Komputer Jak wyczyścić rejestr w komputerze?

Jak wyczyścić rejestr w komputerze?

-

Informacje te dotyczą komputera oraz zainstalowanego oprogramowania. Jest tam miejsce na informacje o konfiguracji zainstalowanych programów oraz informacje o sprzęcie i innych ustawieniach.

W Internecie istnieje kilka programów, które pomagają wyczyścić rejestr. Warto się nimi posiłkować. Ale i tak przed wyczyszczeniem rejestru warto wykonać kopię zapasową rejestru.

Oczywiście rejestr można wyczyścić samodzielnie, ale po pierwsze, może to nie przynieść spodziewanych efektów, a po drugie, jak już wspomniano, może to spowodować trudny lub niemożliwy do naprawienia błąd w systemie.

Można również wykorzystać dobre programy do czyszczenia rejestru. Ich przegląd znajdziecie w poradzie: Jaki program do czyszczenia rejestru wybrać?

Uwaga!

Każda zmiana dokonywana samodzielnie w rejestrze wiąże się z ryzykiem nieodwracalnego uszkodzenia systemu. Dlatego każda ingerencja powinna być dokonywana przez osobę, która ma doświadczenie związane z korzystaniem z komputerów.

Potraficie samodzielnie wyczyścić rejestr? Jakiego programu używacie do czyszczenia rejestru? Co polecacie? Podzielcie się opiniami.

Anna Liszewska

Anna Liszewska - ukończyła Politechnikę Wrocławską na kierunkach: Technologie Internetowe oraz Zarządzanie i Marketing. Jej praca magisterska dotyczyła użyteczności aplikacji internetowych. Doświadczenie zdobywała, pracując w agencjach interaktywnych m.in. jako kierownik sekcji usability, specjalista ds. inżynierii przemysłowej, specjalista ds. projektów społecznościowych.

Nasz specjalista o sobie:

Na co dzień badam i projektuję serwisy internetowe oraz aplikacje webowe. Prowadzę również szkolenia w tym zakresie. Poza tematyką usability interesuję się przede wszystkim mediami społecznościowymi i ich wykorzystaniem w marketingu i reklamie. Wolny czas poświęcam na czytanie książek, turystykę górską oraz jeździectwo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Na czym polega inwentaryzacja spis z natury?

Inwentaryzacja spis z natury polega na ewidencjonowaniu produktów znajdujących się na stanie magazynowym przedsiębiorstwa. Spisu z natury powinni dokonywać zarówno przedsiębiorcy prowadzący podatkową księgę przychodów, jak i ryczałtowcy. W skład dokumentu stanowiącego inwentaryzację spis z natury, wchodzić powinny dane takie jak imię i nazwisko właściciela firmy wraz z jej nazwą, data sporządzenia spisu, numer kolejny pozycji arkusza spisu z natury, szczegółowe określenie towaru i innych składników majątkowych objętych spisem, jednostki miary, w jakich dokonywany będzie spis, cenę w złotych i groszach za jednostkę miary, wartość wynikającą z przemnożenia ilości towaru przez jego cenę jednostkową, łączną wartość spisu z natury.

Co warto zobaczyć na Ukrainie?

Podróż do wschodniego sąsiada to nie jest wielka wyprawa, ale możemy być pewni, że dostarczy nam niezapomnianych przeżyć. Możemy zorganizować kilkudniowy wypad do Lwowa albo pojechać w Karpaty. Kuszą także mniejsze miejscowości, w których kościół stoi obok cerkwi, a w ich sąsiedztwie synagoga. Na Ukrainie spotkamy też serdecznych ludzi, którzy przy odrobinie szczęścia opowiedzą nam wiele historii dotyczących wspólnych dziejów Polaków i Ukraińców.

Zobacz też

Jak zamontować okno?

Nowe okna w mieszkaniu czy domu nie tylko poprawią jego wygląd. Dobrze zamontowane mają wpływ na dodatkowe ocieplenie wnętrza budynku. Sam montaż wymaga przygotowania kilku narzędzi i może z powodzeniem zostać samodzielnie wykonany.

Gdzie znaleźć tanie artykuły szkolne?

Poszukiwanie tanich artykułów szkolnych, zwłaszcza w okresie rozpoczęcia roku szkolnego, może być wyzwaniem dla wielu rodziców i uczniów. W...

Indywidualny trening personalny

Dlaczego warto postawić na indywidualny trening personalny? Warszawa oferuje rozwiązanie, które pozwala połączyć potrzebę aktywności fizycznej z dostosowanym do...

Może Cię zainteresuje: