Gry Garry's Mod - jak zainstalować?

Garry’s Mod – jak zainstalować?

-

 • Krok pierwszy

  Przede wszystkim, do poprawnego działania Garry’s Mod potrzebujemy konta Steam (można je założyć za darmo) oraz uaktywnionej gry Half Life 2 na owej platformie – tę należy kupić (na Allegro można zakupić sam klucz, co w zupełności wystarczy). Gdy spełniamy powyższe warunki, przechodzimy do instalacji.

 • Krok drugi

  Garry’s Mod w wersji 9.0.4 jest darmowy i można go ściągnąć stąd: http://fun.idg.pl/ftp/gry_7557/Garry.s.Mod.9.0.4.html

 • Krok trzeci

  Ściągnięty plik uruchamiamy, dwukrotnie na niego klikając.

 • Krok czwarty

  Postępujemy według instrukcji instalacji: klikamy na „next”, później „install”.

 • Krok piąty

  Po zakończeniu instalacji należy zrestartować platformę Steam, aby Garry’s Mod się uaktywnił.

 • Mieliście jakieś problemy? Dajcie znać.

Wojciech Onyśków

Wojciech Onyśków – aktualnie student politologii na Uniwersytecie Zielonogórskim. Od ponad trzech lat pracuje jako redaktor dla MiastaGier, strony poświęconej elektronicznej rozrywce. Zajmuje się głównie pisaniem zapowiedzi, relacji z pokazów, recenzji, a czasami także felietonów – wszystko oczywiście w powiązaniu z grami.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Swoją karierę związaną z dziennikarstwem zaczynałem, pisząc recenzje książek dla wszelakiej maści fan-zinów. Po pewnym czasie, nabierając cennego doświadczenia, postanowiłem przebranżowić się na gry – czyli coś, co kocham praktycznie od urodzenia. Takim oto sposobem trafiłem do Miasta Gier, gdzie rezyduję do tej pory.

Pierwszy komputer dostałem w wieku trzech lat, tak więc od małego szkraba obcuję z grami, co owocuje dość sporą wiedzą na ich temat. W wolnych chwilach nie stronię także od literatury – głównie fantastyka i sci-fi, lecz nie gardzę także dobrze przemyślanym kryminałem.

Uwielbiam znajdować się w sytuacjach kryzysowych, gdy czas nagli, a cel zdaje się być nieosiągalny. Wychodzę z założenia, iż nie ma rzeczy niemożliwych… oczywiście w ramach zdrowego rozsądku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Cechy dziecka z autyzmem

Autyzm dziecięcy jest „rozległym zaburzeniem rozwojowym o charakterze kompleksowego syndromu z wieloma symptomami” ( definicja za A. Maciarz, M. Biadasiewicz, „Dziecko autystyczne z zespołem Aspergera”) Oznacza to, że do tego zaburzenia możemy przyporządkować wiele objawów, i może ono przybierać różne formy. Niektóre dzieci z autyzmem dają sobie radę i funkcjonują prawie samodzielnie, inne potrzebują ciągłego nadzoru i opieki.

Pielęgnacja drzew i krzewów owocowych

Drzewa i krzewy owocowe to rośliny wieloletnie. Podczas planowania nasadzeń w sadzie powinniśmy wziąć po uwagę fakt, że drzewa te mogą się bardzo rozrosnąć. Ważne są odstępy między roślinami oraz odpowiedni wybór miejsca. Dość duże odległości ułatwią w przyszłości wykonywanie prac pielęgnacyjnych.

Zobacz też

Praca a emerytura lub renta

Założenia reformy emerytalnej przewidują, iż większość z nas będzie musiała pracować do 67 roku życia, jednakże póki co przechodzimy na emeryturę w wieku 60 (kobiety) i 65 lat (mężczyźni), a niektóre grupy zawodowe znacznie wcześniej. Nabycie uprawnień emerytalnych wcale nie musi oznaczać końca aktywności zawodowej. Bardzo wielu polskich emerytów dorabia do emerytury, a niektórzy otwierają własną działalność gospodarczą.

Czym zajmuje się E100?

Firma E100 jest międzynarodowym dostawcą usług dla firm transportowych. Od ponad 20 lat pomagamy firmom uprościć procesy związane z...

Jak rozmawiać o zaburzeniach osobowości z bliskimi: jak uniknąć stigmatyzacji i jak zbudować zrozumienie dla problemów emocjonalnych

Zaburzenia osobowości są jednym z najtrudniejszych do zrozumienia problemów emocjonalnych. Chociaż nie są one rzadkie, wiele osób nadal nie...

Może Cię zainteresuje: