Gry Jak grać w GTA SA MP?

Jak grać w GTA SA MP?

-

Można ją pobrać na przykład ze strony http://www.sa-mp.com, przechodząc do zakładki „Downloads”.

Pobrany plik instalujemy w folderze, w którym wcześniej zainstalowana była gra GTA San Andreas.

Teraz wybieramy plik „samp”, a następnie wchodzimy w zakładkę Internet, wybieramy interesujący nas serwer z listy, klikamy „Connect” i możemy cieszyć się grą.

Zobacz, jak grać w GTA SA MP – YouTube:

Udało się czy mieliście jakieś problemy? Dajcie znać.

Łukasz Bernacki

Łukasz Bernacki – z wykształcenia politolog specjalizujący się w Dziennikarstwie i Public Relations. Pracował jako Redaktor w serwisach Gery.pl oraz Team Leader w spółce Redefine, należącej do Grupy Polsat. Zajmował się przede wszystkim pisaniem różnego rodzaju artykułów, recenzji, zapowiedzi i newsów dotyczących branży elektronicznej rozrywki, nowych technologii oraz świata kina. Współpracuje również z Wydawnictwem Internetowym CATALIST oraz bierze czynny udział w rozwoju sceny e-gamingowej największego polskiego serwisu o tej tematyce Honmaru.pl.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Od najmłodszych lat interesowałem się branżą elektronicznej rozrywki, kinematografią oraz nowymi technologiami. Z wiekiem postanowiłem połączyć swoją pasję z przelewaniem myśli na papier, co zaowocowało pracą w ogólnopolskich redakcjach poświęconych wymienionym tematykom.

Hobbystycznie jestem również związany z rozwojem e-gamingu w naszym kraju za pośrednictwem strony Honmaru.pl – organizuję liczne turnieje oraz rankingi w rozmaite gry, a od niedawna również biorę aktywny udział w organizacji turniejów offline w popularne bijatyki (Tekken 6, Mortal Kombat).

W wolnej chwili lubię sięgnąć również po dobrą książkę. Nie stronię przy tym od regularnego uprawiania sportu z naciskiem na rower i koszykówkę. Regularnie ćwiczę także taniec towarzyski w każdej postaci oraz uwielbiam podróże na niezbadane jeszcze przeze mnie lądy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Jak i kiedy zgłosić wierzytelność w postępowaniu upadłościowym?

Zgłoszenie wierzytelności na listę sporządzaną w trakcie postępowania upadłościowego ma umożliwić odzyskanie przez wierzyciela pieniędzy, których upadły przedsiębiorca mu nie wypłacił. Zaspokojenie się z masy upadłości jest często ostatnim momentem na rzeczywiste odzyskanie długu. Zgłoszenie wierzytelności do postępowania upadłościowego nie wpływa na nasze np. późniejsze dochodzenie jej w indywidualnej sprawie przed sądem, jeżeli w wyniku likwidacji czy zawarcia układu nie udało nam się jej wyegzekwować. W jakim momencie należy przystąpić do postępowania upadłościowego? Jakie prawa i obowiązki może w tym postępowaniu spełniać wierzyciel?

Jak bandażować dłoń?

Dłoń możemy zabandażować wykonując opatrunek kłosowy wstępujący pełny, opatrunek kłosowy zstępujący niepełny i przy pomocy chusty trójkątnej.

Zobacz też

Jak urządzić pokój gościnny?

Nie każdy z nas dysponuje tak dużym domem czy mieszkaniem, aby móc urządzić w nim pokój gościnny. W zasadzie powinno to być niezależne pomieszczenie, które przygotowane jest tylko i wyłącznie na przyjazd znajomych czy rodziny. W praktyce pokój taki musi pełnić kilka różnych funkcji i tylko w przypadku odwiedzin gości piastuje on swoją pierwotną rolę. Jak bez względu na metraż mieszkania sprawić, by był on komfortowy i wygodny dla osób w nim przebywających?

Trybunki konferencyjne dla każdego przedsiębiorcy

Zdarza Ci się organizować lokalne kampanie marketingowe lub różnego rodzaju spotkania, konferencje, czy nawet wystawiać swoich przedstawicieli handlowych na...

Czy warto ozonować mieszkanie? Sprawdź jak wybrać generator ozonu

Czasem nie zdajemy sobie sprawy, jak wiele dodatkowych i wygodnych funkcji oferuje nam nowoczesna technologia. Równie często bagatelizujemy ją...

Może Cię zainteresuje: