Sztuczka ta wymaga ponadto niezłej zręczności – zwłaszcza w miejscach, gdzie jest przepaść i musimy błyskawicznie oraz bezbłędnie wymierzyć odpowiednią odległość.

Poniżej metoda jak tego dokonać:

Uwaga!

Trik ten działa praktycznie z każdą częścią zaczynając od drugiej części: Spyro 2: Riptos’ Rage (Playstation) do czwartej Spyro: Enter the Dragonfly (Playstation 2):

 • Krok pierwszy

  Stoimy kilka metrów od wyższej kondygnacji. Wciskamy Kwadrat.

 • Krok drugi

  Kiedy widzimy, że Spyro zaczyna bieg, od razu wciskamy jednocześnie Kwadrat plus X – w tym momencie Spyro podskoczy.

 • Krok trzeci

  Będąc w najwyższym miejscu skoku wciskamy sam X i kiedy nasz bohater zaczyna szybować, wciskamy od razu Trójkąt.

 • Technika ta nie jest łatwa i na początek warto potrenować w miejscach, gdzie nie ma przepaści – dopiero kiedy zacznie nam wychodzić kilka razy pod rząd, możemy próbować w bardziej niebezpiecznych miejscach. Ponadto dzięki tej sztuczce można w kilku miejscach oszukać Moneybags (miśka który chce od nas diamenty za przejście przez ogrodzenie), nie płacąc mu diamentów tylko przelatując na drugą stronę niedostępnej lokacji.

  Czy bez problemu poradziliście sobie ze wskakiwaniem na wyższą półkę skalną? Co sprawiło Wam trudność? Dajcie znać!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJak zrobić kurs wychowawcy kolonijnego?
Następny artykułKonsultant ślubny – kurs

Łukasz Bernacki – z wykształcenia politolog specjalizujący się w Dziennikarstwie i Public Relations. Pracował jako Redaktor w serwisach Gery.pl oraz Team Leader w spółce Redefine, należącej do Grupy Polsat. Zajmował się przede wszystkim pisaniem różnego rodzaju artykułów, recenzji, zapowiedzi i newsów dotyczących branży elektronicznej rozrywki, nowych technologii oraz świata kina. Współpracuje również z Wydawnictwem Internetowym CATALIST oraz bierze czynny udział w rozwoju sceny e-gamingowej największego polskiego serwisu o tej tematyce Honmaru.pl.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Od najmłodszych lat interesowałem się branżą elektronicznej rozrywki, kinematografią oraz nowymi technologiami. Z wiekiem postanowiłem połączyć swoją pasję z przelewaniem myśli na papier, co zaowocowało pracą w ogólnopolskich redakcjach poświęconych wymienionym tematykom.

Hobbystycznie jestem również związany z rozwojem e-gamingu w naszym kraju za pośrednictwem strony Honmaru.pl – organizuję liczne turnieje oraz rankingi w rozmaite gry, a od niedawna również biorę aktywny udział w organizacji turniejów offline w popularne bijatyki (Tekken 6, Mortal Kombat).

W wolnej chwili lubię sięgnąć również po dobrą książkę. Nie stronię przy tym od regularnego uprawiania sportu z naciskiem na rower i koszykówkę. Regularnie ćwiczę także taniec towarzyski w każdej postaci oraz uwielbiam podróże na niezbadane jeszcze przeze mnie lądy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here