Podróże Gdzie są plaże nudystów nad Bałtykiem?

Gdzie są plaże nudystów nad Bałtykiem?

-

Do najbardziej znanych plaż należy ta w Chałupach. To ta sama, o której śpiewał Zbigniew Wodecki w jednym ze swoich hitów. Powstała ona w latach sześćdziesiątych XX wieku. Obecnie można opalać się po wschodniej stronie miejscowości. Plaża znajduje się w połowie drogi pomiędzy Chałupami a Kuźnicą. Ma długość około 4 kilometrów.

Plażę dla nudystów znajdziemy także w Mielnie. Znajduje się ona na tzw. plaży za kanałem w Unieściu. Leży w odległości 3 km od tradycyjnej plaży. Tego rodzaju miejsce znajdziemy także w Górkach Zachodnich w Gdańsku.

Miłośnicy opalania nago powinni wybrać się do Chłapowa niedaleko przylądka Rozewie. Plaża ta jest ustronnym miejscem, ponieważ znajduje się na wysokim klifie. Ma ona długość około 2 kilometrów. Warto zaznaczyć, że inicjatorami jej utworzenia byli mieszkańcy Chłapowa.

Uwaga!

Z innych miejsc przeznaczonych dla naturystów można wymienić plaże: Wisełka, Pogorzelica-Mrzeżyno, Dźwirzyno-Grzybowo, Sianożęty, Ustronie Morskie, Unieście, Darłówko, Ustka, Rowy, Rąbka, Łeba zachodnia, Lubiatowo (polecana jak czyste miejsce), Białogóra, Dębki, Lisi Jar, Cetniewo, Jastarnia, Jurata, Mrzezino, Rewa, Jelitkowo, Jantar, Skowronki i Piaski.

Czy znacie inne plaże nudystów w Polsce? Dajcie znać w komentarzu.

Małgorzata Łyczak

Małgorzata Łyczak - absolwentka politologii Uniwersytetu Opolskiego. Interesuje się dobrą literaturą (szczególnie reportażem), turystyką, polityką, teorią interpretacjonizmu, zarządzaniem projektami oraz zagadnieniami, związanymi z funkcjonowaniem Unii Europejskiej.


Nasz specjalista pisze o sobie:

Jestem osobą, która lubi się uczyć i poszerzać swoją wiedzę o otaczającej rzeczywistości. W dobie XXI wieku pojawiło się wiele nowych możliwości oraz narzędzi, dzięki którym z powodzeniem można się uczyć. Wydaje mi się, że niezwykle ważne jest to, w jaki sposób przekazuje się wiedzę. Powinno się to robić w sposób ciekawy, jasny i przejrzysty, z wykorzystywaniem aktywnych metod.

Cieszę się każdą chwilą mojego życia, ponieważ z każdą nową informacją wzrasta we mnie poczucie jego wyjątkowości oraz niepowtarzalności.

Lubię poznawać nowych ludzi, piękne miejsce i ... klasztory cysterskie.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Zasiłek chorobowy z ZUS – informacje

Zasiłek chorobowy jest prawem, które przysługuje osobie ubezpieczonej niezdolnej do pracy. Świadczenie to możemy uzyskać po upływie 30 dni nieprzerwanego ubezpieczenia chorobowego (w przypadku ubezpieczenia obowiązkowego) lub 180 dni nieprzerwanego ubezpieczenia chorobowego (w przypadku ubezpieczenia dobrowolnego).

Zarobki w Holandii

Miesięczna płaca minimalna w Holandii w lipcu 2014 r. wynosiła 1501 euro brutto i dotyczyła wszystkich pracowników, którzy ukończyli 23. rok życia i pracowali na pełny etat (36-40 godzin tygodniowo). W przeliczeniu na polską walutę daje to kwotę ponad 6300 zł.

Zobacz też

Jak zarobić na robieniu zdjęć?

W dzisiejszych czasach fotografia jest wszechobecna. Wszędzie wiszą billboardy ze zdjęciami, fotografie ozdabiają każdą gazetę czy czasopismo, ulotki które lądują pod naszymi drzwiami czy w skrzynkach na listy, wizytówki, strony internetowe i inne pola eksploatacji. Ktoś musiał zrobić te zdjęcia, a ktoś kto ich potrzebował, musiał zapłacić za tę usługę.

Trybunki konferencyjne dla każdego przedsiębiorcy

Zdarza Ci się organizować lokalne kampanie marketingowe lub różnego rodzaju spotkania, konferencje, czy nawet wystawiać swoich przedstawicieli handlowych na...

Czy warto ozonować mieszkanie? Sprawdź jak wybrać generator ozonu

Czasem nie zdajemy sobie sprawy, jak wiele dodatkowych i wygodnych funkcji oferuje nam nowoczesna technologia. Równie często bagatelizujemy ją...

Może Cię zainteresuje: