Panna. Panna może zainteresować Byka ze względu na swoją uporządkowaną i wyważoną naturę. Potrafi oszczędzać i dobrze planować rodzinny budżet, dlatego będzie wspierać Byka w jego dążeniu do bogactwa. Ponadto osoby spod znaku Panny w miłości są perfekcjonistami, zarówno w sypialni, jak i w codziennym obcowaniu. To oczywiście szybko wzbudzi entuzjazm Byka i na długo przywiąże go do Panny. Konieczne jednakże będzie stopniowe oswajanie płochliwej z natury Panny.

Koziorożec. Wspólny język Byk znajdzie również z Koziorożcem. Oboje praktyczni, skupieni na osiąganiu wysokich profitów finansowych i ceniący stabilizację dobrze będą się czuli w swoim towarzystwie. Łączy ich także żelazna konsekwencja i poczucie obowiązku. Związek, jaki tworzą zawsze ma solidne podstawy. Partnerzy wiedzą, że mogą na siebie liczyć w trudnych sytuacjach. W relacji erotycznej też układa im się bardzo dobrze. Ponieważ darzą się zaufaniem, nie raz potrafią się zdecydować na nowe seksualne doświadczenia.

Rak. O dziwo bojowniczy Byk może stworzyć naprawdę udany związek z wrażliwym Rakiem. Romantyzm i marzycielskie usposobienie będące domeną Raka przekładają się również na jego uległość. Z tego powodu Byk znajduje w nim idealnego wybranka. Rak podświadomie szuka bezpieczeństwa i oparcia, więc chętnie podporządkuje się władczemu Bykowi. Oboje będą więc usatysfakcjonowani i mimo drobnych nieporozumień stworzą harmonijny i ciepły związek. Byk musi jedynie uważać, by nie zranić delikatnych uczuć Raka. W tym celu najczęściej uczy się okazywać więcej empatii, co wychodzi mu jedynie na dobre.

Ryby. Pan lub pani Ryba także stanowi dla Byka trafny wybór. Układ ten szczególnie korzystnie może wyglądać w sypialni. Zamiłowanie do fizycznych przyjemności jest bowiem domeną tych znaków. Ponadto Ryba wprowadza do życia Byka nieco więcej elastyczności i otwartości na zmiany. Byk może się więc przekonać, że szczęście to nie tylko z góry ustalony porządek, ale także odrobina szaleństwa i zmienności. Z drugiej strony twardy realizm Byka imponuje Rybie i daje jej poczucie oparcia.

Jesteście Bykiem? Znacie jakiegoś Byka? Podzielcie się opiniami na temat życia miłosnego tego znaku zodiaku!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJaki znak zodiaku pasuje do Bliźniąt?
Następny artykułJaki znak zodiaku pasuje do Raka?

Agnieszka Czarkowska - absolwentka Polonistyki UJ, doktorantka na tym samym wydziale. Publikowała w pracach zbiorowych, książkach i czasopismach literackich. Interesuje się literatura współczesną, filmem oraz problematyką psychologii związków partnerskich.

 

Nasz specjalista pisze o sobie:

W literaturze, sztuce i życiu fascynuje mnie głównie jedno – fenomen ludzkiego życia we wszystkich jego przejawach, szczególnie manifestujący się w miłości. Już Freud odkrył, że eros jest główną siłą twórczą napędzającą nasze działania. Miłość erotyczna w swoich różnorodnych odcieniach: od nieśmiałego zauroczenia po namiętny seks stanowi nie tylko naturalną dyspozycję człowieka, ale również doskonały materiał diagnostyczny, na podstawie którego można wiele powiedzieć o innych dziedzinach naszego życia: kondycji duchowej, a także zdrowiu fizycznym. Dlatego myślę, że warto to zjawisko zgłębiać wciąż na nowo i odkrywać w nim własne coraz to inne oblicze.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here