Kwiaty bez okazji. Otrzymywanie kwiatów nigdy nie znudzi się kobietom. Jest to bardzo prosty, a jednocześnie naprawdę niecodzienny sposób adorowania ukochanej. Kobiety w dłuższych związkach bardzo często narzekają, że po pewnym czasie mężczyźni zapominają o podarowaniu im bukietu bez okazji. Tymczasem jest to rzecz, która nie wymaga wiele wysiłku, a przynosi nieocenione korzyści. Dziewczyna obdarowana kwiatami czuje się piękna, doceniona i kochana. Mężczyźni powinni więc pamiętać o tej zasadzie i choć czasem się do niej stosować.

Samodzielnie przyrządzona kolacja. Innym sposobem na sprawienie kobiecie niespodzianki jest przygotowanie smacznej kolacji. Jeżeli na co dzień chłopak nie zajmuje się kuchnią, taki gest będzie miał naprawdę duże znaczenie i na pewno rozczuli jego partnerkę. Warto więc sięgnąć do zakurzonej książki kucharskiej i podjąć wyzwanie ugotowania czegoś pysznego. Dobrze jest urozmaicić posiłek jakimś wyjątkowym deserem-niespodzianką. Jeżeli jeszcze partner zadba o odpowiednią atmosferę, taki wieczór na pewno na długo zapadnie dziewczynie w pamięć.

Ekskluzywny upominek. Klasyczną metodą na zaskoczenie kobiety jest także podarowanie jej bez okazji osobistego upominku – perfum lub bielizny. To znana, ale zawsze sprawdzająca się metoda. Serce dziewczyny zdobywa się przez działanie na jej zmysły, dlatego piękny zapach czy zmysłowa bielizna świetnie zadziałają w roli miłej niespodzianki. Kobiety, które nie otrzymują prezentów, czują się całkowicie zaniedbane. Nie chodzi o to, że są one z natury interesowne, ale po prostu lubią czuć się ważne dla swojego mężczyzny. Jeżeli zaś ktoś potrafi nam coś podarować, to znaczy, że mu na nas zależy.

Wolny dzień. Czasami jednak największą niespodzianką będzie po prostu wzięcie specjalnie dla dziewczyny wolnego dnia w pracy. Jeżeli mężczyzna jest ciągle zapracowany, jego ukochana pragnie nie tyle kosztownych drobiazgów, ile uwagi i wspólnie spędzonego czasu. Nie bez powodu Jennifer Lopez w piosence My love don’t cost a thing śpiewa, żeby kochanek podarował jej to, czego nie da się kupić za żadne pieniądze. Czas to jedna z najcenniejszych rzeczy, jaką mężczyzna może obdarzyć swoją ukochaną. Warto wiec czasami poświęcić cały dzień tylko dla kobiety.

Jakie Wy macie sposoby na zaskoczenie ukochanej? Podzielcie się nimi z nami!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJak zaskoczyć faceta?
Następny artykułPodatek za wynajem mieszkania w 2012 roku

Agnieszka Czarkowska - absolwentka Polonistyki UJ, doktorantka na tym samym wydziale. Publikowała w pracach zbiorowych, książkach i czasopismach literackich. Interesuje się literatura współczesną, filmem oraz problematyką psychologii związków partnerskich.

 

Nasz specjalista pisze o sobie:

W literaturze, sztuce i życiu fascynuje mnie głównie jedno – fenomen ludzkiego życia we wszystkich jego przejawach, szczególnie manifestujący się w miłości. Już Freud odkrył, że eros jest główną siłą twórczą napędzającą nasze działania. Miłość erotyczna w swoich różnorodnych odcieniach: od nieśmiałego zauroczenia po namiętny seks stanowi nie tylko naturalną dyspozycję człowieka, ale również doskonały materiał diagnostyczny, na podstawie którego można wiele powiedzieć o innych dziedzinach naszego życia: kondycji duchowej, a także zdrowiu fizycznym. Dlatego myślę, że warto to zjawisko zgłębiać wciąż na nowo i odkrywać w nim własne coraz to inne oblicze.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here