Wielkanoc Życzenia na kartki Wielkanocne

Życzenia na kartki Wielkanocne

-

Na kartkę możemy wpisać krótkie i proste życzenia: Wesołych Świąt, smacznego jajka i czasu spędzonego w miłej rodzinnej atmosferze. Zawsze na miejscu są życzenia o treści: Pogody ducha, zdrowia, radości oraz wszystkiego dobrego z okazji świąt Wielkanocnych Tobie i całej Twojej rodzinie życzy…

Inne propozycje życzeń to:

Wszystkiego dobrego,
jajka wielkiego malowanego,
zielonej łączki na której zajączki jedzą makowce i pasą owce

Zdrowych i radosnych Świąt Wielkiej Nocy.
Bogato zastawionych stołów,
dużo wody w Lany Poniedziałek,

bogatego zająca i jak najwięcej czasu spędzonego z rodziną i przyjaciółmi,

Żeby śmiały się pisanki,
uśmiechały się baranki,
mokry Śmigus zraszał skronie,
dużo szczęścia sypiąc w dłonie,
z okazji Świąt Wielkanocnych
życzy….

Wesołych Świąt Wielkanocnych,
smacznego jajka, bardzo mokrego Śmigusa Dyngusa
oraz samych słonecznych i wesołych świątecznych dni
życzy…

Jeśli wysyłamy kartki do przyjaciół możemy pozwolić sobie na jeszcze więcej swobody, możemy dodać osobiste uwagi, a nawet narysować kurczaka i pisanki. Wysyłając kartki starajmy się, by do każdego trafiła inna. Rzadko się zdarza by ktoś je porównywał, ale na wszelki wypadek traktujemy każdego w sposób wyjątkowy. Przy okazji będziemy mieli dobrą zabawę przy wybieraniu kartek.

Kartki możemy zrobić także sami. Wystarczy trochę kolorowego papieru i ozdób do oklejnia naszej kartki. Będzie to na pewno wielka niespodzianka dla każdej obdarowanej osoby.

Pozostaje jeszcze kwestia kartek internetowych. Rozwiązań jest kilka. Możemy znaleźć w internecie gotowy szablon i tylko się podpisać. Czasami jest także miejsce na wpisanie życzeń. Możemy też wysłać tylko maila bez załącznika, ale z życzeniami. Pamiętajmy jednak, by nigdy nie wysyłać maili do wielu adresatów. Poświęćmy chwile i wyślijmy życzenia pojedyńczo. Internetową kartkę świąteczną możemy przygotować sami. Do jej wykonania przyda się np. nasze zdjęcie rodzinne, wystarczy nakleić na nie jakiś świąteczny element i kartka gotowa. To na pewno dobre rozwiązanie dla osób, którym nie straszna obsługa programów graficznych.

Uwaga!

Postarajmy się, by nasze kartki były wysłane odpowiednio wcześnie. Dotyczy to przede wszystkim kartek tradycyjnych. Czasami zdarza się, że kartki docierają do adresata już po świętach. Nie zwlekajmy także z kartkami internetowymi, nie każdy siedzi w święta przed komputerem sprawdzając pocztę.

Macie inne pomysły na życzenia Wielkanocne? Podzielcie się nimi! 🙂

Katarzyna Olchowska

Katarzyna Olchowska - z wykształcenia politolog, dziennikarz z wyboru. Niepoprawna optymistka szukająca niezwykłości w codziennych sprawach. Od 10 lat związana z różnymi stacjami radiowymi. Ma za sobą także współprace z gazetą. Jako reporterka zajmuję się sprawami miasta i zwykłych ludzi. Prywatnie pasjonatka gór, a także fanka czerwonych butów i zielonej herbaty. W serwisie Spec.pl specjalistka od okoliczności, bo żadne okoliczności nie są jej obce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Jak odnawiać i zabezpieczać kolby drewniane?

Podobnie jak wszelkie przedmioty wykonane z litego drewna, również...

Jak zorganizować wigilię firmową?

Jak przygotować firmową Wigilię, aby nie okazała się ona jedynie niesmacznym obowiązkiem? Przedstawiamy kilka porad, które powinny pomóc w sprawnej organizacji przyjęcia.

Zobacz też

Co warto zobaczyć w Portugalii?

Portugalia to – z jednej strony – miejsce geograficznie odizolowane. Ten zachodni skrawek Europy, oblany wodami Oceanu Atlantyckiego, graniczy jedynie z Hiszpanią. Z drugiej strony to kraj bogaty kulturowo, który własne dziedzictwo uzupełnia osiągnięciami wielkich odkrywców i pozostałościami kultury Maurów. W Portugalii jest całe mnóstwo zabytków, których nie wolno pominąć na podróżniczym szlaku.

Co przedsiębiorca powinien wiedzieć o podatkach?

Nikt nie lubi podatków, jednak każdy przedsiębiorca powinien stale poszerzać wiedzę na ich temat. Opanowanie szczegółowych przepisów pozwoli Ci...

Idealne kremy pod makijaż letni – sprawdź, na co zwrócić uwagę przy ich wyborze!

Czy wiesz, czym powinnaś się kierować, poszukując kremu pod makijaż na lato? Jakie wymagania powinien spełnić i o czym...

Może Cię zainteresuje: