Horoskop Jaki znak zodiaku pasuje do Panny?

Jaki znak zodiaku pasuje do Panny?

-

Byk. Panna to znak ziemski, a więc posiadający przymioty takie jak, praktyczność, oszczędność i opanowanie. Z tego powodu powinna się wiązać w związki partnerskie z innymi znakami determinowanymi przez żywioł ziemi. Jednym z nich jest Byk – realista, który zawsze dba o materialną stronę życia i potrafi o nią skutecznie walczyć. Byk może więc zapewnić Pannie poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa, zwłaszcza jeśli mówimy o połączeniu: pan Byk – pani Panna. Poza tym obydwa znaki łączy duży poziom inteligencji i podobny temperament, nie będą się więc ze sobą nudzić.

Koziorożec. Innym znakiem polecanym Pannie jest Koziorożec, również pochodzenia ziemskiego. Ambitny, pracowity i bardzo lojalny. Jest dla Panny partnerem, na którym zawsze może polegać. Obydwa znaki cenią domowe ognisko i wierność. W związku najważniejsze są dla nich trwałe fundamenty, a nie przejściowa namiętność. Znaki te cechuje pewien chłód i dystans, ale są to jedynie pozory. Kiedy obdarzą się nawzajem zaufaniem, w ich sypialni może naprawdę zaiskrzyć. Jako kochankowie są wręcz parą idealną: perfekcjonizm Panny w pełni zadowala bowiem wymagającego Koziorożca.

Baran. W dalszej kolejności Panna może próbować szczęścia z zodiakalnym Baranem. Jednak ten związek będzie się opierał głównie na przeciwieństwach. Baranem rządzi bowiem żywioł ognia, a więc cechuje go płomienny temperament, zdecydowanie w działaniu i upartość. Panna może być początkowo nieco przestraszona jego żywiołowością, ale potem może jej się to zacząć podobać. Znaki te mogą się świetnie uzupełniać: odwaga i przebojowość Barana znajdzie dobre uzupełnienie w drobiazgowości i uporządkowaniu Panny.

Skorpion. Osobą, z którą Panna może stworzyć całkiem udaną relację jest również zodiakalny Skorpion. Co prawda jest to znak wodny, jednak uchodzi za najlepszego kochanka w całym Zodiaku. Namiętność Skorpiona może więc rozbudzić zmysłowość Panny i razem odkryją najbardziej satysfakcjonujące obszary seksu. Skorpion, z natury obdarzony wielką wyobraźnią, z pewnością poszerzy horyzonty Panny i będzie równoważył jej skłonność do działania według utartych schematów.

Jesteście Panną? Znacie jakąś Pannę? Podzielcie się opiniami na temat życia miłosnego tego znaku zodiaku!

Agnieszka Czarkowska

Agnieszka Czarkowska - absolwentka Polonistyki UJ, doktorantka na tym samym wydziale. Publikowała w pracach zbiorowych, książkach i czasopismach literackich. Interesuje się literatura współczesną, filmem oraz problematyką psychologii związków partnerskich.

 

Nasz specjalista pisze o sobie:

W literaturze, sztuce i życiu fascynuje mnie głównie jedno – fenomen ludzkiego życia we wszystkich jego przejawach, szczególnie manifestujący się w miłości. Już Freud odkrył, że eros jest główną siłą twórczą napędzającą nasze działania. Miłość erotyczna w swoich różnorodnych odcieniach: od nieśmiałego zauroczenia po namiętny seks stanowi nie tylko naturalną dyspozycję człowieka, ale również doskonały materiał diagnostyczny, na podstawie którego można wiele powiedzieć o innych dziedzinach naszego życia: kondycji duchowej, a także zdrowiu fizycznym. Dlatego myślę, że warto to zjawisko zgłębiać wciąż na nowo i odkrywać w nim własne coraz to inne oblicze.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Jak zdobyć broń w GTA 4?

Broń możemy zdobyć na kilka sposobów,...

Jakie jest oprocentowanie kredytów inwestycyjnych?

Główny atutem kredytu inwestycyjnego w stosunku do pożyczki gotówkowej jest niższe oprocentowanie. Wielkość tej różnicy jest sprawą zasadniczą, ponieważ wszystkie formy gotówkowego wsparcia przedsiębiorstw kuszą swobodą wykorzystania przydzielonych środków. Innymi słowy dylemat przedsiębiorcy wiąże się z pytaniem czy warto zgodzić się na nadzór projektu inwestycyjnego ze strony banku oraz większa liczbę formalności w zamian za niższy koszt kredytu. Innym kryterium wyboru jest sposób obliczania oprocentowania.

Zobacz też

Zapalenie oskrzeli – objawy, leczenie

Zwłaszcza na początku wiosny oraz na przełomie pór roku – jesieni i zimy – częste są infekcje górnych i dolnych dróg oddechowych. Każdy z nas na pewno, przynajmniej raz w życiu, przebył zapalenie oskrzeli. Właśnie z uwagi na to, iż choroba jest popularna i powszechnie występuje w społeczeństwie, warto poznać jej objawy i możliwości leczenia.

Co przedsiębiorca powinien wiedzieć o podatkach?

Nikt nie lubi podatków, jednak każdy przedsiębiorca powinien stale poszerzać wiedzę na ich temat. Opanowanie szczegółowych przepisów pozwoli Ci...

Idealne kremy pod makijaż letni – sprawdź, na co zwrócić uwagę przy ich wyborze!

Czy wiesz, czym powinnaś się kierować, poszukując kremu pod makijaż na lato? Jakie wymagania powinien spełnić i o czym...

Może Cię zainteresuje: