W Pet Party naszym głównym zadaniem jest dbanie o prawidłowy rozwój naszego zwierzaka. Wcielając się w bohatera Pet Party musimy go regularnie karmić, kąpać i sprzątać. Możemy także zmienić zupełnie jego wygląd, a nawet zmienić imię. W późniejszej fazie gry można również nawiązywac przyjaźnie z innymi zwierzątkami (kierowanymi przez innych graczy), zapraszać ich do naszego domu, a nawet zmieniać wystrój naszego mieszkania.

Na początku gdy rozpoczynamy rozgrywkę musimy zasłużyć sobie na miano obywatela Pet Town. Aby to zrobić musimy wykonać 4 podstawowe zadania (których w późniejszej fazie gry będzie znacznie większa ilość). Po wykonaniu każdego zadania w grze zwiększają się nam dwie główne statystyki: Złote Monety (nasza waluta w grze) oraz Punkty Doświadczenia (pozwalające na rozwój rozmaitych umiejętności naszego zwierzaka). Poniżej charakterystyka i opis podstawowych misji:

Misja 1: Odwiedzenie zakładu stylizacji

Udajemy się do salonu piękności i zmieniamy dowolne atrybuty naszego bohatera: imię – jeśli nie chcemy aby było takie samo jak z naszego profilu na nk.pl – kolor skóry, nos, fryzurę, oczy, płeć itp. Po wyjsciu z salonu misja zostaje zaliczona.

Misja 2: Karmienie

Przechodzimy do naszego domku, a następnie wchodzimy do Przechowalni, skąd wyciągamy jabłko. Podstawiamy go zwierzakowi i obserwujemy, jak rośnie mu pasek zdrowia (z lewej strony ekranu). Po zjedzeniu jabłka misja zostaje zaliczona.

Misja 3: Ubranie

Jak wskazuje nazwa – musimy ubrać zwierzaka. W tym celu zamykamy przechowalnię i otwieramy szafę z ubraniami. Znajdziemy tam okulary i koszulkę z serduszkiem. Wystarczy teraz tylko założyć jedną z tych rzeczy i misja zostaje zaliczona.

Misja 4: Odwiedzenie znajomego

Zamykamy przechowalnię i wchodzimy do listy naszych znajomych. Teraz wystarczy tylko wybrać opcję odwiedzin oraz ewentualnie nastrój, w jakim ma się odbyć spotkanie.

Powinnismy teraz zaliczyć wszystkie 4 misję, dzięki czemu otrzymamy status mieszkańca Pet Town, 2200 Złotych Monet oraz 28 Punktów Doświadczenia. Gratulacje, od teraz możesz wykonywać pozostałą ilość misji, których ilość będzie się powiększać wraz z wykonywaniem kolejnych.

Zobacz, jak grać w Pet Party – YouTube:

Lubicie grać w Pet Party? Jakie gry przeglądarkowe byście polecili? Podzielcie się swoimi opiniami.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułGarry’s Mod – jak zainstalować?
Następny artykułWróżby cygańskie – opis, na czym polegają?

Łukasz Bernacki – z wykształcenia politolog specjalizujący się w Dziennikarstwie i Public Relations. Pracował jako Redaktor w serwisach Gery.pl oraz Team Leader w spółce Redefine, należącej do Grupy Polsat. Zajmował się przede wszystkim pisaniem różnego rodzaju artykułów, recenzji, zapowiedzi i newsów dotyczących branży elektronicznej rozrywki, nowych technologii oraz świata kina. Współpracuje również z Wydawnictwem Internetowym CATALIST oraz bierze czynny udział w rozwoju sceny e-gamingowej największego polskiego serwisu o tej tematyce Honmaru.pl.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Od najmłodszych lat interesowałem się branżą elektronicznej rozrywki, kinematografią oraz nowymi technologiami. Z wiekiem postanowiłem połączyć swoją pasję z przelewaniem myśli na papier, co zaowocowało pracą w ogólnopolskich redakcjach poświęconych wymienionym tematykom.

Hobbystycznie jestem również związany z rozwojem e-gamingu w naszym kraju za pośrednictwem strony Honmaru.pl – organizuję liczne turnieje oraz rankingi w rozmaite gry, a od niedawna również biorę aktywny udział w organizacji turniejów offline w popularne bijatyki (Tekken 6, Mortal Kombat).

W wolnej chwili lubię sięgnąć również po dobrą książkę. Nie stronię przy tym od regularnego uprawiania sportu z naciskiem na rower i koszykówkę. Regularnie ćwiczę także taniec towarzyski w każdej postaci oraz uwielbiam podróże na niezbadane jeszcze przeze mnie lądy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here