Horoskop Jaki znak zodiaku pasuje do Koziorożca?

Jaki znak zodiaku pasuje do Koziorożca?

-

Panna. Koziorożec plus Panna to doskonałe połączenie – oboje praktyczni, odpowiedzialni i uporządkowani. Nie oznacza to wcale, że ich związek będzie nudny. W sypialni mogą osiągnąć razem prawdziwe wyżyny rozkoszy. Dla Koziorożca i Panny w relacji erotycznej najważniejsze są wierność, lojalność i emocjonalne poczucie bezpieczeństwa. Potrafią oni zaspokoić nawzajem te potrzeby, dlatego ich związek układa się harmonijnie. Panna chętnie poddaje się silnemu charakterowi Koziorożca, niezależnie czy jest mężczyzną czy kobietą. W zamian za to Koziorożec potrafi odwdzięczyć się szczerym przywiązaniem i nigdy nie używa swojej pozycji w związku do poniżenia lub ośmieszenia partnera.

Byk. Koziorożec może również stworzyć bardzo dobraną parę z zodiakalnym Bykiem. Znaki te przywiązują dużą wagę do materialnej strony życia, dbają o finansową stabilizację i potrafią stworzyć zgrany zespół w zdobywaniu profitów. Byk będzie również wprowadzał nutę optymizmu i radości w życie z natury poważnego Koziorożca. Ponadto Koziorożec może zasmakować przy zodiakalnym Byku wielu zmysłowych przyjemności. Nie stroni on bowiem od łóżkowych ekscesów, ale ceni również wyszukane potrawy, dobrą muzykę i sztukę. Czasami Byk miewa problemy z wiernością, choć sam wymaga jej od swojej partnerki czy partnera. Jednak Koziorożec jest niezwykle wymagający wobec swojej drugiej połówki, dlatego w tym przypadku rzadko Bykowi starcza energii na skoki w bok.

Ryby. Ryby i Koziorożec to także bardzo udane połączenie. Zodiakalne Ryby należą bowiem do osób opanowanych, ciepłych i ugodowych. Są wielkimi romantykami, co może podobać się praktycznym Koziorożcom. Związek ten zatem będzie się opierał na przyciąganiu przeciwieństw. Ryby eksponują te cechy charakteru, które u Koziorożca pozostają w ukryciu, ale które są dla niego istotne. Woda jako naturalny żywioł Ryb jest oznaką ich emocjonalnej niestałości, z tego powodu wspaniałe oparcie dla nich stanowi stabilna natura Koziorożca. Oboje mogą więc dać sobie to, na czym im najbardziej zależy i świetnie się uzupełniać.

Jesteście Koziorożcem? Znacie jakiegoś Koziorożca? Podzielcie się opiniami na temat życia miłosnego tego znaku zodiaku!

Agnieszka Czarkowska

Agnieszka Czarkowska - absolwentka Polonistyki UJ, doktorantka na tym samym wydziale. Publikowała w pracach zbiorowych, książkach i czasopismach literackich. Interesuje się literatura współczesną, filmem oraz problematyką psychologii związków partnerskich.

 

Nasz specjalista pisze o sobie:

W literaturze, sztuce i życiu fascynuje mnie głównie jedno – fenomen ludzkiego życia we wszystkich jego przejawach, szczególnie manifestujący się w miłości. Już Freud odkrył, że eros jest główną siłą twórczą napędzającą nasze działania. Miłość erotyczna w swoich różnorodnych odcieniach: od nieśmiałego zauroczenia po namiętny seks stanowi nie tylko naturalną dyspozycję człowieka, ale również doskonały materiał diagnostyczny, na podstawie którego można wiele powiedzieć o innych dziedzinach naszego życia: kondycji duchowej, a także zdrowiu fizycznym. Dlatego myślę, że warto to zjawisko zgłębiać wciąż na nowo i odkrywać w nim własne coraz to inne oblicze.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Co grozi za kradzież, usiłowanie kradzieży?

Zależnie od wartości skradzionego przedmiotu kradzież może być wykroczeniem lub przestępstwem, a od tego zależy wysokość kary.

Jak radzić sobie z katarem siennym?

Katar sienny jest dolegliwością męczącą alergików – właściwa jej nazwa to alergiczny nieżyt nosa. Jest ona bardzo uciążliwa, gdyż wiąże się nie tylko z wodnistym katarem i zatkanym nosem, ale również z kichaniem, łzawieniem oczu, uciskiem w zatokach i „drapaniem w gardle”. Jak się uporać z katarem siennym?

Zobacz też

Czym doprawić bigos?

Typowo polska potrawa – bigos. Niestety ostatnio odnoszę wrażenie, że młodzi Polacy zapatrzeni w zachodnią kuchnię, przestają sięgać po potrawy takie jak bigos właśnie, potrawy królujące w kuchniach naszych babć i mam. Częstym powodem tego jest nieumiejętność zrobienia dobrego bigosu, tak dobrego, by przypominał ten domowy, do którego w głębi duszy każdy ma sentyment.

Co przedsiębiorca powinien wiedzieć o podatkach?

Nikt nie lubi podatków, jednak każdy przedsiębiorca powinien stale poszerzać wiedzę na ich temat. Opanowanie szczegółowych przepisów pozwoli Ci...

Idealne kremy pod makijaż letni – sprawdź, na co zwrócić uwagę przy ich wyborze!

Czy wiesz, czym powinnaś się kierować, poszukując kremu pod makijaż na lato? Jakie wymagania powinien spełnić i o czym...

Może Cię zainteresuje: