Remont i naprawy Konserwacja instalacji elektrycznej - na czym polega?

Konserwacja instalacji elektrycznej – na czym polega?

-

Na czym polega konserwacja instalacji elektrycznej?

Usługi dotyczące konserwacji instalacji elektrycznej to nic innego jak okresowa kontrola jej stanu oraz wymiana elementów uszkodzonych. W zakres usług wchodzi także usuwanie awarii instalacji oraz:

– dbałość o sprawność instalacji i jej prawidłowe zabezpieczanie (ważne zwłaszcza w szpitalach, gdzie prąd jest niezbędny dla ratowania ludzkiego życia, stąd instalacja w takim budynku jest skomplikowana i wymaga częstych kontroli)

– przeglądy stanu instalacji – nie tylko elektrycznej, lecz również piorunochronu czy oświetlenia zewnętrznego oraz testowanie sprawności wyłączników awaryjnych prądu (instalacja przeciwpożarowa)

– ustawianie czujników ruchu w oświetleniu zewnętrznym oraz programatorów czasowych np. rolet zewnętrznych, automatyki garażowej itp.

– ciekawym rozwiązaniem jest usługa dotycząca wyszukiwania usterek gwarancyjnych w nowych budynkach – z tej opcji warto skorzystać, gdyż dochodzenie napraw gwarancyjnych dobrze jest rozpocząć od takiego kompleksowego przeglądu. Taki dokument może pomóc w negocjacjach z wykonawcą instalacji w naszym domu.

Szymon Targosz

Szymon Targosz - technik budownictwa, laureat konkursu „Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych (Białystok 2006 r)”. W 2010 roku ukończył studia na kierunku zarządzanie firmą. Pracuje od kilku lat w Krakowie przy budowach nowoczesnych osiedli mieszkaniowych i obiektów użytkowych (m.in.: Bonarka City Center). Remontował Wielką Krokiew w Zakopanem. Współpracował  z Sokółka Okna i Drzwi S.A. jako autoryzowany montażysta stolarki budowlanej. Budownictwo jest jego pasją.

 

Nasz specjalista o sobie:

Oprócz pracy zawodowej w branży budowlanej samodzielnie rozwijam swoje zainteresowania i ciągle eksperymentuję z najnowszymi trendami budowlanymi. Nowoczesne rozwiązania i innowacyjne myślenie połączone z wiedzą stanowią podstawę moich wszelkich działań, dlatego lubię podejmować nowe wyzwania. Śledząc na bieżąco najnowsze trendy i pomysły w branży budowlanej staram się łączyć estetykę z funkcjonalnością.

W wolnych chwilach staram się podróżować po Polsce, odwiedzając mało znane miejsca i poszukując nowych inspiracji. Prywatnie moją pasją jest wędkarstwo, myślistwo i motoryzacja.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Jaki plecak damski wybrać na wiosnę?

Damski plecak to gadżet, który cechuje się całym szeregiem...

Co grozi za niezgłoszenie wynajmu mieszkania w urzędzie skarbowym?

Za niezgłoszenie wynajmu mieszkania w urzędzie skarbowym grozić mogą sankcje karne skarbowe.

Zobacz też

Wegetarianizm – wady i zalety

Polskie kuchnia obfituje w potrawy mięsne, dlatego wielu Polaków żyje w przekonaniu, że aby zdrowo się odżywiać, trzeba jeść mięso. Jest to błędne rozumowanie. Odpowiednie zestawienie składników odżywczych gwarantuje nam zdrowie i szybką przemianę materii. Liczne rośliny strączkowe, takie jak soja, cieciorka czy soczewica, obfitują w białko, które występuje w mięsie i stanowią jego znakomity substytut. Co prawda warzywa te nie są lekkostrawne, ale przy odpowiednim zbilansowaniu diety, wegetarianinem może być każdy, nawet dziecko.

Gdzie znaleźć tanie artykuły szkolne?

Poszukiwanie tanich artykułów szkolnych, zwłaszcza w okresie rozpoczęcia roku szkolnego, może być wyzwaniem dla wielu rodziców i uczniów. W...

Indywidualny trening personalny

Dlaczego warto postawić na indywidualny trening personalny? Warszawa oferuje rozwiązanie, które pozwala połączyć potrzebę aktywności fizycznej z dostosowanym do...

Może Cię zainteresuje: