Fryzury Jak dodać objętości cieniowanym włosom - Videoporada

Jak dodać objętości cieniowanym włosom – Videoporada

-

Nasi eksperci z Kliniki Hadsome Men pokażą Ci jaką fryzurą nadać objętości mocno wycieniowanym włosom. Obejrzyj videoporadę.

Fryzura dodająca objętości na włosach wycieniowanych – Tutorial patrona działu Fryzury – Kliniki Handsome Men:

This Flash Video Player requires the Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Jak Wam się podoba? Znacie inne sposoby na dodanie objętności włosom cieniowanym? Podzielcie się nimi!

Handsome Men

Klinika Handsome Men zajmuje się niechirurgicznym uzupełnianiem ubytków włosów metodami, z których korzysta między innymi wiele znanych polskich Gwiazd. Ponadto klinika zajmuje się zagęszczaniem i przedłużaniem włosów metodami, które dają 100% efekt wizualny. Na www.handsomemen.pl zobaczyć można wiele przykładów polskich celebrytów przed i po wykonanej fryzurze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Jak sprzedawać na Allegro?

Jeśli posiadamy już sklep i zdecydowaliśmy się na rozszerzenie swojej działalności o sprzedaż w internecie, warto założyć konto na Allegro. W zależności od posiadanych przez nas środków, warto zainwestować w stworzenie strony internetowej będącej stroną naszego sklepu, na której będzie można dokonywać zakupów bez pośrednictwa Allegro. Trzeba jednak przyznać że popularność serwisu jest ogromna i nasza sprzedaż za jego pośrednictwem pomimo kosztów prowizji będzie bardzo opłacalna. Sklep internetowy nie uzależniony od serwisu, trzeba będzie zareklamować, i ponieść duże koszta związane z pozycjonowaniem strony.

Jak szybko się wzbogacić?

Pytanie: „Jak szybko się wzbogacić?” zadaje sobie z pewnością wielu z nas. Zanim odpowiemy sobie na nie, warto zastanowić się, w jakiej sytuacji materialnej jesteśmy w tej chwili. Jeśli udało nam się zgromadzić już jakiś kapitał, to dodatkowy atut do tego, aby stać się bogatszym w przyszłości. Jeśli nie posiadamy zbyt wiele, warto rozpocząć oszczędzanie, aby móc zbudować swoje bogactwo od zera.

Zobacz też

Owoce, warzywa w czerwcu – jakie kupować?

Czerwiec to ostatni miesiąc wiosny i zarazem roku szkolnego. Nadal trwa sezon truskawkowo-czereśniowy, zaś w warzywniku pojawiają się coraz to nowe warzywa. Jednym z nich są szparagi, uprawiane w trzech kolorach, ale ponad 300 odmianach. Dobre, świeże szparagi są jędrne, mają zamknięte główki, a ściśnięta łodyga powinna wydzielać sok. Szparagi białe się obiera, fioletowe i zielone wystarczy umyć. Zdrewniałe końcówki można odłamać - mówi się, że szparag sam wie, gdzie ma pęknąć.

Gdzie znaleźć tanie artykuły szkolne?

Poszukiwanie tanich artykułów szkolnych, zwłaszcza w okresie rozpoczęcia roku szkolnego, może być wyzwaniem dla wielu rodziców i uczniów. W...

Indywidualny trening personalny

Dlaczego warto postawić na indywidualny trening personalny? Warszawa oferuje rozwiązanie, które pozwala połączyć potrzebę aktywności fizycznej z dostosowanym do...

Może Cię zainteresuje: