Ślub Jak podziękować rodzicom na weselu?

Jak podziękować rodzicom na weselu?

-

Kilka przykładowych tekstów podziękowań dla rodziców:

I wersja
Drodzy Rodzice, Dziś to jeden z najważniejszych dni w naszym życiu, Jesteśmy wdzięczni, że jesteście z nami, bo to dzięki Wam jesteśmy razem w tym miejscu. Dziękujemy za wysiłek włożony w nasze wychowanie i za cierpliwość. Dziękujemy za to, że zawsze jesteście i bez względu na wszystko możemy na Was liczyć. Prosimy o błogosławieństwo i mamy nadzieje, że będziecie dzielić nasze szczęście razem z nami.

podziękowania dla rodziców

II wersja
Jesteśmy tu dziś wszyscy, by cieszyć się z naszego ślubu. Dziękujemy wszystkich za przybycie. W sposób szczególny chcemy podziękować naszym rodzicom. Dziękujemy za każdy dzień nam poświęcony, troskę, wyrozumiałość, cierpliwość i miłość. Dziękujemy za to, że zawsze możemy na was liczyć, dziękujemy za rade i wsparcie. Pragniemy Wam także podziękować za pomoc przy organizacji ślubu i wesela. Jeszcze raz za wszystko dziękujemy.

III wersja
Mamo, Tato. Chcieliśmy Wam za wszystko podziękować. Tobie Mamo, dziękujemy za troskliwość i okazywaną czułość. Dziękujemy za wszystkie mądre rady, które pomagają nam w walce z codziennymi kłopotami. Jesteś Kochana, będziemy ci przypominać o tym częściej, a teraz za wszystko jeszcze raz dziękujemy.
Tobie Tato, dziękujemy za oparcie, za męskie wsparcie w chwilach zwątpienia. Dziękujemy za ojcowską miłość, za pokazanie jak powinien zachowywać się prawdziwy tato i mężczyzna. Jesteś wspaniałym człowiekiem. Jeszcze raz za wszystko dziękujemy.

Fot. sxc.hu

IV wersja
Kochani Rodzice chcieliśmy Wam teraz podziękować, bo to nie tylko my zasługujemy dziś na uwagę. Gdyby nie Wy, nas by tu nie było. Dziękujemy za życie i za to, że pokazaliście nam jak żyć. Dziękujemy za to, że pokazaliście jak kochać drugiego człowieka i jak stworzyć szczęśliwy dom. Dziękujemy też za to, że nauczyliście nas jak ważna jest cierpliwość, troska o innych i szacunek. By nas wychować pokonaliście wiele trudności i wiele poświęciliście, za to wszystko wam dziś dziękujemy.

To tylko sugestie, bo tak naprawdę każdy z nas wie za co chcę podziękować swoim rodzicom.

Macie jeszcze inne pomysły jak oryginalnie podziękować rodzicom? Podzielcie się swoimi propozycjami.

Katarzyna Olchowska

Katarzyna Olchowska - z wykształcenia politolog, dziennikarz z wyboru. Niepoprawna optymistka szukająca niezwykłości w codziennych sprawach. Od 10 lat związana z różnymi stacjami radiowymi. Ma za sobą także współprace z gazetą. Jako reporterka zajmuję się sprawami miasta i zwykłych ludzi. Prywatnie pasjonatka gór, a także fanka czerwonych butów i zielonej herbaty. W serwisie Spec.pl specjalistka od okoliczności, bo żadne okoliczności nie są jej obce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Komu przysługuje zasiłek rodzinny?

Wniosek o ustalenie prawa do świadczeń rodzinnych uprawniony powinie złożyć w urzędzie gminy lub miasta swojego miejsca zamieszkania. Realizacja świadczeń rodzinnych i sprawy dotyczące składania wniosków może być także przekazana do jednostki organizacyjnej gminy, najczęściej do ośrodka pomocy społecznej. Nieprawidłowo złożony wniosek może zostać poprawiony lub uzupełniony. Celem zasiłku rodzinnego jest częściowe pokrycie wydatków na utrzymanie dziecka.

Pierogi – przepis

Pierogi to tradycyjna polska potrawa, ale nie tylko. Występują one również w sąsiadujących z naszą ojczyzną krajach, takich jak Litwa, Rosja, Białoruś, Ukraina, ale można je spotkać także w innej, ciekawej wersji we Włoszech, a nawet w Chinach czy Japonii.

Zobacz też

Fryzury półdługie – informacje

Fryzury z włosów półdługich są zawsze modne. Szczególnie ładnie wyglądają jeśli mamy włosy falujące i podatne na układanie. Mogą być bazą wyjściową dla różnych fryzur. Najlepsze w niej jest to, iż dają wiele możliwości – na dzień możesz związać a wieczorem rozpuścić i np. wygładzić prostownicą.

Jak udekorować domek ogrodowy, gdy ma się ograniczony budżet?

Każdy z nas marzy o tym, aby jego miejsce odpoczynku było wygodne i przytulne. Jednak równie ważne jest to,...

Koszula męska — czym kierować się przy wyborze?

Męski ubiór to nie tylko garnitur i spodnie. Stylowy wygląd to odpowiednie dobranie wszystkich elementów garderoby, tak aby tworzyły...

Może Cię zainteresuje: