Zadbanie o odpowiedni image. Po pierwsze warto nieco uwagi poświęcić swojemu wyglądowi. Ugrzecznione warkoczyki i gładkie końskie ogony najlepiej odeślij do lamusa. Zdecyduj się za to na ostre, asymetryczne cięcia i wyeksponowanie swoich włosów. Być może warto zmienić kolor na jakiś bardziej wyrazisty? Zadbaj o podkreślenie swoich atutów – wydobądź kredką głębię spojrzenia, podkreśl usta, dobierz strój odpowiedni do Twojej sylwetki, ale jednocześnie niech będzie on bardzo kobiecy. Poczuj się świetnie we własnej skórze. Uwodzenie zaczyna się od siebie. Kiedy spojrzysz w lustro, musisz być przekonana, że jesteś warta grzechu.

Krótki kurs uwodzenia. Przed lustrem przestudiuj pozy i gesty, dzięki którym wyglądasz najlepiej. Marilyn Monroe spędziła bardzo dużo czasu na poszukiwaniu mimiki twarzy, która uczyniła z niej ikonę seksu. W końcu znalazła – lekko rozchylone usta miały korygować podbródek, z którego nie była zadowolona. Nie chodzi o to, żebyś szykowała się do odegrania hollywoodzkiej roli, ale warto nauczyć się dostrzegać własne atuty. Poćwicz zmysłowy ton głosu, promienny uśmiech i uwodzicielskie spojrzenie. Pamiętaj jednak, że aby uwodzenie miało realny skutek, nie możesz cały czas stosować podobnych zabiegów, ale należy zachować je na właściwy moment.

Bywanie w miejscach, w których on bywa. Jedną z zasad wzbudzenia czyjegoś zainteresowania jest pojawianie się w miejscach, w których on lubi bywać. Im częściej kogoś widzimy, zwykle tym bardziej go lubimy. W końcu Twój wybranek musi zacząć Cię zauważać i wcześniej czy później dojdzie między wami do bezpośredniego kontaktu. Jeżeli już do niego dojdzie, spróbuj się nie czerwienić, ale potraktuj to jako coś zupełnie naturalnego.

Odważne poglądy. Ważne również abyś wyrażała swoje własne zdanie i potrafiła go bronić. Mężczyźni zawsze zwracają uwagę na dziewczyny, które mają odwagę głośno wypowiadać swoje poglądy. Pielęgnowanie w sobie przekonania, że masz prawo do niezależnego myślenia może być doskonałą metodą na pozbycie się kompleksów i zwalczenia własnej nieśmiałości. Jeżeli dokonasz w sobie zmian przede wszystkim dla siebie, na pewno będą one autentyczne i nie pozostaną niezauważone przez Twojego wybranka.

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Czy łatwo jest przestać być szarą myszką? Dajcie nam znać co myślicie!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPrawa konsumenta w sklepie internetowym
Następny artykułJaka muzyka na studniówkę?

Agnieszka Czarkowska - absolwentka Polonistyki UJ, doktorantka na tym samym wydziale. Publikowała w pracach zbiorowych, książkach i czasopismach literackich. Interesuje się literatura współczesną, filmem oraz problematyką psychologii związków partnerskich.

 

Nasz specjalista pisze o sobie:

W literaturze, sztuce i życiu fascynuje mnie głównie jedno – fenomen ludzkiego życia we wszystkich jego przejawach, szczególnie manifestujący się w miłości. Już Freud odkrył, że eros jest główną siłą twórczą napędzającą nasze działania. Miłość erotyczna w swoich różnorodnych odcieniach: od nieśmiałego zauroczenia po namiętny seks stanowi nie tylko naturalną dyspozycję człowieka, ale również doskonały materiał diagnostyczny, na podstawie którego można wiele powiedzieć o innych dziedzinach naszego życia: kondycji duchowej, a także zdrowiu fizycznym. Dlatego myślę, że warto to zjawisko zgłębiać wciąż na nowo i odkrywać w nim własne coraz to inne oblicze.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here