• Krok pierwszy

  Rotacja: obrona + skok + strzałka w górę

 • Krok drugi

  Sztuka Miękkich Dłoni: obrona + skok + strzałka w dół

 • Krok trzeci

  Byakugan: atak + obrona + strzałka w dół

 • Krok czwarty

  Miękka Dłoń: obrona + skok + strzałka w bok

 • Krok piąty

  Promień Chakry: atak + skok

 • Jaki jest Wasz ulubiony cios?

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułCzy wierzyć w sny?
Następny artykułJak wykonać ciosy specjalne w NTSD 2? Sasuke

Wojciech Onyśków – aktualnie student politologii na Uniwersytecie Zielonogórskim. Od ponad trzech lat pracuje jako redaktor dla MiastaGier, strony poświęconej elektronicznej rozrywce. Zajmuje się głównie pisaniem zapowiedzi, relacji z pokazów, recenzji, a czasami także felietonów – wszystko oczywiście w powiązaniu z grami.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Swoją karierę związaną z dziennikarstwem zaczynałem, pisząc recenzje książek dla wszelakiej maści fan-zinów. Po pewnym czasie, nabierając cennego doświadczenia, postanowiłem przebranżowić się na gry – czyli coś, co kocham praktycznie od urodzenia. Takim oto sposobem trafiłem do Miasta Gier, gdzie rezyduję do tej pory.

Pierwszy komputer dostałem w wieku trzech lat, tak więc od małego szkraba obcuję z grami, co owocuje dość sporą wiedzą na ich temat. W wolnych chwilach nie stronię także od literatury – głównie fantastyka i sci-fi, lecz nie gardzę także dobrze przemyślanym kryminałem.

Uwielbiam znajdować się w sytuacjach kryzysowych, gdy czas nagli, a cel zdaje się być nieosiągalny. Wychodzę z założenia, iż nie ma rzeczy niemożliwych… oczywiście w ramach zdrowego rozsądku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here