Najczulszy punkt. Zanim zabierzesz się do zemsty, w pierwszej kolejności zastanów się, co jest najczulszym punktem kochanki męża. Być może jest to wysokie stanowisko w pracy, którego obawia się stracić, a być może rodzina, której nie chce wyjawić prawdy o romansie z żonatym mężczyzną. Dopiero kiedy dokładnie rozpoznasz grunt, możesz przystąpić do działania. Będziesz się oczywiście musiała wykazać dużą cierpliwością – nie od razu zdarzy się sytuacja, która pozwoli Ci na rozwinięcie pełnego arsenału przygotowanych niespodzianek.

Bądź ostrożna. Ważne, abyś pamiętała o koniecznej ostrożności. Nie warto wikłać się w niebezpieczne sytuacje, które mogą Ci przynieść więcej szkody niż pożytku. Nie planuj więc raczej jednorazowych akcji w stylu porysowania jej nowego, drogiego samochodu. Sytuacja może się dla Ciebie zakończyć na komisariacie policji i będziesz musiała zwrócić koszty lakierowania. Lepiej jest zrobić coś dużo bardziej subtelnego, czego nie da się określić w żadnych urzędowych paragrafach. Poza tym nawet jeśli jesteśmy bardzo przywiązani do rzeczy materialnych, ich utrata nigdy nie boli nas tak bardzo jak straty emocjonalne.

Powiedz jej mężowi. Jeśli kochanka Twojego męża, ma stałego partnera, którego oszukuje, to daje Ci szerokie pole do popisu. Możesz bowiem po prostu spotkać się z jej mężem i wyjawić mu całą prawdę. Poza tym może się okazać, że zdradzony małżonek również będzie chciał się zemścić, więc łącząc siły osiągniecie więcej niż działając w pojedynkę.

Odpłać jej pięknym za nadobne. Spotkanie z mężem kochanki może Cię też skłonić do nieco innej strategii. Jeżeli mężczyzna okaże się bowiem warty grzechu, postaraj się go uwieść. Nic tak nie zaboli niewiernej żony, jak odczucie na własnej skórze bolesnej zdrady. Ponadto może to być dla niej pouczająca lekcja, że zamiast sięgać po cudzych mężów, najlepiej zająć się własnym małżonkiem.

Zanim jednak zdecydujesz się na konkretne kroki, weź pod uwagę, że zemsta nie zawsze bywa słodka. Czasami powstrzymanie się od złośliwości i zniesienie wszystkiego z dumą jest większym zwycięstwem niż obserwowanie porażki rywalki. Będziesz przynajmniej miała satysfakcję, że w tej sytuacji to Ty zachowałaś się jak dama, a ona wręcz przeciwnie.

Czy uważacie, że zemsta może wynagrodzić Wam krzywdy wyrządzone przez męża? Wypowiedzcie się!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJak zrobić ocieplacz na kubek na drutach?
Następny artykułJak zrobić męski szalik na drutach?

Agnieszka Czarkowska - absolwentka Polonistyki UJ, doktorantka na tym samym wydziale. Publikowała w pracach zbiorowych, książkach i czasopismach literackich. Interesuje się literatura współczesną, filmem oraz problematyką psychologii związków partnerskich.

 

Nasz specjalista pisze o sobie:

W literaturze, sztuce i życiu fascynuje mnie głównie jedno – fenomen ludzkiego życia we wszystkich jego przejawach, szczególnie manifestujący się w miłości. Już Freud odkrył, że eros jest główną siłą twórczą napędzającą nasze działania. Miłość erotyczna w swoich różnorodnych odcieniach: od nieśmiałego zauroczenia po namiętny seks stanowi nie tylko naturalną dyspozycję człowieka, ale również doskonały materiał diagnostyczny, na podstawie którego można wiele powiedzieć o innych dziedzinach naszego życia: kondycji duchowej, a także zdrowiu fizycznym. Dlatego myślę, że warto to zjawisko zgłębiać wciąż na nowo i odkrywać w nim własne coraz to inne oblicze.

 

 

5 KOMENTARZE

  1. A dlaczego mścić się na kochance?przecież mężulek ma rozum i wie co robi i to doskonale!!!Dlaczego zawsze winna jest kobieta!?To on przysięgał dozgonną miłość i to jego powinno się piętnować a nie rozgrzeszać jak to często robią zdradzone żony,które notabene często wiedzą o jego wyskokach tylko to tolerują często gęsto dla własnej wygody nie dla dzieci!!! „WALCZYĆ O FACETA ” I TO TAKIMI PROSTACKIMI SPOSOBAMI?!!!ZWIĄZEK TO NIE POLE BITWY!BO JEŻELI TAK JEST TO TRZEBA TO SKOŃCZYĆ I WTEDY BĘDZIE TO Z POŻYTKIEM DLA WSZYSTKICH A SZCZEGÓLNIE DLA DZIECI KTÓRE PATRZĄ NA NIESZCZĘŚLIWYCH RODZICÓW!!!A ŻEBY BYĆ DAMĄ TO TRZEBA SIĘ TAKŻE TAK ZACHOWYWAĆ CZYLI NAPEWNO MIEĆ KLASĘ CZYLI NIE MŚCIĆ SIĘ NA NIKIM!:)POZDRAWIAM:)

  2. Pewnie ze warto. Zwłaszcza jeżeli ktoś był świadom ze rozwala małżeństwo. Jeżeli ona sie dowartosciowywala tym ze żonaty facet na nia leci i z tupetem jak czesto bywa traktowała to jako zabawę (zrobiła z ciebie idiotke na oczach nie jedenj osoby) należy wciągnąć w zabawę wiecej publiki typu jej rodzina i znajomi i niech sie wstydzi przed nimi. Bedzie wystarczająco nieszczęśliwa , nie bardziej niż zdradzona zona

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here