Komputer Jaki program do czyszczenia rejestru?

Jaki program do czyszczenia rejestru?

-

Jest to efektywny program, który bardzo szybko skanuje komputer w poszukiwaniu przestarzałych i niepotrzebnych wpisów. Program automatycznie tworzy plik kopii zapasowej, dzięki temu zachowane jest bezpieczeństwo danych.

Program jest darmowy i można pobrać go stąd: http://www.tweaknow.com/RegCleaner.php

Innym programem tego typu jest Registry Mechanic. Registry Mechanic bezpiecznie usuwa i optymalizuje rejestr i dokonuje kopii zapasowej przed zmianami. Ponadto, kasuje na stałe historię aktywności w Internecie oraz wszelkie pliki, które chcemy skasować tak, by nie można było ich odzyskać. Program jest płatny, a zakupić go można na tej stronie: http://www.pctools.com/registry-mechanic/

Innym popularnym programem jest CCleaner. Program jest darmowy i służy do usuwania z systemu zbędnych plików. Dzięki czemu chroni on również prywatność użytkownika komputera.

Program ułatwia czyszczenie kosza, schowka, ostatnio pobieranych programów i wiele innych. Można włączyć funkcje automatycznego uruchamiania systemu i optymalizować jego pracę na bieżąco. Program pomaga również odinstalować programy z systemu. Program można pobrać stąd: http://www.dobreprogramy.pl/CCleaner,Program,Windows,13061.html

Jakiego programu używacie do czyszczenia rejestru? Co polecacie? Podzielcie się opiniami.

Anna Liszewska

Anna Liszewska - ukończyła Politechnikę Wrocławską na kierunkach: Technologie Internetowe oraz Zarządzanie i Marketing. Jej praca magisterska dotyczyła użyteczności aplikacji internetowych. Doświadczenie zdobywała, pracując w agencjach interaktywnych m.in. jako kierownik sekcji usability, specjalista ds. inżynierii przemysłowej, specjalista ds. projektów społecznościowych.

Nasz specjalista o sobie:

Na co dzień badam i projektuję serwisy internetowe oraz aplikacje webowe. Prowadzę również szkolenia w tym zakresie. Poza tematyką usability interesuję się przede wszystkim mediami społecznościowymi i ich wykorzystaniem w marketingu i reklamie. Wolny czas poświęcam na czytanie książek, turystykę górską oraz jeździectwo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Rozwód zaoczny – co to jest, kiedy jest możliwy?

Orzeczenie rozwodu bez udziału współmałżonka staje się koniecznością, gdy ten odmawia udziału w rozprawie lub przebywa na stałe za granicami kraju. Brak zainteresowania z jego strony utrudnia drugiemu współmałżonkowi możliwość podjęcia decyzji o nowym życiu czy zawarciu nowego związku. Nie bez znaczenia pozostaje także kwestia prawa do opieki nad dziećmi i obowiązkiem łożenia na ich utrzymanie.

Zazdrość w małżeństwie – jak się jej pozbyć?

Odrobina zazdrości jest wręcz niezbędna, żeby utrzymać wzajemną relację w pewnym napięciu. Dzięki niej dajemy sobie wzajemnie sygnał, że nadal nam na sobie zależy. Jednak jej nadmiar jest dla związku naprawdę niszczący. Co zatem zrobić jeśli zazdrość zabija wasz związek?

Zobacz też

Nude make-up – poradnik

Wiele kobiet czuje się niepewnie bez makijażu, nawet jeśli ma to być tylko błyszczyk na ustach czy lekko wytuszowane rzęsy. Co jednak zrobić jeśli taki minimalizm kosmetyczny to za mało, a zbyt widoczny makijaż byłby niestosowany lub wręcz utrudniał funkcjonowanie, szczególnie w okresie zbliżających się upałów?

Gdzie znaleźć tanie artykuły szkolne?

Poszukiwanie tanich artykułów szkolnych, zwłaszcza w okresie rozpoczęcia roku szkolnego, może być wyzwaniem dla wielu rodziców i uczniów. W...

Indywidualny trening personalny

Dlaczego warto postawić na indywidualny trening personalny? Warszawa oferuje rozwiązanie, które pozwala połączyć potrzebę aktywności fizycznej z dostosowanym do...

Może Cię zainteresuje: