• Krok pierwszy

  Przede wszystkim, do poprawnego działania Garry’s Mod potrzebujemy konta Steam (można je założyć za darmo) oraz uaktywnionej gry Half Life 2 na owej platformie – tę należy kupić (na Allegro można zakupić sam klucz, co w zupełności wystarczy). Gdy spełniamy powyższe warunki, przechodzimy do instalacji.

 • Krok drugi

  Garry’s Mod w wersji 9.0.4 jest darmowy i można go ściągnąć stąd: http://fun.idg.pl/ftp/gry_7557/Garry.s.Mod.9.0.4.html

 • Krok trzeci

  Ściągnięty plik uruchamiamy, dwukrotnie na niego klikając.

 • Krok czwarty

  Postępujemy według instrukcji instalacji: klikamy na „next”, później „install”.

 • Krok piąty

  Po zakończeniu instalacji należy zrestartować platformę Steam, aby Garry’s Mod się uaktywnił.

 • Mieliście jakieś problemy? Dajcie znać.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWróżby anielskie – na czym polegają?
Następny artykułJak grać w Pet Party?

Wojciech Onyśków – aktualnie student politologii na Uniwersytecie Zielonogórskim. Od ponad trzech lat pracuje jako redaktor dla MiastaGier, strony poświęconej elektronicznej rozrywce. Zajmuje się głównie pisaniem zapowiedzi, relacji z pokazów, recenzji, a czasami także felietonów – wszystko oczywiście w powiązaniu z grami.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Swoją karierę związaną z dziennikarstwem zaczynałem, pisząc recenzje książek dla wszelakiej maści fan-zinów. Po pewnym czasie, nabierając cennego doświadczenia, postanowiłem przebranżowić się na gry – czyli coś, co kocham praktycznie od urodzenia. Takim oto sposobem trafiłem do Miasta Gier, gdzie rezyduję do tej pory.

Pierwszy komputer dostałem w wieku trzech lat, tak więc od małego szkraba obcuję z grami, co owocuje dość sporą wiedzą na ich temat. W wolnych chwilach nie stronię także od literatury – głównie fantastyka i sci-fi, lecz nie gardzę także dobrze przemyślanym kryminałem.

Uwielbiam znajdować się w sytuacjach kryzysowych, gdy czas nagli, a cel zdaje się być nieosiągalny. Wychodzę z założenia, iż nie ma rzeczy niemożliwych… oczywiście w ramach zdrowego rozsądku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here