Komputer Jak uruchomić e-mail jednym kliknięciem?

Jak uruchomić e-mail jednym kliknięciem?

-

Aby móc uruchamiać pocztę jednym kliknięciem na klawiaturze, należy najpierw wybrać i zdefiniować odpowiedni klawisz. Najlepiej jest wybrać taki, którego najmniej używamy.

 • Krok pierwszy

  W tym celu najpierw wchodzimy do menu Start, następnie ‚Określ dostęp do programów i ich ustawienia domyślne’.

  Druga opcja to odpowiednio: Start -> Ustawienia -> Panel Sterowania -> Dodaj lub Usuń Programy -> Określ dostęp do programów i ich ustawienia domyślne.
 • Krok drugi

  Następnie przechodzimy do zakładki ‚Niestandardowe’ i klikamy podwójną strzałkę z prawej strony, aby rozwinęły się kolejne zakładki.
 • Krok trzeci

  Przechodzimy do ‚Wybierz domyślny program poczty e-mail’, wybierz program, którego będziesz używał i kliknij OK.
 • Krok czwarty

  Teraz pobieramy program KeyTweak dostępny pod adresem http://www.darmoweprogramy.org/566/KeyTweak.
 • Krok piąty

  Po instalacji uruchamiamy program, zaś na ekranie powinna pojawić się klawiatura. Wybieramy przycisk, który uruchamiać będzie naszą pocztę klikając w niego.
 • Krok szósty

  Przechodzimy do zakładki ‚Choose New Remapping’ i klikamy ‚Email’.
 • Krok siódmy

  Na koniec wciskamy ‚Remap Key’, a następnie ‚Apply’.
 • Od tego momentu w trakcie pracy naszego komputera będziemy mogli sprawdzać pocztę wciskając przycisk, którego zdefiniowaliśmy.

  Czy mieliście jakiś problem z uruchomieniem poczty jednym klawiszem? Czekamy na Wasze opinie.

Łukasz Bernacki

Łukasz Bernacki – z wykształcenia politolog specjalizujący się w Dziennikarstwie i Public Relations. Pracował jako Redaktor w serwisach Gery.pl oraz Team Leader w spółce Redefine, należącej do Grupy Polsat. Zajmował się przede wszystkim pisaniem różnego rodzaju artykułów, recenzji, zapowiedzi i newsów dotyczących branży elektronicznej rozrywki, nowych technologii oraz świata kina. Współpracuje również z Wydawnictwem Internetowym CATALIST oraz bierze czynny udział w rozwoju sceny e-gamingowej największego polskiego serwisu o tej tematyce Honmaru.pl.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Od najmłodszych lat interesowałem się branżą elektronicznej rozrywki, kinematografią oraz nowymi technologiami. Z wiekiem postanowiłem połączyć swoją pasję z przelewaniem myśli na papier, co zaowocowało pracą w ogólnopolskich redakcjach poświęconych wymienionym tematykom.

Hobbystycznie jestem również związany z rozwojem e-gamingu w naszym kraju za pośrednictwem strony Honmaru.pl – organizuję liczne turnieje oraz rankingi w rozmaite gry, a od niedawna również biorę aktywny udział w organizacji turniejów offline w popularne bijatyki (Tekken 6, Mortal Kombat).

W wolnej chwili lubię sięgnąć również po dobrą książkę. Nie stronię przy tym od regularnego uprawiania sportu z naciskiem na rower i koszykówkę. Regularnie ćwiczę także taniec towarzyski w każdej postaci oraz uwielbiam podróże na niezbadane jeszcze przeze mnie lądy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Jak zostać królem/królową imprezy?

Na imprezie można zabłysnąć na wiele sposobów. Możesz przyciągać wzrok wszystkich dzięki szałowej kreacji, możesz ich także oczarować swoim wyjątkowym zachowaniem. Wyjdź z cienia i do dzieła!

Zobacz też

Egzamin wstępny na ASP – jak wygląda, na czym polega?

Akademia Sztuk Pięknych jest wyższą szkołą, która kształci na kierunkach związanych ze sztukami plastycznymi.Egzaminy na poszczególne kierunki są podobne iskładają się z kilku etapów, podczas których kandydat musi zdobyć odpowiednią ilość punktów. Egzaminy odbywają się na zasadzie konkursu. Po każdym etapie eliminowana jest kolejna grupa kandydatów, którzy nie uzyskali wymaganego minimum punktów. Na studia zostają przyjęte osoby,które przeszły wszystkie trzy etapy egzaminu i uzyskały odpowiednią ilość punktów za każde zadanie.

O czym pamiętać, kupują nowy wężyk do fajki wodnej?

Elastyczne wężyki do shishy odpowiadają za komfort palenia, a po części również za zapach dymu. Jeśli wybierzesz model, który...

Pompa próżniowa – jak wybrać, montować i eksploatować?

Coraz częściej zdarza się, że nawet we własnych domach i mieszkaniach montujemy systemy klimatyzacji. Oczywiście w prywatnych obiektach są...

Może Cię zainteresuje: