Gry Jak zwiększyć FPS w Call of Duty 4?

Jak zwiększyć FPS w Call of Duty 4?

-

Pobierz wersję demonstracyjną gry – Call of Duty 4

 • Krok pierwszy

  Na samym początku potrzebujemy pewny plik konfiguracyjny, w którym zapisane są wszystkie komendy przyspieszające działanie naszej gry. Pobrać go można z tego miejsca: http://www.sendspace.com/file/9hvqj3.

 • Krok drugi

  Pobrany plik należy wypakować do folderu „main”, znajdującego się w folderze z grą Call of Duty 2.

 • Krok trzeci

  Następnie uruchamiamy grę i w menu naciskamy tyldę (~). W okienku, które właśnie się ukazało, należy wklepać komendę: /exec shayba2.cfg

 • Krok czwarty

  W tym momencie gra powinna działać znacznie szybciej. Przekonajcie się sami, odpalając Waszą ulubioną misję.

 • Udało się czy mieliście jakieś problemy? Dajcie znać.

Wojciech Onyśków

Wojciech Onyśków – aktualnie student politologii na Uniwersytecie Zielonogórskim. Od ponad trzech lat pracuje jako redaktor dla MiastaGier, strony poświęconej elektronicznej rozrywce. Zajmuje się głównie pisaniem zapowiedzi, relacji z pokazów, recenzji, a czasami także felietonów – wszystko oczywiście w powiązaniu z grami.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Swoją karierę związaną z dziennikarstwem zaczynałem, pisząc recenzje książek dla wszelakiej maści fan-zinów. Po pewnym czasie, nabierając cennego doświadczenia, postanowiłem przebranżowić się na gry – czyli coś, co kocham praktycznie od urodzenia. Takim oto sposobem trafiłem do Miasta Gier, gdzie rezyduję do tej pory.

Pierwszy komputer dostałem w wieku trzech lat, tak więc od małego szkraba obcuję z grami, co owocuje dość sporą wiedzą na ich temat. W wolnych chwilach nie stronię także od literatury – głównie fantastyka i sci-fi, lecz nie gardzę także dobrze przemyślanym kryminałem.

Uwielbiam znajdować się w sytuacjach kryzysowych, gdy czas nagli, a cel zdaje się być nieosiągalny. Wychodzę z założenia, iż nie ma rzeczy niemożliwych… oczywiście w ramach zdrowego rozsądku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Biopsja wątroby – przebieg, wskazania

Istnieje wiele stanów, przypadków, kiedy wykonanie biopsji wątroby jest przydatne i pomocne w postawieniu właściwej diagnozy, rozpoczęcia odpowiedniego leczenia lub monitorowania stanu pacjenta. Biopsja wątroby, jak wynika z nazwy, polega na wkłuciu w wątrobę specjalnie przeznaczonej do tego celu igły.

Jak się zrelaksować?

Stres jest naturalną reakcją organizmu na nieprzyjemne czy też zagrażające zdrowiu sytuacje, od czasu do czasu dopada każdego z nas. W niektórych przypadkach może mieć nawet pozytywne – mobilizujące działanie, ale jeśli stan napięcia utrzymuje się przez dłuższy okres i nie potrafimy sobie z nim radzić, sytuacja robi się niebezpieczna. Długotrwały stres ma bardzo niekorzystny wpływ na naszą kondycję zarówno fizyczną, jak i psychiczną. Istnieją jednak proste sposoby łagodzenia stresu i napięć jemu towarzyszących. Są nimi techniki relaksacyjne.

Zobacz też

Wydatki na ubezpieczenie samochodu w kosztach podatkowych

Wydatki na ubezpieczenie samochodu niejednokrotnie stanowią znaczną część całkowitych wydatków ponoszonych przez podatnika. Wiele osób zastanawia się, czy wydatki poniesione na ubezpieczenie samochodu osobowego mogą być uwzględnione w kosztach podatkowych. W jakich sytuacjach koszty ubezpieczenia można włączyć do kosztów podatkowych? Jak należy tego dokonać?

Peruki Lublin – odzyskaj piękne włosy

Fryzura jest nieodłącznym atrybutem wizerunku człowieka. Od wieków ludzie przywiązywali dużą wagę do tego, jak prezentują się ich włosy....

Loteria szczepionkowa. Jak się zapisać? Jakie są szanse na wygraną? Kiedy odbędą się losowania?

Biorąc udział w loterii szczepionkowej masz szansę wygrać od 200 do nawet 1 000 000 złotych. Wystarczy się zarejestrować...

Może Cię zainteresuje: