Interesujący pomysł na randkę. Mężczyźni uwielbiają przygody. Warto więc zadbać o to, żeby nasz wybranek nie rozsiadł się na dobre przed telewizorem lub komputerem, ale zaproponować oryginalną randkę. Planując takie wyjście, można wziąć pod uwagę zainteresowania ukochanego. Na przykład jeśli fascynuje go motoryzacja, warto zabrać go na jakąś wystawę zdjęć inspirowaną tym tematem. Czasami zaskoczeniem dla mężczyzny może też być docenienie jego pasji, na przykład zakupienie biletów na mecz jego ulubionej drużyny piłkarskiej i wspólne kibicowanie na stadionie.

Odmiana w sypialni. W dłuższych związkach nuda bardzo często wkrada się do sypialni. Możesz więc zaskoczyć swojego mężczyznę, proponując w tej materii jakieś urozmaicenie. Zainicjuj erotyczne zbliżenie, zaskocz go zmysłową bielizną, zadbaj o wyjątkowy klimat seksu. Możesz przygotować wspólną kąpiel lub zaproponować szalone igraszki na kuchennym stole. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni. Nowości w łóżku zwykle bardzo podniecają mężczyzn, dlatego cokolwiek wybierzesz, na pewno spodoba się to Twojemu kochankowi.

Nowe zainteresowania. Kobiety, które mają wiele zainteresowań rzadko się nudzą i stanowią dla partnera ciągle nieodkrytą tajemnicę. Warto więc zadbać o swój rozwój wewnętrzny i poszukać jakichś nowych pasji. Być może będzie to coś, co zafascynuje również mężczyznę, a wspólne hobby jest zawsze świetnym lekarstwem na rutynę. Można na przykład wspólnie uprawiać wybraną dyscyplinę sportową, choćby jazdę na rowerze. Wspólne wycieczki mogą dostarczyć wielu ciekawych przygód i jednocześnie wzmocnią więź między partnerami.

Oryginalny upominek. Nie można również zapominać o drobiazgach, które przełamują codzienną rutynę. Można na przykład bez okazji kupić ukochanemu jakiś prezent. Będzie to dla mężczyzny miłe zaskoczenie i jednocześnie dowód dbałości partnerki o jego potrzeby. Nie musi to być coś kosztownego, wystarczy jakiś drobiazg, ale niestandardowy. Zamiast koszuli, zegarka czy kubka na herbatę można podarować partnerowi książkę związaną z jego zainteresowaniami albo coś innego, co sprawi mu prawdziwą frajdę. Aby prezenty były jednak niespodzianką nie powinny stać się kolejnym zwyczajem, ale raczej jednym ze sposobów, dzięki którym pokonamy nudę w związku.

Jakie Wy macie sposoby na zaskoczenie swojego faceta? Podzielcie się z nami pomysłami!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJaka muzyka najlepsza do samochodu?
Następny artykułJak zaskoczyć ukochaną?

Agnieszka Czarkowska - absolwentka Polonistyki UJ, doktorantka na tym samym wydziale. Publikowała w pracach zbiorowych, książkach i czasopismach literackich. Interesuje się literatura współczesną, filmem oraz problematyką psychologii związków partnerskich.

 

Nasz specjalista pisze o sobie:

W literaturze, sztuce i życiu fascynuje mnie głównie jedno – fenomen ludzkiego życia we wszystkich jego przejawach, szczególnie manifestujący się w miłości. Już Freud odkrył, że eros jest główną siłą twórczą napędzającą nasze działania. Miłość erotyczna w swoich różnorodnych odcieniach: od nieśmiałego zauroczenia po namiętny seks stanowi nie tylko naturalną dyspozycję człowieka, ale również doskonały materiał diagnostyczny, na podstawie którego można wiele powiedzieć o innych dziedzinach naszego życia: kondycji duchowej, a także zdrowiu fizycznym. Dlatego myślę, że warto to zjawisko zgłębiać wciąż na nowo i odkrywać w nim własne coraz to inne oblicze.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here