Makijaż Rozjaśnianie brwi - domowe sposoby

Rozjaśnianie brwi – domowe sposoby

-

Bardziej drastyczną wersją tego trendu, przeznaczona dla osób wyjątkowo odważnych jest całkowite usunięcie brwi. Osoby, które zdecydowały się na ten krok jako inspiracje wymieniają mnichów buddyjskich.

Zwolennicy rozjaśnionych brwi podkreślają fakt, iż taki zabieg czyni twarz bardziej wyrazistą. Nadaje też całej postaci, tak cenny w świecie modelingu –androgeniczny i aseksualny wygląd. Rozjaśnione brwi mają symbolizować nowoczesność, gdyż człowiek, który się na nie zdecydował, bardziej podobny jest do robota czy manekina niż do żywej istoty. Jest to również świetne rozwiązanie dla osób, które lubią szokować wyglądem. Ponieważ wszystko już było i trudno jest, tak naprawdę, zwrócić na siebie uwagę.

Wskazówki
– Brwi rozjaśniamy najwyżej o jeden lub dwa odcienie.
– Zdecyduj się na specjalny preparat do tego typu zabiegu – nigdy nie stosuj wody utlenionej.
– Jeżeli chcesz rozjaśnić brwi jednorazowo – umaluj je cieniem i pudrem, zobaczysz wtedy, czy warto zdecydować się na tak radykalny krok.
– Wzorem wizażystów obsługujących pokazy mody, rozjaśnione brwi można, a nawet trzeba, łączyć z mocnym makijażem.
– Sprawdzi się make-up typu „smokey eye” oraz „kocie oko”- czyli kreska namalowana kredką o linii wyjeżdżającej daleko poza kącik oka.
– Można również pomyśleć o przyklejeniu sztucznych rzęs.
– Do malowania ust wybieraj odblaskowe i soczyste kolory pomadek (ostre żółcie, róże i czerwienie).
– Rozjaśnione brwi najlepiej prezentować się będą na osobie jasnej karnacji –wtedy ich wygląd będzie miał w sobie coś niepokojącego.

Znacie inne sposoby na rozjaśnianie brwi? Podzielcie się nimi w komentarzach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Co to jest biuro informacji kredytowej?

Biuro Informacji Kredytowej, czyli tak zwany BIK, to instytucja gromadząca, przetwarzająca i udostępniająca informacje na temat historii kredytowej klientów banków i SKOK-ów. Powstała w 1997 roku, by ułatwić bankom podejmowanie decyzji o udzieleniu lub nieudzieleniu kredytu konkretnym osobom i przedsiębiorstwom. Powołały ją same banki oraz Związek Banków Polskich, wypełniając lukę w międzybankowym systemie informacyjnym.

ZAiKS – co to jest, kiedy trzeba płacić?

ZAiKS jest jedną z funkcjonujących w Polsce organizacji zbiorowego zarządzania prawami autorskimi i pokrewnymi, która działa na zasadzie stowarzyszenia zrzeszającego różnych twórców, artystów wykonawców, producentów lub organizacje radiowe i telewizyjne. Zadaniem tej organizacji jest właśnie zbiorowe zarządzanie i ochrona powierzonych im przez twórców (także zagranicznych) praw autorskich lub praw pokrewnych oraz wykonywanie uprawnień wynikających z ustawy (1). Ustawa wskazuje w jakim zakresie i kto powinien płacić abonament ZAiKS’owi z tytułu wykorzystywanych praw autorskich.

Zobacz też

Co grozi za podszywanie się pod kogoś?

Do niedawana podszywanie się pod kogoś nie miało jasno określonych konsekwencji. Obecnie jest już określane mianem przestępstwa przeciwko wolności.

Czym zajmuje się E100?

Firma E100 jest międzynarodowym dostawcą usług dla firm transportowych. Od ponad 20 lat pomagamy firmom uprościć procesy związane z...

Jak rozmawiać o zaburzeniach osobowości z bliskimi: jak uniknąć stigmatyzacji i jak zbudować zrozumienie dla problemów emocjonalnych

Zaburzenia osobowości są jednym z najtrudniejszych do zrozumienia problemów emocjonalnych. Chociaż nie są one rzadkie, wiele osób nadal nie...

Może Cię zainteresuje: