Otóż.. zawsze w cenie jest spontaniczność. Dobrze, gdy pozwolicie toczyć się rozmowie własnymi torami. W gruncie rzeczy nieplanowane od A do Z spotkania dadzą Wam pełniejszy obraz drugiej osoby. Dadzą również świadectwo temu, czy cokolwiek Was łączy. Urok spotkania natomiast z pewnością popsuje lista skrupulatnie przygotowanych pytań. Nie pozwólcie by Wasz partner poczuł się jak na przesłuchaniu! Poniżej natomiast prezentujemy Wam listę tych pytań, których zadać z pewnością nie powinniście.

1. TWOJE WADY

Logicznym jest, że każdy z Nas chce wypaść jak najlepiej na pierwszej randce. Przecież nikt zdrowy na umyśle nie przychodzi na pierwsze spotkanie z zamiarem przedstawienia wszystkich swoich wad. To tak jakbyś w reklamie telewizyjnej usłyszał – „Nasz samochód jest super, ale strasznie dużo pali, czasami klimatyzacja się psuje oraz zdarza mu się pokazywać błędy na komputerze bez powodu – umów się z naszym dealerem na jazdę próbną już dzisiaj”. Kupiłbyś takie auto? No właśnie! Każdy z nas ma wady i nikt nie jest idealny, ale to nie znaczy, że musimy od razu mówić o swoich słabych stronach.

2. TRAUMATYCZNE PRZEŻYCIA

Zasada numer dwa brzmi : Nie opowiadaj o swoich traumatycznych przeżyciach. Dlaczego? Bo to nie randka z terapeutą! Są dwa wyjścia – albo odstraszysz rozmówcę, albo też sprawisz, że staniesz się w jej oczach ofiarą, której należy współczuć. Z natury pragniemy uchodzić za odpowiedzialnych i odważnych Panów własnego losu. Dlatego poruszanie takiej tematyki nie jest najlepszą taktyką. Ponadto nie masz pewności, że o Twoich życiowych historiach nie będzie zaraz gadać cała okolica. Próbuj budować więź poprzez odnajdywanie wspólnych zainteresowań, pasji.

3. RELIGIA I POLITYKA

Złota zasada – o seksie, religii i polityce się nie dywaguje. Seks wyłączmy tu może z obiegu, gdyż każdy wie, że należy o nim rozmawiać, by poznać wzajemne oczekiwania. Natomiast religia i polityka to tematy z założenia dość silnie nacechowane emocjonalnie. Ich poruszenie i ewentualna dezaprobata wzajemnych poglądów mogą niechybnie doprowadzić do kłótni, a nawet trwale poróżnić! Dla większości ludzi każda z tych kwestii ma ogromne znaczenie i dużą wartość emocjonalną, a to po prostu nigdy nie sprzyja konstruktywnej dyskusji.

4. TWOJE BYŁE ZWIĄZKI

Opowiadanie o swoich byłych związkach jest wręcz nie na miejscu. Nie oszukujmy się. Zazwyczaj nie żyjemy z byłymi partnerami w najlepszych relacjach. Zazwyczaj też rozstajemy się z powodu jakichś niepożądanych, przykrych sytuacji. Jeżeli zaczniemy opowiadać jak było nam źle w poprzednim związku, a co gorsza zaczniemy oczerniać byłego partnera – przegramy. Po pierwsze rozmówca może odnieść wrażenie, że nie pogodziliście się jeszcze z przeszłością, a tym samym nie jesteście gotowi na nowy związek. Po drugie może z góry założyć jak będzie traktowany, jeśli Wam nie wyjdzie. I nie będzie to raczej założenie pozytywne. Dlatego też powinniście milczeć na temat minionych przeżyć. Zostawcie je dla siebie!

5. NIEUDANI ZNAJOMI

Jeśli takowych posiadasz – przemilcz. Skoro nie pałasz do nich sympatią, to dlaczego się z nimi trzymasz? Może dlatego, że jesteś słabym i mało charyzmatycznym człowiekiem, który woli mieć takich znajomych niż żadnych. Rozmówca choć nie musi, może odnieść wrażenie, że w tej ,jak i w innej kwestii, idziesz na łatwiznę i przyjmujesz to, co daje życie, ale niekoniecznie to, co przynosi Ci satysfakcję.

Tematów, których nie powinieneś poruszać jest oczywiście więcej. Jednak jako człowiek inteligentny na pewno rozumiesz przekaz i wydźwięk powyższych komunikatów. Bogatszy o nową wiedzę możesz zatem śmiało rozpocząć randkowanie!

Uwaga!

Artykuł przygotował trener Perfect Dating – największej w Polsce szkoły budowania relacji damsko-męskich www.perfectdating.pl

Czy zaliczyliście jakąś wtopę na pierwszej randce? Opowiedzcie nam o tym!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJak radzić sobie z kompleksami?
Następny artykułNajczęstsze błędy facetów przy podrywie

Perfect Dating to pierwszy w Polsce profesjonalny zespół zajmujący się udoskonalaniem Waszych umiejętności budowania relacji damsko-męskich jak również dojrzałego podejścia do związków partnerskich. Wiedza przekazywana na szkoleniach to zestaw skomplikowanych zależności i zasad, które obowiązują w relacjach damsko-męskich. Praca trenerów polega na kompleksowym szkoleniu w wielu aspektach życia, które wpływają na podnoszeniu na stałe atrakcyjności w oczach płci przeciwnej. Szczególny nacisk kładziony jest na zdolności komunikacji i pewności siebie. Trenerzy Perfect Dating skupiają się głównie na sztuce uatrakcyjniania osoby poprzez poprawę wielu aspektów osobowości, umiejętności interpersonalnych, motywacyjnych, flirtowania, psychologii, socjologii, pewności siebie, stylu życia, mody oraz aktywności.

Zapomnij o tym co było – od teraz wszystko się zmieni. Staniesz się zupełnie nowym człowiekiem. Człowiekiem, którego pragną, o którym marzą, o którym fantazjują reprezentanci płci przeciwnej.

99% ludzi na świecie pod koniec swego życia poczuje największy możliwy ból, ból skazania na przeciętność. Przez całe swoje życie nie mają nawet najmniejszej okazji, aby skosztować chociaż jednego kęsa swoich marzeń. Z pewnością chcesz się dowiedzieć jak możesz stać się dojrzałym emocjonalnie człowiekiem. My możemy Ci pomóc!

„By w swoim życiu mieć więcej, musisz najpierw być kimś więcej. Musisz stać się kimś więcej, niż kiedykolwiek sobie wyobrażałeś, że będzie to możliwe.” Brian Tracy

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here