Komputer Jaki program do czyszczenia rejestru?

Jaki program do czyszczenia rejestru?

-

Jest to efektywny program, który bardzo szybko skanuje komputer w poszukiwaniu przestarzałych i niepotrzebnych wpisów. Program automatycznie tworzy plik kopii zapasowej, dzięki temu zachowane jest bezpieczeństwo danych.

Program jest darmowy i można pobrać go stąd: http://www.tweaknow.com/RegCleaner.php

Innym programem tego typu jest Registry Mechanic. Registry Mechanic bezpiecznie usuwa i optymalizuje rejestr i dokonuje kopii zapasowej przed zmianami. Ponadto, kasuje na stałe historię aktywności w Internecie oraz wszelkie pliki, które chcemy skasować tak, by nie można było ich odzyskać. Program jest płatny, a zakupić go można na tej stronie: http://www.pctools.com/registry-mechanic/

Innym popularnym programem jest CCleaner. Program jest darmowy i służy do usuwania z systemu zbędnych plików. Dzięki czemu chroni on również prywatność użytkownika komputera.

Program ułatwia czyszczenie kosza, schowka, ostatnio pobieranych programów i wiele innych. Można włączyć funkcje automatycznego uruchamiania systemu i optymalizować jego pracę na bieżąco. Program pomaga również odinstalować programy z systemu. Program można pobrać stąd: http://www.dobreprogramy.pl/CCleaner,Program,Windows,13061.html

Jakiego programu używacie do czyszczenia rejestru? Co polecacie? Podzielcie się opiniami.

Anna Liszewska

Anna Liszewska - ukończyła Politechnikę Wrocławską na kierunkach: Technologie Internetowe oraz Zarządzanie i Marketing. Jej praca magisterska dotyczyła użyteczności aplikacji internetowych. Doświadczenie zdobywała, pracując w agencjach interaktywnych m.in. jako kierownik sekcji usability, specjalista ds. inżynierii przemysłowej, specjalista ds. projektów społecznościowych.

Nasz specjalista o sobie:

Na co dzień badam i projektuję serwisy internetowe oraz aplikacje webowe. Prowadzę również szkolenia w tym zakresie. Poza tematyką usability interesuję się przede wszystkim mediami społecznościowymi i ich wykorzystaniem w marketingu i reklamie. Wolny czas poświęcam na czytanie książek, turystykę górską oraz jeździectwo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Jak grać w Zbijaka?

Zbijak to gra ruchowa bardzo podobna do dwóch ogni. W grze może brać udział praktycznie dowolna liczba osób – należy zapewnić jedynie odpowiednie boisko, pole do gry. Gra cieszy się największą popularnością przede wszystkim wśród dzieci.

Eko żywność – wady i zalety

Zdrowe odżywianie, higieniczny i dostosowany do szczególnych predyspozycji organizmu tryb życia, aktywność fizyczna i czas na odpoczynek to najważniejsze aspekty naszego życia, których każdy z nas powinien pilnować, aby dożyć długiej, spokojnej starości. Jednak współczesny świat wcale nam w tym nie pomaga. Wszystko co nas otacza, a przynajmniej większość, jest w jakiś sposób modyfikowana, zawiera sztuczne składniki lub jest w sposób sztuczny wytwarzana.

Zobacz też

Co zrobić gdy mąż mnie okłamuje?

Kłamstwo zawsze niszczy wzajemne zaufanie. Jeżeli więc złapałaś swojego męża na nieszczerości, z pewnością podejrzewasz go o najgorsze rzeczy. Nie pozwól jednak swojej wyobraźni działać zbyt intensywnie. Być może nie jest aż tak źle, jak się wydaje.

3 kardigany, które Ci się przydadzą

Kardigan jest rozpinanym swetrem, który od wielu lat jest jednym z podstawowych elementów damskiej garderoby. Najlepiej zaopatrzyć się w...

Obozy młodzieżowe dla wszystkich fanów piłki nożnej

Bierzesz sobie do serca prośby Twojego syna? A Twoje dziecko od dawna prosi o to, by mogło jechać na...

Może Cię zainteresuje: