Gry Jak odtwarzać muzykę z GTA w Winampie?

Jak odtwarzać muzykę z GTA w Winampie?

-

Jednym ze sposobów odtwarzania muzyki z GTA w Winampie jest pobranie programu GoldWave ze strony http://www.goldwave.com/release.php. Po instalacji i uruchomieniu, ustawiamy nagrywanie ze StereoMix, a następnie wciskamy „Record”. Wchodzimy teraz do gry GTA, uruchamiamy dany utwór i czekamy, aż zostanie nagrany. Później możemy gotowy plik zapisać w formacie MP3 i możemy przesłuchiwać muzykę z GTA w Winampie.

Ważna informacja: przed rozpoczęciem nagrywania ważne jest, aby nowo utworzona ścieżka trwała przynajmniej tyle co sam utwór, aby móc nagrać go całego. Po nagraniu i przed zapisaniem w formacie MP3 można jeszcze dokonać ewentualnych poprawek (np. skrócenie czasu utworu jeśli nie został w pełni wykorzystany).

Sposób ten działa praktycznie z każdą grą, nie tylko GTA.

Uwaga!

Uwaga: powyższa metoda została przedstawiona w formie ciekawostki dla osób, które posiadając oryginalny soundtrack chcą spróbować pobawić się na kopii zapasowej.

Mieliście jakieś problemy? Dajcie znać.

Łukasz Bernacki

Łukasz Bernacki – z wykształcenia politolog specjalizujący się w Dziennikarstwie i Public Relations. Pracował jako Redaktor w serwisach Gery.pl oraz Team Leader w spółce Redefine, należącej do Grupy Polsat. Zajmował się przede wszystkim pisaniem różnego rodzaju artykułów, recenzji, zapowiedzi i newsów dotyczących branży elektronicznej rozrywki, nowych technologii oraz świata kina. Współpracuje również z Wydawnictwem Internetowym CATALIST oraz bierze czynny udział w rozwoju sceny e-gamingowej największego polskiego serwisu o tej tematyce Honmaru.pl.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Od najmłodszych lat interesowałem się branżą elektronicznej rozrywki, kinematografią oraz nowymi technologiami. Z wiekiem postanowiłem połączyć swoją pasję z przelewaniem myśli na papier, co zaowocowało pracą w ogólnopolskich redakcjach poświęconych wymienionym tematykom.

Hobbystycznie jestem również związany z rozwojem e-gamingu w naszym kraju za pośrednictwem strony Honmaru.pl – organizuję liczne turnieje oraz rankingi w rozmaite gry, a od niedawna również biorę aktywny udział w organizacji turniejów offline w popularne bijatyki (Tekken 6, Mortal Kombat).

W wolnej chwili lubię sięgnąć również po dobrą książkę. Nie stronię przy tym od regularnego uprawiania sportu z naciskiem na rower i koszykówkę. Regularnie ćwiczę także taniec towarzyski w każdej postaci oraz uwielbiam podróże na niezbadane jeszcze przeze mnie lądy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Najlepsze przygodówki Point n’ Click

Przygodówki Poin n'Click znacząco różnią się od pozostałych gier przygodowych. Charakteryzują się podziałem na lokacje oraz znacznie większą ilością zagadek. Większość z nich oferuje możliwość interakcji bohaterem z dowolnym przedmiotem znajdującym się na ekranie.

Kwasy owocowe – jak stosować?

Główną zasadą stosowania kwasów owocowych jest stopniowe zwiększanie stężeń kwasu w preparacie tak, by przyzwyczaić skórę i przygotować ją do głównego zabiegu.

Zobacz też

Na czym polega umowa zlecenie?

Alternatywną dla etatu podstawą do wykonywania pracy jest umowa zlecenia, która jest rodzajem umowy cywilnoprawnej uregulowanej w Kodeksie cywilnym. Przedsiębiorcy, którzy planują zatrudnienie choćby jednego pracownika muszą rozważyć którą z form zatrudnienia zaproponują -umowę zlecenia czy umowę o pracę.

Trybunki konferencyjne dla każdego przedsiębiorcy

Zdarza Ci się organizować lokalne kampanie marketingowe lub różnego rodzaju spotkania, konferencje, czy nawet wystawiać swoich przedstawicieli handlowych na...

Czy warto ozonować mieszkanie? Sprawdź jak wybrać generator ozonu

Czasem nie zdajemy sobie sprawy, jak wiele dodatkowych i wygodnych funkcji oferuje nam nowoczesna technologia. Równie często bagatelizujemy ją...

Może Cię zainteresuje: