Zdrowie każdego dnia

Zdrowie mamy tylko jedno, więc zawsze powinniśmy się starać, żeby je zachować w dobrym stanie. Pomóc nam w tym może Fresubin, który coraz powszechniej można spotkać w różnego rodzaju miejscach, jak np. apteki. Kto powinien pomyśleć o spożywaniu takiego napoju? Dlaczego jego obecność jest tak ważna w niektórych przypadkach? Warto się tego dowiedzieć.

Energy drink

Fresubin w skrócie nazywany jest energy drinkiem. Niech jednak nikt nie myli tego produkty z tzw.”energetykami”, które od ręki dostępne są w wielu sklepach spożywczych. Tamte napoje, których zdecydowana większość zamknięta jest w puszce i jest gazowana, na pewno nie są zalecane do spożycia jako napoje mające wspomagać zdrowie. Ten energy drink to zupełnie coś innego, co jest koniecznością, jeżeli ktoś przygotowuje się do operacji lub jest świeżo po wykonaniu zabiegu. Fresubin Energy Drink to tak naprawdę dieta wysokoenergetyczna. To ogromna porcja zdrowych składników, dzięki którym organizm będzie naprawdę silny i będzie w stanie zregenerować się w szybszy sposób. Ten napój dostarcza 300 kcal oraz 11,2 g białka w jednym opakowaniu. Jak więc widać warto wziąć ten napój pod uwagę, jeżeli w życiu czeka nas ciężki okres, jeżeli chodzi o zdrowie. Przy czym trzeba zachować odpowiednie środki ostrożności, ponieważ zabrania się podawania tego dzieciom poniżej pierwszego roku życia. Fresubin można podać maluchom poniżej szóstego roku życia, ale należy uważać i swoje kroki warto skonsultować z lekarzem prowadzącym dziecka.

Zdrowie pod kontrolą

Ogromną zaletą tego napoju zamkniętego w butelce jest fakt, że jest on dostępny w kilku opcjach smakowych: truskawkowym, waniliowym, czekoladowym, czarnej porzeczki, cytrynowym oraz neutralnym. Jest to bardzo ważne, bo jak wiadomo dzieci nie zawsze są chętne do picia czegokolwiek, co nie ma dobrego smaku. Chociaż czasem nawet dorośli mają problem z tym, aby coś takiego przełknąć. Tak więc każdy na pewno znajdzie ulubiony smak dla siebie. Fresubin nie zawiera syropu glukozowego i jest klinicznie wolny od laktozy. Do tego zawiera niezbędne witaminy i składniki mineralne. Wielu specjalistów zaleca spożywanie takiego energy drinka, który jest naprawdę zdrowy i niesie ze sobą wiele korzyści. Osoba dorosła w ciągu jednej doby może spożyć od 5 do nawet 7 buteleczek. Ilość Fresubin dla małego dziecka należy skonsultować z dzieckiem. Chyba nikogo nie trzeba przekonywać do tego, że zdrowie jest naprawdę ważne. W szczególności w okresie obniżonej odporności. Warto pamiętać o tym zdrowym energy drinku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here