Fryzury Luźne upięcie włosów kręconych - Videoporada

Luźne upięcie włosów kręconych – Videoporada

-

Film instruktażowy naszego eksperta krok po kroku uczy Cię jak upiąć kręcone włosy i wyglądać dobrze. Zapraszamy do obejrzenia.

Luźne upięcie na kręconych włosach – Tutorial patrona działu fryzury – Kliniki Hadsome Men:

This Flash Video Player requires the Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Widzicie się w takiej fryzurze? Na jaką okazję mogłybyście uczesać się w ten sposób? Podzielcie się swoimi opiniami 🙂

Handsome Men

Klinika Handsome Men zajmuje się niechirurgicznym uzupełnianiem ubytków włosów metodami, z których korzysta między innymi wiele znanych polskich Gwiazd. Ponadto klinika zajmuje się zagęszczaniem i przedłużaniem włosów metodami, które dają 100% efekt wizualny. Na www.handsomemen.pl zobaczyć można wiele przykładów polskich celebrytów przed i po wykonanej fryzurze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Fryzury młodzieżowe

Nastolatki wyznaczają trendy, nie boją się eksperymentów i chętnie kopiują style podpatrzone w telewizji czy znalezione w gazecie. Fryzura nastolatka powinna być modna, podkreślać naturalne piękno i młodość, a jednocześnie nie być zbyt wyzywająca.

Udka w miodzie – przepis

Mięso z kurczaka jest bardzo popularnym i chyba najczęściej podawanym w naszych domach mięsem. Stanowi podstawę wielu dań, zup i sałatek. I choć wielu, kurczak może wydawać się mało wyrazisty, odpowiednio przygotowany może stanowić prawdziwą niespodziankę i odkryć nowy, nieznany dotąd smak.

Zobacz też

Jak zarządzać marką?

Wyobraźmy sobie, że znane doskonale wszystkim logo Coca-Coli znika. Specyficzna czcionka na czerwonym tle zostaje zastąpioną zwykłym „Times new roman”na białym tle. Może dla koncernu nie oznaczałoby to całkowitego zniknięcia z rynku, ale dla konsumentów byłoby szokiem. Zniknięcie tak mocno wkomponowanej w świadomość konsumenta marki spowodowałoby chaos. Sprzedaż spadłaby znacząco. Dobrze wszystkim znana marka, pracowała dekadami nad wypracowaniem tak doskonałej znajomości swojego loga. Jakich metod zarządzania marką użyła, aby nawet w krajach trzeciego świata być rozpoznawaną? Wiedzą to marketingowcy.

Wiosenny luz, czyli bluzy na wiosnę

Bluza dresowa to, po dżinsach i t-shircie, najbardziej wszechstronny ubiór. Jej sportowy charakter nie przeszkadza zestawiać ją w zupełnie niesportowych...

Uwielbiane przez dzieci maskotki ze Świnką Peppą

Świnka Peppa jest jedną z ulubionych bohaterek kreskówek dla dzieci w Polsce. Wiele z nich codziennie towarzyszy uroczej śwince...

Może Cię zainteresuje: