej efektowne jest układanie bezfugowo kamienia naturalnego łupanego np. na kominku.

Masaż limfatyczny nóg – jak wykonać? Krok po kroku

Masaż limfatyczny polega na przepchnięciu chłonki przez układ limfatyczny w stronę węzłów chłonnych. Jest efektywnym sposobem leczenia obrzęku. Drenaż limfatyczny można przeprowadzić za pomocą dłoni terapeuty lub aparatów do masażu limfatycznego.

Zobacz też

Trądzik – przyczyny, leczenie

Jest to choroba, która dotyka bardzo wiele, szczególnie młodych, osób. Oprócz problemów natury estetycznej czy związanej z uciążliwym leczeniem, istnieje jeszcze aspekt psychologiczny, wynikający z kompleksów na tle brzydkiej cery.

Czym jest wizualizacja i jak działa?

Wizualizacja to tworzenie w wyobraźni obrazów pożądanej rzeczywistości. Jest to jedno z najpotężniejszych narzędzi do osiągania celów. Wizualizacja jest...

Jakie wino na karnawał? 14 pomysłów

Karnawał to niezwykła część roku, przepełniona dobrą zabawą – magiczny czas, który często dodatkowo umilamy sobie szklanką lub kieliszkiem...

Może Cię zainteresuje: