Savoir-vivre W których kieszeniach co nosić?

W których kieszeniach co nosić?

-

Umieszczając swoje osobiste rzeczy w kieszeniach pamiętajmy, że nie są one w stanie pomieścić ich wszystkich.

Kiedy mężczyzna chce być elegancki powinien pamiętać, aby w przedniej kieszonce marynarki znalazła się chusteczka, w tym samym kolorze, co krawat. Nietaktem jest umieszczanie w przedniej kieszonce telefonu komórkowego. W wyjątkowych sytuacjach można pozwolić sobie na długopis.

Podczas rozmowy i kontaktu z drugą osobą nie wolno trzymać rąk w kieszeniach marynarki. Dopuszczalne jest za to trzymanie jednej ręki w kieszeni spodni. Oczywiście należy ją wyjąć podczas witania się oraz rozmowy z ważną osobą.

Umieszczanie zbyt wielu przedmiotów w kieszeniach marynarki zniekształca męską sylwetkę, a także ujmuje jej elegancji.

Na przenoszenie przedmiotów o większych gabarytach (komórki, portfele, notatniki) powinniśmy zaopatrzyć się w torbę, lub neseser. Przy sobie powinniśmy mieć jedynie najmniejsze przedmioty (kluczyki do samochodu). Bardzo nieeleganckim jest umieszczanie do paska od spodni futerału na komórkę.

Co najczęściej nosicie w kieszeniach?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Izolacja fundamentów krok po kroku

Woda w najniższym punkcie budynku czy też zawilgocone ściany (pleśń, grzyb, czy ine zacieki) są przyczyną źle bądź wcale nie wykonanej izolacji fundamentów. Izolacji ścian fundamentowych dokonujemy zawsze na zewnątrz budynku.

Jak przyzwyczaić kota do smyczy? Wady i zalety

Spacery na smyczy zwykle nie są najlepszym rozwiązaniem w przypadku kotów. Taki spacer nie zastąpi kotu swobodnego poruszania się, biegania, wspinania na drzewa. Zwierzę nieprzyzwyczajone do takich eskapad może przeżywać silny stres lub przeciwnie, przestanie mu wystarczać przebywanie w mieszkaniu i będzie się domagać coraz częstszych wycieczek.

Zobacz też

Czy produkty strukturyzowane są bezpieczne?

Pytania o bezpieczeństwo produktów strukturyzowanych są bardzo częste. Wiążą się one z faktem, że owe złożone instrumenty finansowe zyskują coraz większą popularność. Kuszą przede wszystkim wysokimi stopami zwrotu, które pozostają marzeniem osób przyzwyczajonych do bardziej konwencjonalnych form lokowania kapitału.

Zmywarki na sferis.pl – sprzęt wysokiej jakości dla każdego

Zmywarki to coraz chętniej kupowane urządzenia w Polsce. Każdy, kto planuje kupić zmywarkę, powinien sobie odpowiedzieć na kilka istotnych...

Czym zajmuje się E100?

Firma E100 jest międzynarodowym dostawcą usług dla firm transportowych. Od ponad 20 lat pomagamy firmom uprościć procesy związane z...

Może Cię zainteresuje: