Wielkanoc Wierszyki Wielkanocne SMS

Wierszyki Wielkanocne SMS

-

Głównymi bohaterami wielkanocnych sms-ów są rzecz jasna baranki, jajka, kurczaki i Lany Poniedziałek. Nie wolna zapomnieć także o życzeniach dotyczących smacznego jedzenia, no i tego, że święta powinny upłynąć w wesołej atmosferze. Trudno to zmieścić w jednym wierszyku, ale wbrew pozorom jest to możliwe.

Poniżej kilka propozycji na wielkanocne sms-y:

Mówi królik do baranka, jaka piękna ta pisanka.
Wtem z jajeczka wyszła kurka, nastroszyła swoje piórka,
a baranek ciągle byczy, że Weosłych Świąt wszystkim życzy!

Niech w niedzielny poranek wraz ze Zmartwychwstałym na nowo,
narodzi się w nas wiara, nadzieja i miłość! Radosne Alleluja ślą….

Alleluja! Zmartwychwstał Pan prawdziwie! Najlepsze życzenia Tobie
i Twoim bliskim, aby te święta były przepełnione radością, nadzieją i
Bożą Łaską.

Niech zajączek szczodry będzie i z jajeczkiem do Was przybędzie. Niech
święconka smaczna będzie, a w Dyngusa woda wszędzie

Życzę błogosławionych Świąt Wielkiej Nocy, radosnych, pełnych ufności,
rodzinnego ciepła i wszelkiego dobra oraz otwarcia na tajemnice
Zmartwychwstania.
Obfitego zajączka i pięknych świąt dla Ciebie i Twojej rodziny.

Wielkanocnej radości, wielu świątecznych gości, długiej wiosny
i czystych rączek – życzy zajączek.

Radosnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajeczka
słodkiego baranka, pięknego koszyczka, mokrego Dyngusa, życzy…

Uwaga!

Możemy ułożyć także własne życzenia i to jest najlepsze rozwiązanie. Nie musi to być przecież poezja wysokich lotów. Kilka słów od siebie zrobi większe wrażenie niż gotowy wierszyk. Tym bardziej, że zdarza się iż w jedne święta dostaniemy kilkanaście takich samych wierszyków. Unikajmy także wysyłania do wszystkich takich samych życzeń. Ludzie lubią, kiedy traktuje się ich wyjątkowo.

Znacie inne sympatyczne, śmieszne albo po prostu urocze wierszyki Wielkanocne? Podzielcie się nimi 🙂

Katarzyna Olchowska

Katarzyna Olchowska - z wykształcenia politolog, dziennikarz z wyboru. Niepoprawna optymistka szukająca niezwykłości w codziennych sprawach. Od 10 lat związana z różnymi stacjami radiowymi. Ma za sobą także współprace z gazetą. Jako reporterka zajmuję się sprawami miasta i zwykłych ludzi. Prywatnie pasjonatka gór, a także fanka czerwonych butów i zielonej herbaty. W serwisie Spec.pl specjalistka od okoliczności, bo żadne okoliczności nie są jej obce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Budowa domu metodą szkieletową

Technologię szkieletową budownictwa domków jednorodzinnych należy rozumieć w dwóch aspektach. Technologia szkieletowa jest popularna zarówno w budownictwie przemysłowym i wielorodzinnym, obecnie coraz popularniejsza przy budowie domów jednorodzinnych o konstrukcji szkieletowej. Na czym polega ta technologia i czym różnią się jej rodzaje?

Lęk przed bliskością – przyczyny, objawy, leczenie

Lęk przed bliskością często powodowany jest obawą przed tym, do czego bliskość ta może prowadzić. Dla większości osób skrócenie dystansu jest kwestią bardzo intymną i wkraczającą w sferę prywatności. Dzielenie się tą przestrzenią możliwe jest tylko w przypadku partnerów, którzy sobie ufają i obdarzają się prawdziwym uczuciem.

Zobacz też

Atopowe zapalenie skóry – informacje

Atopowe zapalenie skóry jest jednym ze schorzeń dermatologicznych. Jest bardzo charakterystycznym objawem atopii i występuje najczęściej na skórze, ale może dotyczyć także innych części ciała, takich jak spojówki oraz błony śluzowe nosa. Jest ono niewłaściwą, wręcz reakcją immunologiczną organizmu mającą najczęściej podłoże genetyczne, co w praktyce oznacza nadmierną reakcję organizmu na czynniki zewnętrzne, z którymi człowiek styka się przez cały dzień.

Co przedsiębiorca powinien wiedzieć o podatkach?

Nikt nie lubi podatków, jednak każdy przedsiębiorca powinien stale poszerzać wiedzę na ich temat. Opanowanie szczegółowych przepisów pozwoli Ci...

Idealne kremy pod makijaż letni – sprawdź, na co zwrócić uwagę przy ich wyborze!

Czy wiesz, czym powinnaś się kierować, poszukując kremu pod makijaż na lato? Jakie wymagania powinien spełnić i o czym...

Może Cię zainteresuje: