Za jej pośrednictwem wszyscy użytkownicy konsol Sony, którzy podpięci są bezpośrednio do Internetu, mogą korzystać ze specjalnych aplikacji i innych możliwości.

Co daje Playstation Network?:

1. Możliwość gry online z innymi graczami, chatu, rozmowy głosowej oraz wymiany plikami (zdjęcia, filmiki itp.) – usługa ta jest całkowicie darmowa

2. Playstation Home – specjalna usługa będąca póki co w fazie Beta, po wejściu do niej tworzymy swoją postać, ubieramy ją w określone ciuchy, a następnie możemy poruszać się po wirtualnych światach Sony. Znajdują się w nim inni gracze z którymi można rozmawiać. PS Home współpracuje również z wieloma grami (często poukrywane są tutaj różne bonusy za specjalne osiągnięcia w grach). Co ciekawe, można tutaj również kupić gadżety dla swojej postaci za prawdziwe pieniądze.

3. Playstation Store – wirtualny sklep Sony w którym można pobierać najnowsze demia gier (za darmo) bądź kupować gry (za pomocą karty kredytowej), które następnie można pobrać na dysk konsoli.

4. Playstation Plus – usługa płatna umożliwiająca dostęp do niektórych dem wcześniej, tańszych lub darmowych pełnych wersji gier.

Korzystacie z Playstation Network? Mieliście jakiekolwiek problemy z obsługiwaniem tej platformy? Czekam na Wasze komentarze.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZapiekanka z łososiem – przepis
Następny artykułZupa miso – przepis

Łukasz Bernacki – z wykształcenia politolog specjalizujący się w Dziennikarstwie i Public Relations. Pracował jako Redaktor w serwisach Gery.pl oraz Team Leader w spółce Redefine, należącej do Grupy Polsat. Zajmował się przede wszystkim pisaniem różnego rodzaju artykułów, recenzji, zapowiedzi i newsów dotyczących branży elektronicznej rozrywki, nowych technologii oraz świata kina. Współpracuje również z Wydawnictwem Internetowym CATALIST oraz bierze czynny udział w rozwoju sceny e-gamingowej największego polskiego serwisu o tej tematyce Honmaru.pl.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Od najmłodszych lat interesowałem się branżą elektronicznej rozrywki, kinematografią oraz nowymi technologiami. Z wiekiem postanowiłem połączyć swoją pasję z przelewaniem myśli na papier, co zaowocowało pracą w ogólnopolskich redakcjach poświęconych wymienionym tematykom.

Hobbystycznie jestem również związany z rozwojem e-gamingu w naszym kraju za pośrednictwem strony Honmaru.pl – organizuję liczne turnieje oraz rankingi w rozmaite gry, a od niedawna również biorę aktywny udział w organizacji turniejów offline w popularne bijatyki (Tekken 6, Mortal Kombat).

W wolnej chwili lubię sięgnąć również po dobrą książkę. Nie stronię przy tym od regularnego uprawiania sportu z naciskiem na rower i koszykówkę. Regularnie ćwiczę także taniec towarzyski w każdej postaci oraz uwielbiam podróże na niezbadane jeszcze przeze mnie lądy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here