Programy Jak odinstalować Irfan View?

Jak odinstalować Irfan View?

-

  • Krok pierwszy

    Kliknij prawym przyciskiem myszy na nazwę programu Irfan View i wybierz opcję – „Odinstaluj”.

  • Krok drugi

    Wówczas pojawi się okno, z zapytaniem czy chcesz to na pewno zrobić.

  • Krok trzeci

    Jeśli tak, to kliknij na „Tak”, a program automatycznie i bardzo szybko zostanie odinstalowany.

  • Dlaczego chcecie odinstalować ten program? Co jest powodem tej decyzji?

Janusz Suwaj

Janusz Suwaj - z wykształcenia filolog angielski, z zamiłowania pasjonat konsol i starych gier. Współtwórca serwisu emulatory.info. Współpracował z wydawnictwem CD-Action. Jak przystało na nauczyciela w sposób przejrzysty i zrozumiały przeprowadza naszych użytkowników przez zawiły świat nowoczesnych technologii.

 

Nasz specjalista pisze o sobie:

Moje zainteresowania związane z komputerami i Internetem są bardzo rozległe i obejmują nie tylko sprzęt czy programy, ale również gry, zwłaszcza te starsze. Posiadam także sporą wiedzę o konsolach, zarówno tych stacjonarnych, jak i przenośnych, ponieważ od lat są moją pasją. Przez kilka lat współtworzyłem jeden z największych serwisów o starych grach na konsole i komputery, gdzie wielokrotnie udzielałem porad na forum zrzeszającym kilka tysięcy użytkowników. Potem aktywnie działałem na portalach związanych z emulacją i retro grami. Z czasem moja pasja objęła również komputery (przede wszystkim programy) oraz sieć i tak to trwa do dziś.

W wolnych chwilach przeglądam Internet w poszukiwaniu ciekawych wiadomości z Polski i ze świata, a także uprawiam sport. Dalej zdarza mi się pisywać wieczorami różne poradniki czy recenzje gier, z których część można znaleźć w różnych serwisach w Internecie, a część czeka na swój czas na dysku mojego komputera.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Fundusze inwestycyjne – informacje

Fundusze inwestycyjne, są jednym z wielu dostępnych na rynku finansowym instrumentów inwestycyjnych. Mnogość funduszy, sposoby łączenia, oferty poszczególnych instytucji mogą początkującego inwestora przyprawić o zawrót głowy. Aby móc poruszać się nieco pewniej po rynku inwestycji w fundusze, trzeba najpierw wyjaśnić czym one tak właściwie są, a następnie zrozumieć mechanizmy które pozwalają nam zarobić na nich pieniądze.

Szybkie sałatki na imprezę – przepisy

Kiedy w czasie przygotowań do imprezy jesteśmy zajęci dbaniem o swój wygląd, dobór stroju, wystrój pomieszczeń i wykończenie dań głównych, przydałyby się nam przepisy na sałatki, nie wymagające od nas większego zaangażowania w ich wykonanie.

Zobacz też

Kredyt hipoteczny a staż pracy

Kredyty hipoteczne zwykle opiewają na bardzo duże sumy, a ich spłata jest rozłożona na wiele lat. Wszystko to sprawia, że osoby ubiegające się o sfinansowanie zakupu nieruchomości są poddawane bardzo szczegółowej weryfikacji w ramach scoringu kredytowego. Jednym z najistotniejszych kryteriów, które są rozpatrywane w trakcie procedury scoringowej jest charakter status zawodowy wnioskodawcy. Okazuje się, że banki są zainteresowane różnorodnymi informacjami, które dotyczą zatrudnienia potencjalnego kredytobiorcy. Warto wspomnieć, że staż pracy na danym stanowisku jest postrzegany jako bardzo istotne kryterium, podobnie jak charakter zatrudnienia. Dlatego też osoby, które dopiero zaczynają swoją karierę zawodową najprawdopodobniej zostaną potraktowane podejrzliwie, z uwagi na podwyższone ryzyko zwolnienia oraz niepewną ścieżkę kariery zawodowej. Klienci zmieniający miejsce zatrudnienia są traktowani w sposób mniej rygorystyczny, lecz i tym przypadku konieczne jest spełnienie szeregu wymogów.

Liofilizowane owoce i warzywa – dawka witamin przez cały rok

Z pewnością każdy z nas uwielbia spożywać świeże owoce. Dostarczenie naszemu organizmowi bomby witaminowej niezwykle skutecznie wzmacnia. Niestety, sezon...

Jak udekorować domek ogrodowy, gdy ma się ograniczony budżet?

Każdy z nas marzy o tym, aby jego miejsce odpoczynku było wygodne i przytulne. Jednak równie ważne jest to,...

Może Cię zainteresuje: