Gry Najpopularniejsze gry 2011

Najpopularniejsze gry 2011

-

Wiedźmin 2 składa się z trzech części o różnej długości (rozciągnięty w czasie jest prolog, zajmujący kilka godzin, krótki za to jest epilog). Inne pozytywne strony gry to dobrze pomyślany scenariusz, wyśmienita grafika i udźwiękowienie, zabawne dialogi. W przypadku tej gry na cały jej przebieg rzutuje początkowa decyzja gracza o wyborze jednej ze stron konfliktu. Przejście przez całą fabułę bez pośpiechu zajmuje doświadczonemu graczowi mniej więcej dwadzieścia cztery godziny. Podkreśla się również inny atut gry – możliwość sterowania Wiedźminem za pomocą pada. Ten sposób w pełnie zdaje egzamin: kontrola ruchów postaci jest bardzo dobra, a dodatkowo gracz zyskuje nowe wrażenia choćby w interakcji z innymi postaciami.

Dużo popularnością cieszy się także gra Mafia II nawiązująca mocno w swojej fabule do filmu „Ojciec chrzestny” Coppoli. Akcja rozgrywa się w latach czterdziestych i pięćdziesiątych XX w. i opisuje losy byłego żołnierza o korzeniach sycylijskich walczącego w II wojny światowej. Główny bohater, Vito Scallety pochodzi z biednej rodziny, sam wcześnie popada w kłopoty z prawem (próba kradzieży). Żeby uniknąć odsiadki wybiera opcję wstąpienia do wojska. Po zakończeniu służby wojskowej, dowiadując się o długach ojca, przyłącza się o rodziny Falcone i staje się gangsterem z prawdziwego zdarzenia. Scenariusz gry jest bardzo rozbudowany w porównaniu do pierwszej części gry. Gracz ma min. możliwość swobodnego poruszania się po mieście, choć – żeby fabuła się rozwijała – gracz musi postępować zgodnie z założeniami scenariusza gry.

Inną godną zauważenia grą jest Real Football 2011, najnowsza propozycja firmy Gameloft. Gra wydana została na platformę Android. Od strony graficznej produkcja ta stoi na wysokim poziomie. Postaci piłkarzy, prezentacje stadionów zadowolą nawet bardzo wymagających graczy. Atutem gry jest również wiele trybów gry, a także profesjonalni komentatorzy, wyróżniający się na tle konkurencyjnych gier. Główną bronią gracza są przyciski sprint, podanie, strzał. Dośrodkowanie dokonuje się poprzez naciśnięcie odpowiedniego przycisku i przesunięcie palca w górę. Natomiast zwody możliwe są dzięki klikaniu na pustym obszarze ekranu.

Dodalibyście jakiś tytuł do tej listy? Dajcie znać!

Norbert Banasiak

Norbert Banasiak - ukończył studia na kierunku stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Warszawskim. Posiada różnorodne doświadczenie redaktorsko-dziennikarskie. Współpracował m.in. z Gazetą Prawną,  portalem i miesięcznikiem branży rozrywkowej E-PLAY, miesięcznikiem What`up in Warsaw.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Lubię w szczególności wszelkie gry, które rozwijają przydatne umiejętności: logiczne myślenie, koncentrację, szybkie podejmowanie decyzji. Moje zainteresowania zawodowe, jak i prywatne, oscylują poza tym wokół zagadnień związanych z kwestiami językowymi (translatoryka, semiotyka), Internetem, polityką międzynarodową.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Jak schłodzić komputer?

Najtańszym i najprostszym sposobem na ochłodzenie komputera jest otwarcie obudowy. Jak wiadomo, nie jest to zbyt wygodny sposób. Jeżeli komputer mocno się grzeje, należy zastanowić się, czy nie jest przypadkowo nadmiernie zakurzony. Wentylatory zainstalowane w komputerach działają trochę jak odkurzacze i przyciągają kurz. Możliwe że dokładnie oczyszczenie komputera zlikwiduje problem zwiększonej temperatury. Jeżeli to jednak nie pomoże to należy skorzystać z innych, bardziej zaawansowanych metod.

Włosy farbowane – pielęgnacja

Decyzja o zmianie koloru włosów wiąże się, niestety, z koniecznością dodatkowej troski o nie. Każde farbowanie zmienia strukturę włosów, powodując ich przesuszanie się, dlatego też panie nadające inny kolor swoim włosom powinny być świadome tego, w jaki sposób pielęgnować je po farbowaniu.

Zobacz też

Pęknięty blok silnika – objawy

Pęknięcie bloku silnika jest jedną z najgorszych awarii silnika jakie mogą się przydarzyć. Z reguły naprawa silnika z pękniętym blokiem jest nieopłacalna. Tańszą opcją jest wymiana na inną jednostkę używaną.

Łóżka piętrowe idealnym wyborem do pokoju dziecięcego? Podpowiadamy dlaczego

Własny pokój to raj dla każdego dziecka - prawdziwa kraina zabaw, do której może ono uciekać w beztroskich latach...

Czółenka, a może balerinki? Jakie buty Maciejka zdobędą sympatię klientów?

Co sprawia, że buty Maciejka cieszą się tak wielką popularnością? Przemawia za tym wiele czynników, jednak do najważniejszych można...

Może Cię zainteresuje: