Zapewne każdy z Was spotkał się w swoim życiu z porównaniem pewnego typu kobiet do modliszki. Możliwe, że nie jeden z Was miał z taką kobietą bezpośrednią styczność. Encyklopedyczna definicja modliszki zdaje się być stuprocentowym odzwierciedleniem pewnego rodzaju kobiecych zachowań. Są miłe, słodkie i uczynne. Niewinne jak ich zwierzęcy odpowiednik – myślę tu o charakterystycznym ułożeniu przednich odnóży samicy, których pozycja przypomina złożone do modlitwy dłonie.

Modliszki działają w sposób niezwykle przemyślany i doskonale wiedzą, co chcą osiągnąć. Generalnie zmierzają do osiągnięcia pełnej kontroli nad partnerem. Najczęściej na każdym etapie znajomości są Paniami sytuacji. Nie znoszą sprzeciwów i buntu ze strony mężczyzny. Żyją w przekonaniu, że zostały stworzone do wyższych celów, a świat winien kłaść im się do stóp. Tak też traktują mężczyznę – przedmiotowo. I nie łudźcie się, że potrzebują Was do celów innych niż noszenie na rękach.

Jak unikać tego typu kobiet? Niestety nie ma jednoznacznej recepty. Modliszki są podstępne, instynktownie w początkowej fazie znajomości dają z siebie 100% dobra. Umiejętnie wykładają na stół wszystkie interesujące karty i czarują. Nie pozwolą Wam się sparzyć, póki stoicie w bezpiecznej odległości. Kiedy już chwyci Was swoimi mackami najprawdopodobniej zje Was żywcem!

Załóżmy, że dajecie się złapać w sidła.. Wówczas zachowanie modliszki zaczyna się diametralnie zmieniać. Osacza Was swoją osobą z każdej strony. Każda próba sprzeciwu kończy się niepohamowaną histerią. Zaczyna płakać i użalać się nad sobą – manipuluje Wami najlepiej jak potrafi. Zaczynacie na nowo starać się o jej względy, wymyślacie najbardziej absurdalne powody, by jej dogodzić. I tak w kółko.

Z tak toksycznej relacji wychodzą obronną ręką naturalnie Ci, którzy w porę uświadamiają sobie, że fanaberie modliszki nie są ich winą i nie warto dłużej główkować nad tym „jak jej jeszcze dogodzić”. Najczęściej jednak mężczyźni tą głowę tracą, a sytuacja nie ulega poprawie. Stają się jedynie poczciwymi, podporządkowanymi maszynami.

W związku z powyższym, sugeruję byście stali się bardziej powściągliwi w okazywaniu uczuć – w jednym na sto przypadków ulokujecie je w odpowiednim miejscu. Wychodząc do kobiety z emocjonalnym ekshibicjonizmem stajecie przed niebezpieczeństwem poznania modliszki!

Znacie jakąś kobietę modliszkę? Co sądzicie o takim typie charakteru? Wypowiedzcie się!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułCzy warto czekać z pierwszym razem?
Następny artykułFormalności przy wykupie AC

Perfect Dating to pierwszy w Polsce profesjonalny zespół zajmujący się udoskonalaniem Waszych umiejętności budowania relacji damsko-męskich jak również dojrzałego podejścia do związków partnerskich. Wiedza przekazywana na szkoleniach to zestaw skomplikowanych zależności i zasad, które obowiązują w relacjach damsko-męskich. Praca trenerów polega na kompleksowym szkoleniu w wielu aspektach życia, które wpływają na podnoszeniu na stałe atrakcyjności w oczach płci przeciwnej. Szczególny nacisk kładziony jest na zdolności komunikacji i pewności siebie. Trenerzy Perfect Dating skupiają się głównie na sztuce uatrakcyjniania osoby poprzez poprawę wielu aspektów osobowości, umiejętności interpersonalnych, motywacyjnych, flirtowania, psychologii, socjologii, pewności siebie, stylu życia, mody oraz aktywności.

Zapomnij o tym co było – od teraz wszystko się zmieni. Staniesz się zupełnie nowym człowiekiem. Człowiekiem, którego pragną, o którym marzą, o którym fantazjują reprezentanci płci przeciwnej.

99% ludzi na świecie pod koniec swego życia poczuje największy możliwy ból, ból skazania na przeciętność. Przez całe swoje życie nie mają nawet najmniejszej okazji, aby skosztować chociaż jednego kęsa swoich marzeń. Z pewnością chcesz się dowiedzieć jak możesz stać się dojrzałym emocjonalnie człowiekiem. My możemy Ci pomóc!

„By w swoim życiu mieć więcej, musisz najpierw być kimś więcej. Musisz stać się kimś więcej, niż kiedykolwiek sobie wyobrażałeś, że będzie to możliwe.” Brian Tracy

 

4 KOMENTARZE

  1. ‚Porady’ od Perfect Dating są naprawdę żenujące. Ta w szczególności. Jak można publikować artykuły tego pokroju? Wstyd.

  2. Moja modliszka stwierdziła że mam urojenia i tym sposobem umieściła mnie w wariatkowie na 2 tyg. Kłamała w żywe oczy tak jak by mówiła prawdę. Omamiła mnie tak że nie wiedziałem jak sie nazywam. Po wszystkim w gazecie wyrwała pare stron do artykułu ze każdy ma swoje cele marzenia jak jest się silnym to dojdzie się na sam szczyt jak nie to umrze w pierwszym obozie.. mówiąc również kiedyś zrozumiesz że Cię kochałam

  3. Sprawdzcie kobitę, która na symatii ukrywa się pod nickiem ewa069, typowa modliszka, która usidla mężczyznę w opisany w artykule sposob a pózniej wypluwa, w międzyczasie ma już 3 nastepców…w mysl zasady :pierwszy drugi, poyem trzeci i jakoś mi kwartał zleci. Panowie tak naprawdę nigdy nie mówcie kobiecie, ze ja kochacie i , że zależy wam na nie ( chyba, ze mówicie to by ją zaciągnąc tylko do łóżka. Ja im bardziej angażowałem się uczuciowo tym bardziej bylem tłamszony…Duzo w życiu przeszedłem , mam 55 lat ale to mnie zaskoczyło, teraz już zadnej chyba miłośći, cynizm i wyrachowanie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here