Horoskop Jaki znak zodiaku pasuje do Lwa?

Jaki znak zodiaku pasuje do Lwa?

-

Baran. Lew i Baran to doskonałe połączenie dwóch płomiennych natur. Oboje odważni, potrafiący walczyć o swoje, stworzą silną parę, która może bardzo wiele osiągnąć. Jednocześnie gorący temperament obu znaków przyczyni się do wielu namiętnych uniesień. Związek Lwa z Baranem nie jest nigdy wolny od kłótni – dwie nieposkromione istoty zaciekle walczą o utrzymanie swojego zdania. Wbrew pozorom jednak ten bardzo burzliwy układ jest niezwykle trwały, ponieważ dla obu tych znaków liczy się lojalność i szlachetność.

Strzelec. Altruizm i dążenie do sprawiedliwości to cechy, które mogą połączyć Lwa ze Strzelcem. Strzelec pod wpływem Jowisza nieustannie dąży do intelektualnego samodoskonalenia, dlatego pewnością siebie dorównuje królowi zwierząt. Ponadto Strzelec bywa bardzo pracowity, razem z Lwem może więc osiągnąć niejeden sukces. Problemem może być jedynie duża niezależność Strzelca, który nie chce poświęcać dla związku swojej wolności.

Waga. Waga to wymarzony partner dla Lwa. Jej wrodzony optymizm i urok bardzo pociągają pewnego siebie Lwa. Poza tym Waga bardzo dba o konwenanse i dobre maniery, co wzbudza zachwyt w przywiązanym do form Lwie. Razem tworzą więc piękną i podziwianą przez otoczenie parę, która nie stroni od tańców i towarzyskich imprez. Znaki te łączy również zamiłowanie do sztuki i odwiedzanie interesujących miejsc. Lubią się nawzajem obdarzać wyszukanymi komplementami i mają dużo uroku osobistego. No i to, co najważniejsze: Waga to jedyny znak Zodiaku, który skutecznie potrafi sobie poradzić z władczymi zapędami Lwa, a ponadto nie musi w tym celu uciekać się do żadnych podstępów.

Wodnik. Przy odrobinie starań Lew może stworzyć również udany związek z Wodnikiem. Obydwa znaki lubią się na swój sposób wyróżniać. Ambicje Lwa powodują, że chce on górować nad otoczeniem i akcentować swoją przewagę. Z kolei Wodnik uwielbia pokazywać swój indywidualizm, a nawet ekscentryzm. Spotykają się tu więc siła i wielka twórcza wyobraźnia. Lew może mieć satysfakcję, że wspiera dalekosiężne i ambitne plany Wodnika, a ten cieszy się z poczucia bezpieczeństwa, jakie daje mu Lew.

Jesteście Lwem? Znacie jakiegoś Lwa? Podzielcie się opiniami na temat życia miłosnego tego znaku zodiaku!

Agnieszka Czarkowska

Agnieszka Czarkowska - absolwentka Polonistyki UJ, doktorantka na tym samym wydziale. Publikowała w pracach zbiorowych, książkach i czasopismach literackich. Interesuje się literatura współczesną, filmem oraz problematyką psychologii związków partnerskich.

 

Nasz specjalista pisze o sobie:

W literaturze, sztuce i życiu fascynuje mnie głównie jedno – fenomen ludzkiego życia we wszystkich jego przejawach, szczególnie manifestujący się w miłości. Już Freud odkrył, że eros jest główną siłą twórczą napędzającą nasze działania. Miłość erotyczna w swoich różnorodnych odcieniach: od nieśmiałego zauroczenia po namiętny seks stanowi nie tylko naturalną dyspozycję człowieka, ale również doskonały materiał diagnostyczny, na podstawie którego można wiele powiedzieć o innych dziedzinach naszego życia: kondycji duchowej, a także zdrowiu fizycznym. Dlatego myślę, że warto to zjawisko zgłębiać wciąż na nowo i odkrywać w nim własne coraz to inne oblicze.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Kiedy pozwolić pracownikom działać na własną rękę?

Czy dawanie wolnej ręki pracownikom się sprawdza? Jak to zrobić, żeby nie utracić kontroli nad firmą? Kiedy nie warto stawiać na liberalny styl zarządzania?

Jak grać w Brydża? Zasady

Brydż to gra karciana, w której rywalizują ze sobą dwie pary graczy. Początki tej gry mają związek z wcześniejszą grą, wistem. Celem każdej pary jest zdobycie liczby punktów większej od przeciwników poprzez uzbieranie jak największej ilości lew. W grze wykorzystuje się pełną talię kart (52 karty).

Zobacz też

Jak działają karty Pay pass?

Idea zejścia do osiedlowej piekarni w sobotni poranek po bułki, machnięcia sprzedawczyni na przykład breloczkiem od kluczy nad ladą, wzięcia ciepłego pieczywa, jest na prawdę ciekawa. Zanim jednak Pay pass na stałe zagości w polskich sklepikach, jarzyniakach i punktach, czeka nas długa droga. Nie trzeba chyba przypominać, że zwykłe terminale nie są standardem w każdym sklepie, co dopiero nowość rynkowa jaką jest karta zbliżeniowa.

Co przedsiębiorca powinien wiedzieć o podatkach?

Nikt nie lubi podatków, jednak każdy przedsiębiorca powinien stale poszerzać wiedzę na ich temat. Opanowanie szczegółowych przepisów pozwoli Ci...

Idealne kremy pod makijaż letni – sprawdź, na co zwrócić uwagę przy ich wyborze!

Czy wiesz, czym powinnaś się kierować, poszukując kremu pod makijaż na lato? Jakie wymagania powinien spełnić i o czym...

Może Cię zainteresuje: