Gry Jak wykonać ciosy specjalne w NTSD 2? Sasuke

Jak wykonać ciosy specjalne w NTSD 2? Sasuke

-

 • Krok pierwszy

  Sharingan: atak + obrona

 • Krok drugi

  Chidori: obrona + skok + strzałka w górę

 • Krok trzeci

  Miecz Chidori: obrona + skok + strzałka w lewo

 • Krok czwarty

  Fala Chidori: obrona + skok + strzałka w dół

 • Krok piąty

  Kula ognia: atak + skok

 • Krok szósty

  Kule ognia: atak + obrona +strzałka w górę

 • Krok siódmy

  Demon Sasuke : w momencie ładowania Chidori należy nacisnąć skok

 • Krok ósmy

  Chidori Shuriken: atak + obrona + strzałka w bok

 • Jaki jest Wasz ulubiony cios?

Wojciech Onyśków

Wojciech Onyśków – aktualnie student politologii na Uniwersytecie Zielonogórskim. Od ponad trzech lat pracuje jako redaktor dla MiastaGier, strony poświęconej elektronicznej rozrywce. Zajmuje się głównie pisaniem zapowiedzi, relacji z pokazów, recenzji, a czasami także felietonów – wszystko oczywiście w powiązaniu z grami.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Swoją karierę związaną z dziennikarstwem zaczynałem, pisząc recenzje książek dla wszelakiej maści fan-zinów. Po pewnym czasie, nabierając cennego doświadczenia, postanowiłem przebranżowić się na gry – czyli coś, co kocham praktycznie od urodzenia. Takim oto sposobem trafiłem do Miasta Gier, gdzie rezyduję do tej pory.

Pierwszy komputer dostałem w wieku trzech lat, tak więc od małego szkraba obcuję z grami, co owocuje dość sporą wiedzą na ich temat. W wolnych chwilach nie stronię także od literatury – głównie fantastyka i sci-fi, lecz nie gardzę także dobrze przemyślanym kryminałem.

Uwielbiam znajdować się w sytuacjach kryzysowych, gdy czas nagli, a cel zdaje się być nieosiągalny. Wychodzę z założenia, iż nie ma rzeczy niemożliwych… oczywiście w ramach zdrowego rozsądku.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Stempelki na paznokcie – jak robić? Krok po kroku

Stemplowanie wzorków to bardzo fajny pomysł na stworzenie unikalnych ozdób dla naszych paznokci, które można łączyć z cyrkoniami, muszelkami czy brokatem. Do wykonania stempelków potrzebujemy specjalnie do tego przeznaczonego zestawu.

Co robić, gdy dziecko woli babcię?

Sytuacja w której dziecko zdaje się bardziej lubić inną osobę, choćby była ona nam najbliższa, jest przykrym doświadczeniem dla mamy. Gdyby miała taką możliwość z pewnością byłaby z pociechą jak najdłużej, konieczność powrotu do pracy wymusza jednak potrzebę pomocy kogoś innego.

Zobacz też

Czy warto kupić iPhone’a?

iPhone to urządzenie firmy Apple które zostało zaprezentowane w 2007 roku i jak dotąd wzbudza wiele emocji - ma swoich oddanych fanów ale również zaciekłych przeciwników.

Czym zajmuje się E100?

Firma E100 jest międzynarodowym dostawcą usług dla firm transportowych. Od ponad 20 lat pomagamy firmom uprościć procesy związane z...

Jak rozmawiać o zaburzeniach osobowości z bliskimi: jak uniknąć stigmatyzacji i jak zbudować zrozumienie dla problemów emocjonalnych

Zaburzenia osobowości są jednym z najtrudniejszych do zrozumienia problemów emocjonalnych. Chociaż nie są one rzadkie, wiele osób nadal nie...

Może Cię zainteresuje: