Fryzury Upięcia włosów średnich - Videoporada

Upięcia włosów średnich – Videoporada

-

Stylistka wykonała korektę długości grzywki, podcięła końcówki i upieła włosy klamrą w koka. Fryzura prosta w wykonaniu, ale – naszym zdaniem – efektowna. Ocenicie same?

Kok upięty klamrą – Tutorial patrona działu Fryzury – Kliniki Handsome Men:

This Flash Video Player requires the Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Widzicie się w takiej fryzurze? Na jaką okazję mogłybyście uczesać się w ten sposób? Podzielcie się swoimi opiniami 🙂

Handsome Men

Klinika Handsome Men zajmuje się niechirurgicznym uzupełnianiem ubytków włosów metodami, z których korzysta między innymi wiele znanych polskich Gwiazd. Ponadto klinika zajmuje się zagęszczaniem i przedłużaniem włosów metodami, które dają 100% efekt wizualny. Na www.handsomemen.pl zobaczyć można wiele przykładów polskich celebrytów przed i po wykonanej fryzurze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Rodzaje włóczek

Podstawowym materiałem, z jakiego będziesz dziergać, dziać, robić na drutach czy też jakkolwiek chcesz to nazwać, jest włóczka (zwana czasem wełną, choć to słowo oznacza przecież sierść owiec czy kóz!). Od jej dobrego wyboru zależy bardzo wiele - nie tylko jakość i trwałość końcowego wyrobu, ale także łatwość i przyjemność dziergania.

Jaką obudowę do komputera wybrać?

Wybór odpowiedniej obudowy do komputera dla wielu osób wydaje się zbyteczny. Z reguły wybierają najtańszą bądź ewentualnie taką, która ładnie prezentuje się na tle umeblowania. W przypadku obudowy do komputera to nie wygląd powinien być najważniejszy, a funkcjonalność która możliwa dzięki wyborze odpowiedniej obudowy. Poniżej prezentujemy na co zwracać uwagę przy zakupie odpowiedniej obudowy.

Zobacz też

Pikieta (gra karciana) – zasady

Pikieta to gra karciana przeznaczona dla dwóch osób wywodząca się z Francji (fr.piquet). Do rozgrywki używa się talii składającej się z trzydziestu dwóch kart od siódemek do asów. Punktacja kart przedstawia się następująco: as - jedenaście punktów, figura i dziesiątka - dziesięć, blotka - zgodnie z wartością widniejącą na karcie. Pikieta składa się z trzech etapów: rozdania, wymiany, licytacji oraz rozgrywki. Na partię składają się z kolei cztery rozdania. Uczestnik gry rozdaje więc karty dwa razy.

Paczki do Anglii – tania wysyłka kurierem

Anglia jest popularnym kierunkiem wysyłek paczek zagranicznych. Warto dowiedzieć się na ten temat nieco więcej oraz zapoznać się ze...

Jaka karma dla psiego alergika?

Mały alergik w domu to wyzwanie. Należy zadbać o odpowiednie jedzenie dopasowane do potrzeb, dobrać kosmetyki do pielęgnacji, a...

Może Cię zainteresuje: