Porsche z serii LEGO® Technic

Kto nie zna marki Porsche? O przejażdżce tym luksusowym sportowym autem marzy każdy mały fan motoryzacji. Jeżeli chcesz uszczęśliwić młodego wielbiciela tej wyścigowej marki, nie musisz czekać, aż osiągnie pełnoletniość. Już dziewięciolatki mogą złożyć sobie własny model superszybkiego LEGO Porsche, a potem urządzić realistyczne wyścigi korzystając z aplikacji z rozszerzoną rzeczywistością. Oczywiście klocki LEGO Technic Porsche nie są dedykowane wyłącznie dzieciom. Każdy dorosły wielbiciel marki Porsche będzie miał mnóstwo frajdy z konstruowania wyjątkowej wersji wyścigowego samochodu. Gotowy model będzie się pięknie prezentował, wyeksponowany w honorowym miejscu salonu lub gabinetu.

LEGO Porsche wprost z nowoczesnych wyścigów samochodowych

Wiesz, czym jest Formuła E? To zyskująca na popularności klasa wyścigów samochodowych, która działa od niemal 10 lat. Na pewno zastanawiasz się, co jest tak wyjątkowego w mniej znanej Formule E, że nawet tak prestiżowa marka, jak Porsche postanowiła zaznaczyć w niej swój udział? Wszystkie samochody wyścigowe, które biorą udział w Formule E, są wyłącznie elektryczne. Niesamowite, prawda? Klocki LEGO Technic podarowane w prezencie małemu fanowi motoryzacji to doskonały pretekst do dyskusji o ekologii i redukowaniu emisji szkodliwych gazów do atmosfery. Dzieci doskonale uczą się przez zabawę, a konstruując wyjątkowy model LEGO Technic Porsche 99X Electric będą dumne z posiadania zabawki, która jest symbolem dbania o środowisko naturalne.

Seria LEGO Technic ze wsparciem rozszerzonej rzeczywistości

Niesamowicie realistyczny model LEGO Porsche 99X Electric wyróżnia się spośród dostępnych modeli samochodów jeszcze jedną, bardzo nowoczesną cechą. Zabawę tym modelem urozmaici dedykowana aplikacja z technologią AR. Dzięki niej dzieci przeniosą się na realistyczny tor wyścigowy, na którym ich model spotka na linii startu inne samochody wyścigowe. Wyposażony w dwa silniki pull-back realistyczny model Porsche wystarczy odciągnąć do tyłu ręką, a następnie nacisnąć stopą w wyznaczonym miejscy, aby pomknął przed siebie na wirtualnym torze. Klocki LEGO Technic z niecodziennym elektrycznym Porsche to mnóstwo zabawy, zarówno przy skrupulatnym konstruowaniu tego modelu, jak i zabawie urozmaiconej technologią AR.

Wyścigowe Porsche z serii LEGO Power Functions

Szukasz dla swojego dziecka modelu o większym stopniu skomplikowania? A może chcesz samodzielnie złożyć unikalny model wyścigowego Porsche, który postawisz na honorowym miejscu w swoim biurze lub mieszkaniu? Sięgnij po składającą się z ponad 1500 elementów replikę Porsche 911 RSR. Ten niesamowicie realistyczny model został odwzorowany z uwzględnieniem każdego szczegółu. W jego wnętrzu znajduje się 6-cylindrowy silnik typu bokser, którego pracę możesz podglądać w każdym momencie. Lekkości nadaje mu zamontowane tylny spojler z mocowaniem przypominającym łabędzią szyję. Po otwarciu kabiny Twoim oczom ukaże się nadrukowana na wewnętrznej stronie drzwi kierowcy mapa toru Laguna Seca, ekran radaru, system gaszenia pożarów i działający układ kierowniczy. Klocki LEGO tworzące ten nadzwyczajny model zostały pomalowane w oryginalne kolory, czyli biel i czerń z czerwonymi akcentami. Dla dodania realizmu, na karoserii znajdują się naklejki z dodatkowymi szczegółami.

Przyjemność konstruowania dla nastoletnich inżynierów

Twoje dziecko lubi przyglądać się, jak zostały zbudowane przedmioty codziennego użytku? Seria LEGO Technic jest stworzona dla ciekawego świata inżyniera-samouka. Porsche 911 RSR to ponad 1500 elementów, które po ułożeniu stworzą całkowicie sprawny i gotowy do jazdy model wyścigowego samochodu. Włącz się do wspólnej zabawy i zgłębiajcie razem tajniki budowy tak dopracowanego pojazdu, jakim jest Porsche. Konstruujcie jego kolejne podzespoły, zamontujcie kabinę, czarne felgi z dekoracyjnymi szprychami i przyglądajcie się, jak model z klocków staje się wyścigowym samochodem gotowym do zabawy. Być może wspólna zabawa w układanie modelu LEGO Technic rozwinie w Twoim dziecku pasję, która przerodzi się w interesujący sposób na życie.

Klocki z serii LEGO Technic to doskonały pomysł na prezent dla fana motoryzacji w każdym wieku. Mniejsi pasjonaci superszybkich samochodów będą dobrze bawić się skonstruowanymi przez siebie modelami. Natomiast dorośli wielbiciele LEGO zrelaksują się w trakcie układania i uspokoją głowę pełną myśli po wymagającym dniu.

Model Porsche 99X Electric to wspaniały pretekst do uświadamiania dzieci w tematyce ekologii i wykorzystania zasobów naturalnych. Nic tak nie uczy, jak nauka przez zabawę, która inspiruje do szerzenia świadomości w grupie rówieśników.

Porsche 911 RSR to niesamowicie realistyczna replika popularnego wyścigowego samochodu, który ozdobi przestrzeń każdego fana motoryzacji. Zdejmowana kabina, wewnątrz której znajdują się skrupulatnie odwzorowane technologie układu kierowniczego oraz gaszenia pożarów, zachęca do częstego spędzania czasu na podziwianiu tego cudu techniki, jakim jest ekstremalnie szybkie Porsche 911 RSR.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here