Horoskop Jaki znak zodiaku pasuje do Strzelca?

Jaki znak zodiaku pasuje do Strzelca?

-

Bliźnięta. Z Bliźniakiem Strzelca łączy niestała natura i dość beztroskie podejście do życia. Ludzie z pod tych znaków uwielbiają zabawę i wszelkie nowości. Wieczne eksperymentowanie w rozmaitych dziedzinach to ich wspólna dewiza. Na pewno nie będą się więc ze sobą nudzić, a trzeba powiedzieć, że nuda i nadmiar obowiązków to rzeczy, które mogą całkowicie przytłoczyć Bliźniaka i Strzelca. Osoby te dają sobie nawzajem dużo wolności, mogą się w pełni realizować bez obaw o pretensje ze strony partnera.

Baran. Spotkanie Strzelca z Baranem może zaowocować wybuchem wulkanu namiętności. Są to znaki poddane żywiołowi ognia, cechuje je więc iście płomienna i silna natura. Nie ma tu problemów z nieśmiałością czy pruderią, a więc wszystko może się zdarzyć. Często w takich związkach wybuchają także zaciekłe kłótnie, ale w tym wypadku sprawdza się powiedzenie, że „kto się czubi, ten się lubi”. Strzelec i Baran uwielbiają podróże, mają otwarte umysły i stanowią dla siebie nawzajem intelektualne wyzwanie. Ponadto cechuje ich wielka pomysłowość, tworzą więc wspólnie niezwykle twórczą konfigurację.

Lew. Strzelec doceni z pewnością indywidualizm i siłę wewnętrzną Lwa. Obydwa znaki mają podobny stosunek do spraw finansowych. Szybko i łatwo zdobywają pieniądze, ale nie przywiązują się do nich silnie, traktują je raczej jako okazję do wzbudzenia podziwu w otoczeniu. Strzelec i Lew bardzo cenią sukces i prestiż, razem potrafią o nie skutecznie walczyć. Łączy ich także optymizm i radosne widzenie świata. Nie boją się wielkich wyzwań, dlatego dobrze się razem czują. Stanowią również parę dobraną pod względem fizycznego temperamentu, więc mogą się wspólnie cieszyć udanym życiem erotycznym.

Waga. Również z Wagą Strzelec tworzy zgrany związek. Waga to bowiem uosobienie elegancji, dobrych manier i wdzięku, szybko zwraca więc uwagę Strzelca. Ten zaś potrafi zaimponować Wadze swoją błyskotliwością i inteligencją. Waga posiada także zdolności dyplomatyczne, dlatego potrafi załagodzić każdy konflikt spowodowany nazbyt spontanicznym zachowaniem Strzelca.

Jesteście Strzelcem? Znacie jakiegoś Strzelca? Podzielcie się opiniami na temat życia miłosnego tego znaku zodiaku!

Agnieszka Czarkowska

Agnieszka Czarkowska - absolwentka Polonistyki UJ, doktorantka na tym samym wydziale. Publikowała w pracach zbiorowych, książkach i czasopismach literackich. Interesuje się literatura współczesną, filmem oraz problematyką psychologii związków partnerskich.

 

Nasz specjalista pisze o sobie:

W literaturze, sztuce i życiu fascynuje mnie głównie jedno – fenomen ludzkiego życia we wszystkich jego przejawach, szczególnie manifestujący się w miłości. Już Freud odkrył, że eros jest główną siłą twórczą napędzającą nasze działania. Miłość erotyczna w swoich różnorodnych odcieniach: od nieśmiałego zauroczenia po namiętny seks stanowi nie tylko naturalną dyspozycję człowieka, ale również doskonały materiał diagnostyczny, na podstawie którego można wiele powiedzieć o innych dziedzinach naszego życia: kondycji duchowej, a także zdrowiu fizycznym. Dlatego myślę, że warto to zjawisko zgłębiać wciąż na nowo i odkrywać w nim własne coraz to inne oblicze.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Trwały makijaż na upalne dni: na jakie kosmetyki postawić?

Nawet w najbardziej upalny dzień nie musisz rezygnować z...

Napoje energetyczne a izotoniczne

Wraz z upadkiem komunizm do Polski zaczęły spływać - teraz już wolnym strumieniem - gazowane napoje, popularnych marek jak Coca-Cola, Pepsi, Sprite i inne. Obecnie coraz większą popularnością cieszą się napoje energetyczne oraz izotoniczne. Duża w tym zasług wszechobecnej reklamy, która obiecuje niesamowity przypływ energii po wypiciu wspomnianych płynów. Jak to jest z tymi napojami naprawdę.

Zobacz też

Przelew na złe konto – jak odzyskać pieniądze?

Przelew wysłany przez nas trafia niekiedy na konto osoby, do której trafić nie powinien. Przyczyna? Często prozaiczna - pomyłka w wypisaniu dyspozycji dokonania przelewu dla banku. Co w takiej sytuacji zrobić? Czy można jakoś odzyskać nasze pieniądze? Kto odpowiada za takie błędy - zlecający przelew, czy bank?

Co przedsiębiorca powinien wiedzieć o podatkach?

Nikt nie lubi podatków, jednak każdy przedsiębiorca powinien stale poszerzać wiedzę na ich temat. Opanowanie szczegółowych przepisów pozwoli Ci...

Idealne kremy pod makijaż letni – sprawdź, na co zwrócić uwagę przy ich wyborze!

Czy wiesz, czym powinnaś się kierować, poszukując kremu pod makijaż na lato? Jakie wymagania powinien spełnić i o czym...

Może Cię zainteresuje: