Programy Jak działa PDF Creator?

Jak działa PDF Creator?

-

W pierwszej kolejności należy ściągnąć pliku instalacyjnego PDF Creatora. Plik można znaleźć na przykład pod tym adresem:

http://www.programosy.pl/program,pdfcreator.html

Po zainstalowaniu programu można przystąpić do stworzenia pliku w formacie PDF.

PDF

Aby to zrobić, należy otworzyć plik, który chcemy przekonwertować do PDF-u i kliknąć opcję „Drukuj”.

PDF

I następnie wybrać drukarkę PDF Creator.

PDF

W oknie, które się pojawi, należy podać dane takie jak nazwa dokumentu oraz nazwa autora. Po kliknięciu „zapisz” otrzymamy plik w formacie PDF.

Korzystacie z PDF Creatora? Macie jakieś zastrzeżenia do tego programu? Dajcie znać.

Anna Liszewska

Anna Liszewska - ukończyła Politechnikę Wrocławską na kierunkach: Technologie Internetowe oraz Zarządzanie i Marketing. Jej praca magisterska dotyczyła użyteczności aplikacji internetowych. Doświadczenie zdobywała, pracując w agencjach interaktywnych m.in. jako kierownik sekcji usability, specjalista ds. inżynierii przemysłowej, specjalista ds. projektów społecznościowych.

Nasz specjalista o sobie:

Na co dzień badam i projektuję serwisy internetowe oraz aplikacje webowe. Prowadzę również szkolenia w tym zakresie. Poza tematyką usability interesuję się przede wszystkim mediami społecznościowymi i ich wykorzystaniem w marketingu i reklamie. Wolny czas poświęcam na czytanie książek, turystykę górską oraz jeździectwo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Jak usunąć skasować historię przeglądarki?

Usunięcie historii pobierania to czynność prosta,...

Jak kulturalnie wyprosić gości?

Z reguły to goście powinni wyczuć, kiedy nadszedł już koniec wizyty. Jeżeli jednak mimo znużenia gospodarzy, późnej pory czy też nieklejącej się rozmowy, nic nie zapowiada na rychłe wyjście gości, gospodarz samu musi zająć się rozwiązaniem tej kłopotliwej sytuacji.

Zobacz też

Bidet i WC – higiena osobista to podstawa w trosce o zdrowie

Już w czasach starożytnych ludzie mieli świadomość, że higiena...

Konsultant telefoniczny – łatwa i przyjemna praca?

Znalezienie pracy konsultanta telefonicznego nie jest trudne, nawet jeśli jesteś początkującym i nie masz doświadczenia. Możesz zaoferować elastyczne godziny...

Jak zabezpieczyć auto przed kradzieżą?

Każdego roku policja w Polsce odnotowuje około 10 000 kradzieży aut. Wraz z rozwojem technologii zabezpieczających takich przestępstw jest...

Może Cię zainteresuje: