Miłość Jak odzyskać chłopaka?

Jak odzyskać chłopaka?

-

Porozmawiaj z nim. Najprostszym rozwiązaniem jest po prostu szczera rozmowa z chłopakiem. Możesz mu wyjaśnić, że bardzo za nim tęsknisz i chciałabyś, abyście znowu spróbowali być razem. Na pewno taka rozmowa będzie wymagała wyjaśnienia sobie kilku istotnych kwestii i przemyślenia co było powodem rozstania. Nie posuwaj się natomiast do błagania ekschłopaka o danie Ci kolejnej szansy, nawet jeśli bardzo go kochasz. Mężczyźni mają naturę zdobywcy, dlatego nie lubią, jeśli kobieta za bardzo im się narzuca.

Bywaj w jego ulubionych miejscach. Inną metodą na odzyskanie chłopaka jest stała obecność w jego życiu towarzyskim. W tym celu możesz utrzymywać kontakt z jego znajomymi i odwiedzać najczęściej uczęszczane przez niego miejsca. Twój widok na pewno nie będzie dla niego całkiem obojętny, a bliskość może spowodować, że przypadkowo nawiążecie ponownie nić porozumienia.

Zaproponuj niezobowiązujące wspólne wyjście. Jeżeli nie rozstaliście się w gniewie, z powodzeniem możesz próbować odzyskać byłego chłopaka pod pozorem kontynuowania przyjaźni. Dobrze znasz jego upodobania, więc możesz go na przykład zaprosić na film, który z pewnością mu się spodoba. Twój eks szybko sobie przypomni, jak wiele was łączy i zacznie o Tobie więcej myśleć.

Zrób się na bóstwo i spraw, żeby odżyły wspólne wspomnienia. Świetnym kobiecym sposobem na ponowne wkupienie się w łaski mężczyzny jest szczególne zadbanie o swoją atrakcyjność. Spraw sobie nową, seksowną sukienkę, zrób piękny makijaż i wykorzystaj jakąś wspólną imprezę do tego, aby Twój były znowu Cię zauważył. Pomimo rozstania zwykle długo pozostajemy wrażliwi na fizyczność ekspartnera. Jeśli chłopak zobaczy Cię w najlepszym wydaniu, z pewnością uświadomi sobie, jaki skarb utracił.

Wzbudź w nim zazdrość. Najczęściej wykorzystywaną przez dziewczyny metodą na odzyskanie chłopaka jest sprowokowanie u niego zazdrości. Nic tak nie działa na mężczyzn, jak zobaczenie byłej partnerki w towarzystwie nowego osobnika płci męskiej. Możesz na przykład poprosić dobrego znajomego, aby poszedł z Tobą na spacer albo wybrał się z Tobą na zakupy. Oczywiście tak, aby były chłopak mógł to zobaczyć. Niewielu jest mężczyzn, którzy obojętnie zniosą ten widok. Możesz się zatem spodziewać, że szybko dostaniesz od byłego chłopaka propozycję spotkania.

Czy uważasz, że odzyskanie Twojego byłego chłopaka to gra warta świeczki?

Agnieszka Czarkowska

Agnieszka Czarkowska - absolwentka Polonistyki UJ, doktorantka na tym samym wydziale. Publikowała w pracach zbiorowych, książkach i czasopismach literackich. Interesuje się literatura współczesną, filmem oraz problematyką psychologii związków partnerskich.

 

Nasz specjalista pisze o sobie:

W literaturze, sztuce i życiu fascynuje mnie głównie jedno – fenomen ludzkiego życia we wszystkich jego przejawach, szczególnie manifestujący się w miłości. Już Freud odkrył, że eros jest główną siłą twórczą napędzającą nasze działania. Miłość erotyczna w swoich różnorodnych odcieniach: od nieśmiałego zauroczenia po namiętny seks stanowi nie tylko naturalną dyspozycję człowieka, ale również doskonały materiał diagnostyczny, na podstawie którego można wiele powiedzieć o innych dziedzinach naszego życia: kondycji duchowej, a także zdrowiu fizycznym. Dlatego myślę, że warto to zjawisko zgłębiać wciąż na nowo i odkrywać w nim własne coraz to inne oblicze.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Jak odnowić stare zdjęcia?

Każdy z nas posiada w rodzinnym archiwum zdjęcia, która naznaczył upływający czas. Źle przechowywane zdjęcia, często są wyblakłe, pozaginane, pobrudzone czy przetargane. Pół biedy, jeśli mamy negatyw w nienagannym stanie. Często jednak negatyw, z którego można zrobić odbitkę, ginie bezpowrotnie. W takim wypadku, jedynym sposobem jest renowacja istniejącej odbitki. Przy użyciu komputera i dobrego skanera może stosunkowo łatwo i tanio naprawić zniszczoną odbitkę.

Kompleks Kaina – co to jest, na czym polega?

Kompleks Kaina wziął swoją nazwę od biblijnej postaci – Kaina, który był pierworodnym synem pierwszych ludzi żyjących na ziemi – Adama i Ewy. Kain, który był rolnikiem, miał również brata, pasterza owiec, Abla. Gdy obaj złożyli Bogu ofiarę, ta od Abla została przyjęta, natomiast Kaina spotkała się z odrzuceniem. W akcie zazdrości i wściekłości Kain zamordował swojego brata.

Zobacz też

Komu przysługuje renta z tytułu niezdolności do pracy?

Osoby nieposiadające zdolności do pracy, czyli te, które utraciły ją z powodu naruszenia sprawności organizmu i rokujące odzyskania tej zdolności po przekwalifikowaniu zawodowym, mogą starać się o rentę z tytułu niezdolności do pracy.

Trybunki konferencyjne dla każdego przedsiębiorcy

Zdarza Ci się organizować lokalne kampanie marketingowe lub różnego rodzaju spotkania, konferencje, czy nawet wystawiać swoich przedstawicieli handlowych na...

Czy warto ozonować mieszkanie? Sprawdź jak wybrać generator ozonu

Czasem nie zdajemy sobie sprawy, jak wiele dodatkowych i wygodnych funkcji oferuje nam nowoczesna technologia. Równie często bagatelizujemy ją...

Może Cię zainteresuje: