Bliźnięta. Z Bliźniakiem Strzelca łączy niestała natura i dość beztroskie podejście do życia. Ludzie z pod tych znaków uwielbiają zabawę i wszelkie nowości. Wieczne eksperymentowanie w rozmaitych dziedzinach to ich wspólna dewiza. Na pewno nie będą się więc ze sobą nudzić, a trzeba powiedzieć, że nuda i nadmiar obowiązków to rzeczy, które mogą całkowicie przytłoczyć Bliźniaka i Strzelca. Osoby te dają sobie nawzajem dużo wolności, mogą się w pełni realizować bez obaw o pretensje ze strony partnera.

Baran. Spotkanie Strzelca z Baranem może zaowocować wybuchem wulkanu namiętności. Są to znaki poddane żywiołowi ognia, cechuje je więc iście płomienna i silna natura. Nie ma tu problemów z nieśmiałością czy pruderią, a więc wszystko może się zdarzyć. Często w takich związkach wybuchają także zaciekłe kłótnie, ale w tym wypadku sprawdza się powiedzenie, że „kto się czubi, ten się lubi”. Strzelec i Baran uwielbiają podróże, mają otwarte umysły i stanowią dla siebie nawzajem intelektualne wyzwanie. Ponadto cechuje ich wielka pomysłowość, tworzą więc wspólnie niezwykle twórczą konfigurację.

Lew. Strzelec doceni z pewnością indywidualizm i siłę wewnętrzną Lwa. Obydwa znaki mają podobny stosunek do spraw finansowych. Szybko i łatwo zdobywają pieniądze, ale nie przywiązują się do nich silnie, traktują je raczej jako okazję do wzbudzenia podziwu w otoczeniu. Strzelec i Lew bardzo cenią sukces i prestiż, razem potrafią o nie skutecznie walczyć. Łączy ich także optymizm i radosne widzenie świata. Nie boją się wielkich wyzwań, dlatego dobrze się razem czują. Stanowią również parę dobraną pod względem fizycznego temperamentu, więc mogą się wspólnie cieszyć udanym życiem erotycznym.

Waga. Również z Wagą Strzelec tworzy zgrany związek. Waga to bowiem uosobienie elegancji, dobrych manier i wdzięku, szybko zwraca więc uwagę Strzelca. Ten zaś potrafi zaimponować Wadze swoją błyskotliwością i inteligencją. Waga posiada także zdolności dyplomatyczne, dlatego potrafi załagodzić każdy konflikt spowodowany nazbyt spontanicznym zachowaniem Strzelca.

Jesteście Strzelcem? Znacie jakiegoś Strzelca? Podzielcie się opiniami na temat życia miłosnego tego znaku zodiaku!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJaki znak zodiaku pasuje do Lwa?
Następny artykułJaki znak zodiaku pasuje do Panny?

Agnieszka Czarkowska - absolwentka Polonistyki UJ, doktorantka na tym samym wydziale. Publikowała w pracach zbiorowych, książkach i czasopismach literackich. Interesuje się literatura współczesną, filmem oraz problematyką psychologii związków partnerskich.

 

Nasz specjalista pisze o sobie:

W literaturze, sztuce i życiu fascynuje mnie głównie jedno – fenomen ludzkiego życia we wszystkich jego przejawach, szczególnie manifestujący się w miłości. Już Freud odkrył, że eros jest główną siłą twórczą napędzającą nasze działania. Miłość erotyczna w swoich różnorodnych odcieniach: od nieśmiałego zauroczenia po namiętny seks stanowi nie tylko naturalną dyspozycję człowieka, ale również doskonały materiał diagnostyczny, na podstawie którego można wiele powiedzieć o innych dziedzinach naszego życia: kondycji duchowej, a także zdrowiu fizycznym. Dlatego myślę, że warto to zjawisko zgłębiać wciąż na nowo i odkrywać w nim własne coraz to inne oblicze.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here