Miłość Jakie kobiety pociągają mężczyzn?

Jakie kobiety pociągają mężczyzn?

-

Opiekunka dziecka. Niestety atrakcyjna opiekunka do dziecka może spowodować w domu wiele kłopotów. Mężczyźni bardzo chętnie fantazjują o seksie z opiekunką i bywa, że owe fantazje realizują. Niebezpieczne zatem mogą okazać się dłuższe wyjazdy żony, kiedy mąż zostaje z opiekunką sam na sam.

Koleżanka z pracy. Mężczyźni bardzo często zdradzają swoje partnerki z koleżankami z pracy. Spędzają z nimi wiele godzin, często zwierzają się im z domowych kłopotów i niejednokrotnie szukają w ich ramionach pocieszenia po kłótni z dziewczyną czy żoną. Koleżanki też miewają osobiste problemy, dlatego łatwo tu o porozumienie i fizyczne zbliżenie.

Szefowa. Panowie mają też skłonność do swoich atrakcyjnych szefowych. Być może pociąga ich władza i niezależność takich kobiet, a zatem ich odmienność od tego, do czego są przyzwyczajeni. Statystyki wskazują, że mężczyźni coraz częściej zwracają uwagę na swoje przełożone.

Sekretarka. Wielu mężczyzn zdradza partnerki z własnymi sekretarkami czy asystentkami. Niektórzy nawet celowo w procesie rekrutacji preferują potencjalne kandydatki na swoje kochanki. Być może w takiej relacji liczy się poczucie władzy nad kobietą lub w wielu wypadkach kryzys wieku średniego. Często asystentka jest bowiem dużo młodsza od swojego szefa.

Przyjaciółka żony. Mężczyźni chętnie romansują z przyjaciółką własnej żony. Małżonka zwykle wiele o niej opowiada, a tym samym wzbudza zainteresowanie jej osobą. Często, żeby uśpić czujność partnerki, krytykują jej koleżankę, twierdzą, że jest nieatrakcyjna i kompletnie ich nie interesuje. Prawda jednak może być zupełnie inna.

Prostytutka. Panowie zdradzają swoje partnerki także z prostytutkami. Może to wynikać z niezaspokajania ich potrzeb seksualnych w stałym związku, ale może też być spełnieniem erotycznej fantazji, w której płacą kobiecie za seks. Miłość za pieniądze cieszy się niesłabnącym powodzeniem.

Przypadkowa znajoma. Mężczyznom zdarzają się również przypadkowe kontakty seksualne, zwłaszcza pod wpływem alkoholu, podczas wyjazdu czy na imprezie. W tym wypadku najczęściej nie liczy się atrakcyjność kochanki, ale jej gotowość do uprawiania przypadkowego seksu.

Czy znacie inne typy kobiet, z którymi zdradzają mężczyźni? Wypowiedzcie się!

Agnieszka Czarkowska

Agnieszka Czarkowska - absolwentka Polonistyki UJ, doktorantka na tym samym wydziale. Publikowała w pracach zbiorowych, książkach i czasopismach literackich. Interesuje się literatura współczesną, filmem oraz problematyką psychologii związków partnerskich.

 

Nasz specjalista pisze o sobie:

W literaturze, sztuce i życiu fascynuje mnie głównie jedno – fenomen ludzkiego życia we wszystkich jego przejawach, szczególnie manifestujący się w miłości. Już Freud odkrył, że eros jest główną siłą twórczą napędzającą nasze działania. Miłość erotyczna w swoich różnorodnych odcieniach: od nieśmiałego zauroczenia po namiętny seks stanowi nie tylko naturalną dyspozycję człowieka, ale również doskonały materiał diagnostyczny, na podstawie którego można wiele powiedzieć o innych dziedzinach naszego życia: kondycji duchowej, a także zdrowiu fizycznym. Dlatego myślę, że warto to zjawisko zgłębiać wciąż na nowo i odkrywać w nim własne coraz to inne oblicze.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Kto i kiedy kontroluje pracownika na L4 (zwolnieniu lekarskim)?

Pracownik otrzymuje zwolnienie lekarskie w celu wykorzystania tego czasu, aby powrócić do zdrowia. Coraz częściej firmy oraz ZUS podejmują decyzję o przeprowadzeniu kontroli pracowników przebywających na zwolnieniach w celu stwierdzenia, czy nie dochodzi do łamania przepisów w tym obszarze. Warto pamiętać, że naruszenie przepisów pracowniczych w tym zakresie może stać się przyczyną zwolnienia.

Inwestycja krótkoterminowa – w co zainwestować?

Potrzebujesz pieniędzy w niedługim okresie? Radzimy poniżej, jak można inwestować własne środki w krótkim czasie!

Zobacz też

Polowanie na jajka wielkanocne – ja je zorganizować?

Zajączek wdarł się na świąteczny rynek przebojem. Najważniejszym symbolem Wielkanocy jest – tradycyjnie – baranek, czasami pojawia się przy nim żółty kurczaczek, ale zając to już zupełnie inna historia. Przy jajku wielkanocnym zajączek pojawił się w XVII wieku. Do Polski dotarł najprawdopodobniej w XIX wieku z Niemiec. Wielkanocny zajączek czuje się najlepiej na Śląsku i w Wielkopolsce, ale coraz częściej można go spotkać także w innych częściach kraju.

Czym zajmuje się E100?

Firma E100 jest międzynarodowym dostawcą usług dla firm transportowych. Od ponad 20 lat pomagamy firmom uprościć procesy związane z...

Jak rozmawiać o zaburzeniach osobowości z bliskimi: jak uniknąć stigmatyzacji i jak zbudować zrozumienie dla problemów emocjonalnych

Zaburzenia osobowości są jednym z najtrudniejszych do zrozumienia problemów emocjonalnych. Chociaż nie są one rzadkie, wiele osób nadal nie...

Może Cię zainteresuje: