Komunikacja miejska, ulice, biblioteki… – Przede wszystkim uświadom sobie, że codziennie mijasz wiele potencjalnych partnerek, tylko nie wykorzystujesz okazji. Dziewczynę możesz poznać niemal wszędzie – w autobusie, w parku, na stacji benzynowej. Musisz się jednak odważyć, żeby zainicjować rozmowę.

Kluby i puby. Jeżeli bywasz w pubach na pewno zorientowałeś się, że przychodzi tam wiele interesujących kobiet. Niektóre z nich – podobnie jak Ty – nie mają swojej drugiej połówki i chętnie umówią się z Tobą na randkę. Musisz tylko uważnie obserwować otoczenie, a potem podejść do dziewczyny siedzącej samotnie przy barze.

Szkoła. Wielu okazji do spotkania ukochanej dostarcza również szkoła. Partnerkę można na przykład spotkać na kursie prawa jazdy czy języka. W takich miejscach masz ułatwione zadanie – zawsze możesz zagaić rozmowę na temat przedmiotu kursu i zaproponować na przykład wspólną naukę.

Prywatki. Świetnym sposobem na poznanie miłej dziewczyny jest wykorzystanie prywatek organizowanych przez znajomych. Od razu wiesz, z kim masz do czynienia. Możesz podpytać znajomych o kobietę, która Ci się podoba. Unikniesz w ten sposób niezręcznej sytuacji, w której mogłoby się okazać, że Twoja wybranka ma już partnera.

Internet. Bardzo wiele możliwości nawiązania znajomości z kobietą daje Internet. Mężczyźni chętnie korzystają z tej opcji, ponieważ w razie, gdy dziewczyna da im kosza, nie muszą ryzykować bezpośredniej konfrontacji i nikt nie widzi ich porażki. Jednak w wirtualne kontakty zawsze wpisane jest ryzyko, że osoba, z którą flirtujesz, może się okazać nie taka, za jaką się podaje.

Praca. Również w miejscu pracy możesz spotkać kobietę Twojego życia. Możesz na przykład zaproponować koleżance, która wpadła Ci w oko, że ją odprowadzisz do domu, a po drodze wpadniecie gdzieś na kawę. Oczywiście wiele zależy w tym względzie od zasad, jakie panują w Twojej firmie. Jeżeli bowiem związki w pracy nie są mile widziane, musisz uważać.

Miejsca rekreacji i wypoczynku. Dobrym miejscem na poznanie dziewczyny są też miejsca wypoczynku, na przykład basen, kręgielnie, sale bilardowe itp. Swobodna atmosfera i rozrywkowy klimat na pewno ułatwiają nawiązywanie damsko-męskich relacji.

A gdzie Wy poznaliście swoje dziewczyny? Podzielcie się z nami tą informacją!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDodatek funkcyjny – co to jest i kiedy się należy?
Następny artykułDyżur medyczny – czas pracy

Agnieszka Czarkowska - absolwentka Polonistyki UJ, doktorantka na tym samym wydziale. Publikowała w pracach zbiorowych, książkach i czasopismach literackich. Interesuje się literatura współczesną, filmem oraz problematyką psychologii związków partnerskich.

 

Nasz specjalista pisze o sobie:

W literaturze, sztuce i życiu fascynuje mnie głównie jedno – fenomen ludzkiego życia we wszystkich jego przejawach, szczególnie manifestujący się w miłości. Już Freud odkrył, że eros jest główną siłą twórczą napędzającą nasze działania. Miłość erotyczna w swoich różnorodnych odcieniach: od nieśmiałego zauroczenia po namiętny seks stanowi nie tylko naturalną dyspozycję człowieka, ale również doskonały materiał diagnostyczny, na podstawie którego można wiele powiedzieć o innych dziedzinach naszego życia: kondycji duchowej, a także zdrowiu fizycznym. Dlatego myślę, że warto to zjawisko zgłębiać wciąż na nowo i odkrywać w nim własne coraz to inne oblicze.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here