Mobile Tańsze połączenia w mixie

Tańsze połączenia w mixie

-

W ofercie Zetafon w Orange klienci korzystają z aktualnych promocji operatora, przygotowanych dla ofert na kartę. Są wśród między innymi: nieograniczone połączenia z numerami Orange za 10 zł, ważne przez 14 dni czy pakiety tanich połączeń wewnątrz sieci takich jak MultiPOP, POPGadane czy chociażby pakiet 1 grosz za SMS.

Zupełnie inaczej sytuacja prezentuje się w przypadku klientów Orange Mix. Otrzymują oni wyłącznie dodatkowy prezent do swojej umowy, na przykład minuty wieczorami i w weekendy do Orange lub wybrany numer wewnątrz sieci. Wszystkie dodatkowe promocje oferowane dla tej taryfy płatne są dodatkowo ponad comiesięczną kwotę zobowiązań.

W Miksie na czas od T Mobile użytkownicy otrzymują możliwość aktywacji dodatkowych pakietów, takich jak: 45 minut w sieci i na numery stacjonarne za 9 zł oraz 600 SMS-ów wewnątrz sieci za 6 zł. W Miksie na liczbę zasileń korzystać możemy dodatkowo z następujących promocji: Wszędzie rozmawiaj (30 minut międzynarodowych lub w roamingu wymiennych na 30 SMS-ów lub MMS-ów wysyłanych za granicę z Polski lub z zagranicy do krajów Unii Europejskiej), Zawsze rozmawiaj (nieograniczone połączenia z numerami sieci T Mobile w kraju i za granicą w cenie 49 zł miesięcznie).

Dodatkowo można korzystać z pakietów obniżających koszty rozmów wewnątrz sieci wieczorami oraz w weekendy (200 minut za 10 zł lub 500 minut za 20 zł) lub z wybranym numerem w sieci o każdej porze (200 minut za 10 zł). Za 5 zł można otrzymać również pakiet 100 SMS-ów do wszystkich sieci.

W ofercie Play Mixtura klienci mogą dodatkowo dokupić pakiety internetowe oraz nieograniczone połączenia w ramach sieci Play, zwane Stanem Darmowym. Cena za usługi zależy od wybranego planu taryfowego.

Klienci MixPlusa mogą aktywować stałą opłatę za połączenia wewnątrz sieci, w ramach której klient otrzymuje stawkę 39 groszy za całe połączenie, bez względu na długość jego trwania. Dodatkowo klienci przedłużający umowę otrzymują stawkę w wysokości 29 groszy. Aktywacja usługi kosztuje 1 zł. Wybrany numer w Plusie lub na stacjonarne kosztuje nas w tej ofercie 5 zł miesięcznie i możemy wybrać do pięciu takich numerów. Można również wybrać numery z sieci T Mobile i Orange, wówczas opłata za minutę połączenia z tymi numerami wynosić będzie 19 groszy.

Ciekawą propozycją jest również pakiet 250 SMS-ów do wszystkich sieci, za który zapłacić musimy 10 zł. Oznacza to, że za każdego SMS-a do wszystkich sieci zapłacić można tylko 4 grosze.

Aktualne szczegóły konkretnych ofert znajdziemy na stronach operatorów.

Korzystacie z mixu, abonamentu czy może z telefonu na kartę? Którą z opcji uważacie za najlepszą? Zachęcam do dyskusji w komentarzach.

Marcin Łabuś

Marcin Łabuś – absolwent zarządzania specjalizujący się w zastosowaniu narzędzi promotion-mix w działalności polskiego sektora telekomunikacyjnego oraz bankowego. Doświadczenie zdobywał przez rozwijanie swoich zainteresowań. Praca to dla niego pasja. Twórca i właściciel portalu telekomunikacyjnego „Simplik.pl”.


Nasz specjalista pisze o sobie:

W 2011 roku ukończyłem studia magisterskie na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej. Specjalizuję się w zastosowaniu narzędzi marketingu w usługach telekomunikacyjnych i bankowych. Zastosowanie elementów marketingu-mix stało się moją pasją podczas studiów, zaś szeroką wiedzę z zakresu bankowości i telekomunikacji mobilnej zdobyłem realizując swoje zainteresowania.

Interesuję się również tematyką inwestycji giełdowych oraz psychologią graczy giełdowych. Silne emocje na giełdzie sprawiają, że nawet najlepsze strategie inwestycyjne nie dają oczekiwanych rezultatów. Psychika graczy jest więc przeszkodą w racjonalnym podejmowaniu decyzji.

Wolny czas spędzam podróżując i odkrywając nowe ciekawe miejsca. Uwielbiam wycieczki rowerowe i spacery po górach.

Zainteresowanych tematyką telekomunikacji zapraszam do współpracy przy tworzeniu alternatywnego portalu – Simplik.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Ciekawe imprezy klubowe?

Kiedy znajdziesz się na klubowej imprezie, nie skreślaj jej tylko dlatego, że muzyka, która rozbrzmiewa dookoła, jest zgoła inna niż na ta, której słuchasz na co dzień. Daj się ponieść chwili! Wrzuć na luz!

Jakie prace w ogrodzie w listopadzie?

W listopadzie pomagamy roślinom przygotować się do zimy. Wykonujemy także ostatnie porządki.

Zobacz też

Rabata w stylu śródziemnomorskim

Styl śródziemnomorski można scharakteryzować jako przemyślana swoboda i elegancja. Rabaty w tym stylu charakteryzuje przede wszystkim występowanie roślinności tj. wonne zioła, trawy ozdobne oraz pnącza. Silny aromat ziół powinien rozpościerać się na cały ogród. Cechą rozpoznawczą są także wyżwirowane powierzchnie.

Zestaw zabawek dla małego kolekcjonera

Super Zings 4 zestaw to zabawka dla kolekcjonera, która posiada w opakowaniu 10 niezwykłych figurek. Przedstawiają one przedmioty codziennego...

Jakie przysmaki treningowe pomogą w szkoleniu psa?

Nieodłącznym elementem szkolenia psa są rozmaite psie przysmaki. One służą do nagradzania pupila za poprawne zachowanie, a także motywują...

Może Cię zainteresuje: