Informacje te dotyczą komputera oraz zainstalowanego oprogramowania. Jest tam miejsce na informacje o konfiguracji zainstalowanych programów oraz informacje o sprzęcie i innych ustawieniach.

W Internecie istnieje kilka programów, które pomagają wyczyścić rejestr. Warto się nimi posiłkować. Ale i tak przed wyczyszczeniem rejestru warto wykonać kopię zapasową rejestru.

Oczywiście rejestr można wyczyścić samodzielnie, ale po pierwsze, może to nie przynieść spodziewanych efektów, a po drugie, jak już wspomniano, może to spowodować trudny lub niemożliwy do naprawienia błąd w systemie.

Można również wykorzystać dobre programy do czyszczenia rejestru. Ich przegląd znajdziecie w poradzie: Jaki program do czyszczenia rejestru wybrać?

Uwaga!

Każda zmiana dokonywana samodzielnie w rejestrze wiąże się z ryzykiem nieodwracalnego uszkodzenia systemu. Dlatego każda ingerencja powinna być dokonywana przez osobę, która ma doświadczenie związane z korzystaniem z komputerów.

Potraficie samodzielnie wyczyścić rejestr? Jakiego programu używacie do czyszczenia rejestru? Co polecacie? Podzielcie się opiniami.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJakie akcesoria dla psa? Biżuteria dla psów
Następny artykułJak przygotować psa na noworodka?

Anna Liszewska - ukończyła Politechnikę Wrocławską na kierunkach: Technologie Internetowe oraz Zarządzanie i Marketing. Jej praca magisterska dotyczyła użyteczności aplikacji internetowych. Doświadczenie zdobywała, pracując w agencjach interaktywnych m.in. jako kierownik sekcji usability, specjalista ds. inżynierii przemysłowej, specjalista ds. projektów społecznościowych.

Nasz specjalista o sobie:

Na co dzień badam i projektuję serwisy internetowe oraz aplikacje webowe. Prowadzę również szkolenia w tym zakresie. Poza tematyką usability interesuję się przede wszystkim mediami społecznościowymi i ich wykorzystaniem w marketingu i reklamie. Wolny czas poświęcam na czytanie książek, turystykę górską oraz jeździectwo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here