Savoir-vivre W których kieszeniach co nosić?

W których kieszeniach co nosić?

-

Umieszczając swoje osobiste rzeczy w kieszeniach pamiętajmy, że nie są one w stanie pomieścić ich wszystkich.

Kiedy mężczyzna chce być elegancki powinien pamiętać, aby w przedniej kieszonce marynarki znalazła się chusteczka, w tym samym kolorze, co krawat. Nietaktem jest umieszczanie w przedniej kieszonce telefonu komórkowego. W wyjątkowych sytuacjach można pozwolić sobie na długopis.

Podczas rozmowy i kontaktu z drugą osobą nie wolno trzymać rąk w kieszeniach marynarki. Dopuszczalne jest za to trzymanie jednej ręki w kieszeni spodni. Oczywiście należy ją wyjąć podczas witania się oraz rozmowy z ważną osobą.

Umieszczanie zbyt wielu przedmiotów w kieszeniach marynarki zniekształca męską sylwetkę, a także ujmuje jej elegancji.

Na przenoszenie przedmiotów o większych gabarytach (komórki, portfele, notatniki) powinniśmy zaopatrzyć się w torbę, lub neseser. Przy sobie powinniśmy mieć jedynie najmniejsze przedmioty (kluczyki do samochodu). Bardzo nieeleganckim jest umieszczanie do paska od spodni futerału na komórkę.

Co najczęściej nosicie w kieszeniach?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Zasady badania piersi

Zanim przejdziesz do badania piersi, musisz wiedzieć, czego szukasz. Twoją uwagę powinny przyciągać wszelkie guzki, zgrubienia i miejsca, w których odczuwasz ból. Niektóre zgrubienia mogą wynikać z natury twoich piersi. Ważne, żebyś poznała specyfikę swoich piersi. Pozwoli Ci to w porę rozpoznać zmiany, które mogą zajść w Twoim ciele. Podczas badania piersi możesz odczuwać ból. Nie jest niczym niepokojącym w przypadku kobiet, którym zbliża się okres, zażywają hormony albo są w ciąży. Jeżeli jednak zlokalizujesz nowe ognisko bólu, jak najszybciej poinformuj o tym lekarza.

Co grozi za nielegalne nagrywanie rozmowy, ukrytą kamerą?

Nagrywanie cudzych rozmów ukrytą kamerą zwykle jest przestępstwem - sprawcy grozi za to kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Zobacz też

Zalety rehabilitacji dla seniorów

Czas płynie nieubłaganie dla każdego z nas, nie zna...

Co przedsiębiorca powinien wiedzieć o podatkach?

Nikt nie lubi podatków, jednak każdy przedsiębiorca powinien stale poszerzać wiedzę na ich temat. Opanowanie szczegółowych przepisów pozwoli Ci...

Idealne kremy pod makijaż letni – sprawdź, na co zwrócić uwagę przy ich wyborze!

Czy wiesz, czym powinnaś się kierować, poszukując kremu pod makijaż na lato? Jakie wymagania powinien spełnić i o czym...

Może Cię zainteresuje: