Po pobraniu programu Irfan View, kliknij dwukrotnie w instalator, a Twoim oczom ukaże się poniższe okno, w którym możesz wybrać czy chcesz utworzyć skrót do programu na pulpicie i w Menu Start. Instalator poinformuje Cię także o proponowanej lokalizacji na dysku, w której program zostanie zainstalowany (C:\Program Files\). Jeśli chcesz ją zmienić kliknij w „Browse”, a następnie wskaż nową ścieżkę (miejsce na dysku). Warto jednak pozostawić wszystko jak jest i kliknąć w „Dalej”.

instalacja Infran View

Kolejne okno poinformuje Cię jedynie o zmianach w najnowszej odsłonie programu, dlatego możesz od razu kliknąć w „Dalej” i przejść do kolejnego, bardzo ważnego etapu instalacji, a więc wyboru plików, które mają być uruchamiane w Irfan View. Możesz zaznaczyć „Image only” wówczas program będzie skupiał się na plikach graficznych albo „Select all”, co spowoduje, że będzie on uruchamiał wszystkie pliki z listy. Ponieważ program ten służy do zarządzania grafikami i zdjęciami, warto wybrać tylko tę pierwszą opcję i kliknąć w „Dalej”.

jak zainstalować Ifran View

W kolejnym etapie instalacji pojawi się okno informujące o możliwości zainstalowania paska pomocy do przeglądarek internetowych, o nazwie Google Toolbar. Warto „odhaczyć” więc opcję „Instal the free Google Toolbar…” i kliknąć od razu na „Dalej”.

programy do grafiki

Następnie pojawi się okno informujące o instalacji, na które nie warto zwracać uwagi i od razu kliknąć w „Dalej”. Wówczas rozpocznie się wgrywanie programu, które powinno zająć kilka sekund.

Dlaczego chcecie korzystać z Infan View? Co Was do niego przekonuje?

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJak zainstalować Mozillę Firefox?
Następny artykułJak zainstalować Picasę?

Janusz Suwaj - z wykształcenia filolog angielski, z zamiłowania pasjonat konsol i starych gier. Współtwórca serwisu emulatory.info. Współpracował z wydawnictwem CD-Action. Jak przystało na nauczyciela w sposób przejrzysty i zrozumiały przeprowadza naszych użytkowników przez zawiły świat nowoczesnych technologii.

 

Nasz specjalista pisze o sobie:

Moje zainteresowania związane z komputerami i Internetem są bardzo rozległe i obejmują nie tylko sprzęt czy programy, ale również gry, zwłaszcza te starsze. Posiadam także sporą wiedzę o konsolach, zarówno tych stacjonarnych, jak i przenośnych, ponieważ od lat są moją pasją. Przez kilka lat współtworzyłem jeden z największych serwisów o starych grach na konsole i komputery, gdzie wielokrotnie udzielałem porad na forum zrzeszającym kilka tysięcy użytkowników. Potem aktywnie działałem na portalach związanych z emulacją i retro grami. Z czasem moja pasja objęła również komputery (przede wszystkim programy) oraz sieć i tak to trwa do dziś.

W wolnych chwilach przeglądam Internet w poszukiwaniu ciekawych wiadomości z Polski i ze świata, a także uprawiam sport. Dalej zdarza mi się pisywać wieczorami różne poradniki czy recenzje gier, z których część można znaleźć w różnych serwisach w Internecie, a część czeka na swój czas na dysku mojego komputera.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here