Po zalogowaniu wybieramy subforum Skrypty ze strony głównej, a następnie wybieramy interesujący nas skrypt i pobieramy go na nasz komputer.

Teraz mając już interesujący nas skrypt na swoim komputerze, wchodzimy do folderu „filterscripts” lub „gamemodes” (w zależności od skryptu), znajdującego się w folderze z grą GTA San Andreas, kopiujemy pobrany wcześniej plik i wklejamy go do odpowiedniego folderu.

Teraz otwieramy plik „server” (plik CFG) za pomocą notatnika i wpisujemy nazwę w miejscu odpowiedniej linijki – np. wrzucając dodatkowe miasto wpisujemy w notatniku jego nazwę obok słowa „gamemode”, w przypadku dodawania samochodów ich nazwę wpisujemy w linijce obok słowa „filterscripts”. Teraz wystarczy zapisać plik ‚server’, włączyć serwer z grą i możemy cieszyć się nowymi skryptami.

Zobacz! – YouTube:

Udało się czy mieliście jakieś problemy? Dajcie znać.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułOcena efektywności szkoleń wg CIPO – na czym polega?
Następny artykułGry na szkoleniach – po co, przykłady

Łukasz Bernacki – z wykształcenia politolog specjalizujący się w Dziennikarstwie i Public Relations. Pracował jako Redaktor w serwisach Gery.pl oraz Team Leader w spółce Redefine, należącej do Grupy Polsat. Zajmował się przede wszystkim pisaniem różnego rodzaju artykułów, recenzji, zapowiedzi i newsów dotyczących branży elektronicznej rozrywki, nowych technologii oraz świata kina. Współpracuje również z Wydawnictwem Internetowym CATALIST oraz bierze czynny udział w rozwoju sceny e-gamingowej największego polskiego serwisu o tej tematyce Honmaru.pl.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Od najmłodszych lat interesowałem się branżą elektronicznej rozrywki, kinematografią oraz nowymi technologiami. Z wiekiem postanowiłem połączyć swoją pasję z przelewaniem myśli na papier, co zaowocowało pracą w ogólnopolskich redakcjach poświęconych wymienionym tematykom.

Hobbystycznie jestem również związany z rozwojem e-gamingu w naszym kraju za pośrednictwem strony Honmaru.pl – organizuję liczne turnieje oraz rankingi w rozmaite gry, a od niedawna również biorę aktywny udział w organizacji turniejów offline w popularne bijatyki (Tekken 6, Mortal Kombat).

W wolnej chwili lubię sięgnąć również po dobrą książkę. Nie stronię przy tym od regularnego uprawiania sportu z naciskiem na rower i koszykówkę. Regularnie ćwiczę także taniec towarzyski w każdej postaci oraz uwielbiam podróże na niezbadane jeszcze przeze mnie lądy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here