Dyskoteki i kluby. Wiele młodych kobiet poznaje chłopaków w miejscach, do których ludzie przychodzą się bawić. Najczęściej są to dyskoteki lub kluby organizujące taneczne imprezy. Okazji do poznania interesującego mężczyzny mogą na przykład dostarczyć puby o określonym klimacie muzycznym, które często aranżują koncerty muzyki rockowej czy punkowej. W takich miejscach dziewczyna może więc poznać kogoś, kto będzie miał podobne zainteresowania.

Kursy językowe. Dobrą okazją do nawiązania znajomości z mężczyzną jest także uczęszczanie do szkoły językowej. Współczesne metody nauczania języków opierają się w dużej mierze na grach i zabawach, które wzmacniają więzi w grupie, a co za tym idzie, ułatwiają wzajemne poznanie. Poza tym szkoły językowe często organizują imprezy integracyjne i atrakcyjne wyjazdy, które również sprzyjają damsko-męskim relacjom.

Kursy taneczne. Świetnym sposobem na poznanie chłopaka są na pewno kursy taneczne. Nauka salsy czy tańca towarzyskiego może pomóc w nawiązaniu bliskiej relacji z mężczyzną. Na korzyść działa tu zarówno świetny nastrój, jaki towarzyszy nam w takich sytuacjach, jak i kontakt cielesny z osobami płci przeciwnej.

Praca. Statystyki pokazują, że bardzo wiele par poznaje się w pracy. Jest tak szczególnie w takich firmach, gdzie środowisko tworzą ludzie obu płci. Trudniej jest natomiast w zawodach typowo sfeminizowanych lub wybitnie męskich. Jednak obecne zmiany kulturowe powodują, że kobiety zaczynają się pojawiać w miejscach dotąd zarezerwowanych tylko dla panów i odwrotnie.

Portale internetowe. W ostatnich latach kobiety często poznają mężczyzn w sieci. Oczywiście najwięcej możliwości dają w tym zakresie portale randkowe, ale również nasza klasa czy facebook dają okazję do zaczepienia interesującego mężczyzny.

Imprezy towarzyskie. Jeżeli dziewczyna poszukuje swojej drugiej połowy, z pewnością nie może przegapić żadnej imprezy organizowanej przez znajomych. Nie chodzi tu tylko o wyjątkowe okoliczności, takie jak Andrzejki czy Sylwester. Każda prywatka to doskonały pomysł na dobrą zabawę i jednocześnie okazja do umówienia się na randkę z miłym mężczyzną.

A gdzie Wy poznałyście swoich chłopaków? Podzielcie się z nami doświadczeniami!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNIP – co to jest, komu potrzebny?
Następny artykułCzy i kiedy pracodawca może sprawdzić trzeźwość pracownika?

Agnieszka Czarkowska - absolwentka Polonistyki UJ, doktorantka na tym samym wydziale. Publikowała w pracach zbiorowych, książkach i czasopismach literackich. Interesuje się literatura współczesną, filmem oraz problematyką psychologii związków partnerskich.

 

Nasz specjalista pisze o sobie:

W literaturze, sztuce i życiu fascynuje mnie głównie jedno – fenomen ludzkiego życia we wszystkich jego przejawach, szczególnie manifestujący się w miłości. Już Freud odkrył, że eros jest główną siłą twórczą napędzającą nasze działania. Miłość erotyczna w swoich różnorodnych odcieniach: od nieśmiałego zauroczenia po namiętny seks stanowi nie tylko naturalną dyspozycję człowieka, ale również doskonały materiał diagnostyczny, na podstawie którego można wiele powiedzieć o innych dziedzinach naszego życia: kondycji duchowej, a także zdrowiu fizycznym. Dlatego myślę, że warto to zjawisko zgłębiać wciąż na nowo i odkrywać w nim własne coraz to inne oblicze.

 

 

1 KOMENTARZ

  1. Portale internetowe- jestem przykładem że można tam kogoś poznać:) mojego chłopaka spotkałam czatując na gochat.in i od pół roku jesteśmy razem 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here