Gry Jak wykonać ciosy specjalne w NTSD 2? Neji

Jak wykonać ciosy specjalne w NTSD 2? Neji

-

 • Krok pierwszy

  Rotacja: obrona + skok + strzałka w górę

 • Krok drugi

  Sztuka Miękkich Dłoni: obrona + skok + strzałka w dół

 • Krok trzeci

  Byakugan: atak + obrona + strzałka w dół

 • Krok czwarty

  Miękka Dłoń: obrona + skok + strzałka w bok

 • Krok piąty

  Promień Chakry: atak + skok

 • Jaki jest Wasz ulubiony cios?

Wojciech Onyśków

Wojciech Onyśków – aktualnie student politologii na Uniwersytecie Zielonogórskim. Od ponad trzech lat pracuje jako redaktor dla MiastaGier, strony poświęconej elektronicznej rozrywce. Zajmuje się głównie pisaniem zapowiedzi, relacji z pokazów, recenzji, a czasami także felietonów – wszystko oczywiście w powiązaniu z grami.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Swoją karierę związaną z dziennikarstwem zaczynałem, pisząc recenzje książek dla wszelakiej maści fan-zinów. Po pewnym czasie, nabierając cennego doświadczenia, postanowiłem przebranżowić się na gry – czyli coś, co kocham praktycznie od urodzenia. Takim oto sposobem trafiłem do Miasta Gier, gdzie rezyduję do tej pory.

Pierwszy komputer dostałem w wieku trzech lat, tak więc od małego szkraba obcuję z grami, co owocuje dość sporą wiedzą na ich temat. W wolnych chwilach nie stronię także od literatury – głównie fantastyka i sci-fi, lecz nie gardzę także dobrze przemyślanym kryminałem.

Uwielbiam znajdować się w sytuacjach kryzysowych, gdy czas nagli, a cel zdaje się być nieosiągalny. Wychodzę z założenia, iż nie ma rzeczy niemożliwych… oczywiście w ramach zdrowego rozsądku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Wykorzystanie fragmentów filmów – prawo cytatu

Prawo cytatu mieści się granicach dozwolonego użytku, oczywiście jeżeli cytat spełnia kilka podstawowych wymogów określonych prawem autorskim. Także pokazywanie fragmentów filmu w obrębie innego dzieła czy opracowania dydaktycznego lub w celach informacyjnych (np. reportaż z premiery) można uznać za zgodne z prawem cytowanie. Prawo cytatu nie ogranicza się do utworów słownych, dotyczy wszystkich możliwych do zacytowania dzieł.

Jaka muzyka na studniówkę?

Studniówka to szczególna impreza i wymaga szczególnej muzyki, by przyszli maturzyści na długo ją zapamiętali. Kawałki, które będą na niej puszczane, powinny być próbą pogodzenia gustów starszej części słuchających, nauczycieli i komitetu rodzicielskiego, optujących za tradycją a wymaganiami młodych, z powodu których przecież cały ten ambaras ma miejsce!

Zobacz też

Pomysł na neonowe paznokcie

Ostatni krzyk sezonu u gwiazd to paznokcie w kolorach neonowych. Gwiazdy wręcz oszalały na punkcie koloru żółtego, pomarańczowego, miętowej zieleni, niebieskiego, szarego czerwonego.

Czym zajmuje się E100?

Firma E100 jest międzynarodowym dostawcą usług dla firm transportowych. Od ponad 20 lat pomagamy firmom uprościć procesy związane z...

Jak rozmawiać o zaburzeniach osobowości z bliskimi: jak uniknąć stigmatyzacji i jak zbudować zrozumienie dla problemów emocjonalnych

Zaburzenia osobowości są jednym z najtrudniejszych do zrozumienia problemów emocjonalnych. Chociaż nie są one rzadkie, wiele osób nadal nie...

Może Cię zainteresuje: