Horoskop Jaki znak zodiaku pasuje do Wodnika?

Jaki znak zodiaku pasuje do Wodnika?

-

Waga. Ze względu na duchowe powinowactwo Wodnikowi najłatwiej związać się z zodiakalną Wagą. Oboje uwielbiają sztukę, są wrażliwi, a niejednokrotnie zdarza się im być oderwanymi od życia idealistami. Waga jednak pomimo swoich duchowych przymiotów dysponuje większym wyczuciem realizmu, dlatego może skutecznie zahamować wdrożenie w życie utopijnych planów Wodnika. Waga może również nadać Wodnikowi nieco towarzyskiej ogłady i uświadomić mu jego nietaktowne zachowania. Jednocześnie Waga nie potrafi się oprzeć uwodzicielskiemu urokowi Wodnika. Jeśli jednak związek ma przetrwać długie lata, Wodnik musi powściągnąć swój indywidualizm i zatroszczyć się o Wagę, tak by czuła się przy nim bezpieczna.

Bliźnięta. Wodnik i Bliźnięta to bardzo udane połączenie. Przyciąga ich do siebie wieczna ciekawość życia i ochota do eksperymentowania. Stanowią dla siebie nawzajem intelektualną inspirację. Ciągle poszukują czegoś nowego, nie znoszą nudy i stagnacji. Przenosi się to również na życie erotyczne, w którym dążą do ciągłego ożywiania relacji. Wodnik i Bliźnięta uwielbiają także strzec swojego poczucia wolności, dlatego na pewno nie będą się nawzajem ograniczać. Prowadzą ze sobą nieustanną miłosną grę, w której nigdy nie wiadomo, kiedy ktoś wyciągnie asa z rękawa. Dzięki takiemu podejściu Wodnik i Bliźniak ciągle się zaskakują i udaje im się utrzymać miłosne napięcie w związku.

Baran. Wyrafinowana fantazja i wyobraźnia Wodnika, zwłaszcza w sferze erotycznej może znaleźć doskonałe uzupełnienie w odwadze i sile Barana. W sypialni będzie się tu więc wiele działo. Praktyczny zmysł Barana może również świetnie dopełniać pomysłowość Wodnika. Razem będą więc tworzyć interesującą parę przeciwieństw. Oczywiście to, co ich różni, może stać się także przyczyną wzajemnych nieporozumień. Baran musi pogodzić się przede wszystkim z niezależnością Wodnika i ograniczyć swoją zaborczość. Z kolei Wodnik powinien nauczyć się nieco więcej odpowiedzialności. Wtedy na pewno między obojgiem nie będzie dochodziło do tak wielu sprzeczek i wspólna przyszłość będzie się rysować w różowych barwach.

Jesteście Wodnikiem? Znacie jakiegoś Wodnika? Podzielcie się opiniami na temat życia miłosnego tego znaku zodiaku!

Agnieszka Czarkowska

Agnieszka Czarkowska - absolwentka Polonistyki UJ, doktorantka na tym samym wydziale. Publikowała w pracach zbiorowych, książkach i czasopismach literackich. Interesuje się literatura współczesną, filmem oraz problematyką psychologii związków partnerskich.

 

Nasz specjalista pisze o sobie:

W literaturze, sztuce i życiu fascynuje mnie głównie jedno – fenomen ludzkiego życia we wszystkich jego przejawach, szczególnie manifestujący się w miłości. Już Freud odkrył, że eros jest główną siłą twórczą napędzającą nasze działania. Miłość erotyczna w swoich różnorodnych odcieniach: od nieśmiałego zauroczenia po namiętny seks stanowi nie tylko naturalną dyspozycję człowieka, ale również doskonały materiał diagnostyczny, na podstawie którego można wiele powiedzieć o innych dziedzinach naszego życia: kondycji duchowej, a także zdrowiu fizycznym. Dlatego myślę, że warto to zjawisko zgłębiać wciąż na nowo i odkrywać w nim własne coraz to inne oblicze.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Ilość umów na okres próbny z tym samym pracownikiem

Pracodawca może zawrzeć jedną umowę z pracownikiem na jedno stanowisko na okres próbny. Możliwość zawarcia kolejnej umowy próbnej z tą samą osobą pojawia się w sytuacji, gdy będzie ona związana z innym stanowiskiem pracy. Jednak musi zostać spełniony warunek, dotyczący zaistnienia innego zakresu obowiązków.

Jaka jest kara za niezłożenie deklaracji podatkowej w terminie?

W zależności od rodzaju składanego PIT-u mogą obowiązywać różne terminy jego dostarczenia do właściwego urzędu skarbowego. Najpopularniejszy PIT-37 składany jest przez osoby rozliczające się z dochodu uzyskanego z tytułu wykonywanej pracy w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenie, umowę o dzieło, a także przez osoby które pobierały emeryturę, rentę, zasiłek lub stypendium naukowe, lub otrzymywały dochód z praw autorskich.

Zobacz też

Jęczmień – leczenie

Jęczmień to infekcja bakteryjna, która zlokalizowana jest na oku. Zazwyczaj sam po pewnym czasie znika. Jeżeli jednak nie zniknie należy skontaktować się z lekarzem.

Co przedsiębiorca powinien wiedzieć o podatkach?

Nikt nie lubi podatków, jednak każdy przedsiębiorca powinien stale poszerzać wiedzę na ich temat. Opanowanie szczegółowych przepisów pozwoli Ci...

Idealne kremy pod makijaż letni – sprawdź, na co zwrócić uwagę przy ich wyborze!

Czy wiesz, czym powinnaś się kierować, poszukując kremu pod makijaż na lato? Jakie wymagania powinien spełnić i o czym...

Może Cię zainteresuje: