Święta Jak spędzić Dzień Mężczyzny?

Jak spędzić Dzień Mężczyzny?

-

Dzień Mężczyzny spędzony „po męsku” to z pewnością wypad w męskim gronie. Ekipa dobrych kumpli może wspólnie wybrać się na paintball, gokarty czy pograć w bilarda. Niektórzy chętnie odwiedzą strzelnicę. Każda forma aktywności z pewnością zostanie zwieńczona odwiedzeniem pubu na „parę głębszych” lub kufel dobrego piwa.

Dziewczyny i ich pomysłowość mogą sprawić, aby dzień ten podążał nieco odmiennym torem. Można np. skrzyknąć kumpli urządzając świetną zabawę w wesołym miasteczku lub parku wodnym. Taka rozrywka z pewnością będzie okazją do zrelaksowania się i powrotu do lat dziecinnych, co każdy mężczyzna bardzo lubi, nawet jeśli nie chce się do tego przyznać.

Idealną formą na spędzenie Dnia Mężczyzny będzie wręczenie partnerowi lub koledze biletu na mecz piłki nożnej. Jeśli dotrzymamy mu towarzystwa, będzie mu tym bardziej miło. Mężczyźni bardzo cenią sobie partnerki, które nie dość, że nie przeszkadzają podczas oglądania meczu, to jeszcze oglądają go razem z nimi.

Z tej okazji można nieco nadwyrężyć powszechnie panujące zasady, mówiące o tym, że to mężczyzna powinien zapraszać kobietę na uroczystą kolację. W Dzień Mężczyzny przejmij inicjatywę. Zarezerwuj stolik w restauracji i zaproś swojego chłopaka. Jeśli nie lubi zbyt wystawnych miejsc, wybierzcie się do pizzerii.

Pozostając w domu, możecie urządzić kolację. Wspólne gotowanie okazuje się niezwykle zmysłową i zbliżającą formą spędzania razem czasu.

Możecie także zostać w domu, urządzić sobie wieczorek filmowy lub razem pograć w gry planszowe. Scrabble, Totem, ale także gra w bierki czy układanie puzzli wcale nie są rozrywkami zarezerwowanymi dla dzieci. Okazuje się, że większość z nas lubi taką formę relaksu.

Można pójść także w stronę bardziej ekstremalnych niespodzianek. Jeśli wiesz, że Twój partner marzy o skoku na bungee, spełnij jego marzenie i towarzysz mu w chwili, kiedy będzie zmagać się z chęcią skoczenia i ze swoim strachem (nawet, jeśli go nie okaże).

Przede wszystkim jednak bądź tego dnia bardziej pobłażliwa dla swojego partnera, nie każ mu myć naczyń po obiedzie oraz nie wytykaj, że nigdy nie wkłada brudnych skarpetek do pralki.

Czy macie inne pomysły na zorganizowanie tego święta? Podzielcie się nimi z nami!

Joanna Nieć

Joanna Nieć – kulturoznawca i menager kultury. Dziennikarskie kroki stawiała w kilku redakcjach. Zaczynała w miesięczniku studenckim, potem weszła z piórem do krakowskiej prasy. Współpracowała także z lokalną telewizją internetową. Opisywała, relacjonowała, komentowała. Zawsze stawia na rzetelność komunikatu i jednoczesne przekazanie go z polotem. Laszka sądecka od kilku lat związana z Krakowem.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Dotychczasowa edukacyjna i zawodowa ścieżka pokazała mi, że pisanie sprawia mi największą frajdę. Pisałam o krakowskich wydarzeniach codziennych, mam na swoim koncie kilka felietonów i wywiadów. Najbardziej cieszyło mnie pisanie o kulturalnych imprezach w Krakowie.

Podpatrywanie studenckiego życia i uczestniczenie w nim pozwoliło mi wychwycić kilka smaczków z imprezowego życia studenta. Każdą obserwację pointowałam w głowie odpowiednimi wnioskami i rozwiązaniami, czego wyrazem są moje porady na Spec.pl. Okazało się, że imprezowanie ma swoje zagwozdki, na które trzeba znaleźć patent.

W swoich poradach staram się podpowiedzieć, jak w danej sytuacji należy się zachować – żeby zabłysnąć, lub się nie zachowywać – żeby nie zbłaźnić się. Podaję na tacy propozycje imprezowego menu oraz sposoby zorganizowania domówki czy parapetówki. Sprawy z pozoru proste. Z pozoru, bo zazwyczaj okazuje się, że rzeczy proste są najbardziej skomplikowane.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Depilacja pach – sposoby

Gładkie pachy pomagają nie tylko w dbaniu o higienę w miesiące letnie, ale również o wiele lepiej wyglądają, kiedy zakładamy sukienki czy bluzki bez rękawów.

Kto wpłaca składki na OFE?

Kwestia składek transferowanych do Otwartych Funduszy Emerytalnych stała się w roku ubiegłym przedmiotem ożywionej debaty publicznej. Zmiany postulowane, a następnie wdrożone przez rząd (w maju 2011 roku) dotyczyły przede wszystkim proporcji, które są stosowane w trakcie podziału środków pochodzących ze składki emerytalnej pracownika. Konkretniej rzecz ujmując nowelizacja ustawy z dnia 28 sierpnia 1997 o organizacji i funkcjonowaniu funduszy emerytalnych przyczyniła się do ogromnego transferu środków na rzecz pierwszego filaru reprezentowanego przez zreformowany Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Trzeba jednak pamiętać, że generalne zasady partycypacji pracownika oraz pracodawcy w ubezpieczeniu emerytalnym pozostały takie same.

Zobacz też

Pieczony boczek – przepis

Lady chłodnicze rozlicznych sklepów masarskich i mięsnych pękają w szwach od identycznych z wyglądu i w smaku wędlin. Mają skórki bejcowane barwnikiem spożywczym, a zamiast dymu wędzarniczego za ich zapach odpowiada aromat identyczny z naturalnym. W zalewie kiepskich produktów wędlinopodobnych ciężko wyłowić jakąś perełkę. Ale może warto pokusić się o własny wyrób, i to taki, który stanie się legendą wśród krewnych i znajomych, którzy zaczną deklarować chęć wpadnięcia na „ten pyszny boczuś”.

Wiosenny luz, czyli bluzy na wiosnę

Bluza dresowa to, po dżinsach i t-shircie, najbardziej wszechstronny ubiór. Jej sportowy charakter nie przeszkadza zestawiać ją w zupełnie niesportowych...

Uwielbiane przez dzieci maskotki ze Świnką Peppą

Świnka Peppa jest jedną z ulubionych bohaterek kreskówek dla dzieci w Polsce. Wiele z nich codziennie towarzyszy uroczej śwince...

Może Cię zainteresuje: